Makijaż

Skuteczny makijaż oczu dla brązowych oczu z instrukcją

Makijaż-do-brązowych-oczy-dymne-oczy-koralowy niuans

Ten Makijaż oczu dla brązowych oczu jest niezwykle efektowny i coś jeszcze. Połączenie efektu smokey eyes w kolorze czarnym w połączeniu z koralowym odcieniem wygląda szczególnie atrakcyjnie na brązowych oczach, ale nadaje się również do innych kolorów oczu. Możesz użyć tego makijażu na balu maturalnym, a także na każdą inną specjalną okazję, czy to na imprezę z przyjaciółmi, czy na oficjalną kolację biznesową. Koralowy cień do powiek stanowi świetny akcent, zwłaszcza jeśli nosisz czarny strój. Ale teraz dochodzimy do prostych instrukcji, dzięki którym możesz samodzielnie wykonać w domu skuteczny makijaż oczu dla brązowych oczu.

Makijaż oczu dla brązowych oczu krok po kroku

Zastosuj-koralowy cień do powiek na całą powiekę

1. Aby wykonać makijaż oczu dla brązowych oczu, najpierw nałóż koralowy cień do powiek na całą powiekę.

2. Następnie weź czarny cień do powiek (odpowiedni jest również ciemniejszy brąz) i nałóż go w zewnętrznym kąciku oka. Upewnij się, że to dobrze przelewa się w koralowy cień do powiek. Najlepszym sposobem na to jest rozsmarowanie go palcem. W ten sposób uzyskujesz tzw. efekt smokey eyes do makijażu oczu dla brązowych oczu.

Nałóż czarny eyeliner w kąciku oka

3. Weź eyeliner lub eyeliner kajal i dodaj eyeliner. Powinno to podkreślić naturalny kształt twoich oczu. W zależności od tego, jaki kolor wybrałeś dla cienia, powinien on być ponownie czarny lub ciemnobrązowy.

4. Ponownie podnieś ciemny cień do powiek. Użyj go, aby podkreślić obszar pod dolną linią rzęs.

Eye-up-eyeliner-kohl-czarne-umyte-rzęsy

5. Nałóż tusz do rzęs zwiększający objętość, aby wykończyć makijaż oczu w przypadku brązowych oczu. Możesz również dodać sztuczne rzęsy wcześniej, jeśli chcesz.

brwi-podkreślenie-przyciągające wzrok-makijaż-brązowe-oczy

6. Przy tak przyciągającym wzrok makijażu, zawsze warto podkreślić brwi. Ma to na celu to, aby nie wyróżniały się zbytnio i w ten sposób odwracały uwagę od makijażu oczu brązowych oczu, czyniąc je jaśniejszymi.

7. Nałożyć podkład i rozprowadzić pędzlem. Możesz również zmatowić skórę, nakładając puder. Przy tym wszystkim należy jednak uważać, aby nie rozmazać makijażu oczu.

Uzupełnij makijaż oczu dla brązowych oczu

Nakładaj podkład pędzlem, aby zmatowić skórę pudrem

8. Nałóż róż, który powinien mieć odcień brązu.

różowo-brązowy-nakładanie-niuansów-konturów twarzy

9. Nałóż pomadkę, która również ma koralowy odcień. Jednak powinien być o dwa tony jaśniejszy niż cień do powiek.

A efektowny makijaż oczu dla brązowych oczu jest gotowy. Możesz być pewien, że wszyscy będą pod wrażeniem.

Instrukcje-makijaż-do-brązowych-oczu-efekt-dymu