Makijaż

Makijaż oczu na wesele z kolorowego eyelinera

moda lat 60-makijaż-retro-oczy-żółty

Jeśli chodzi o dokonywanie ryzykownych wyborów stylu ślubu, to jest to Makijaż oczu prawdopodobnie ostatni, z którym chcesz poeksperymentować. Jednak makijaż może być sprytnym sposobem na dostosowanie stroju na wiele sposobów bez konieczności inwestowania w coś dużego, takiego jak ozdobna sukienka lub krzykliwy dodatek. Również noszenie szminki w dzień, w którym płaczesz, pocisz się, jesz, pijesz i robisz dużo zdjęć, jest niepotrzebne, ponieważ spowoduje to, że będzie się cały czas rozmazywać i zamiast cieszyć się swoim wielkim dniem, będziesz myślał o tym przez cały czas. Martw się o to, jak wyglądasz.

Makijaż oczu – Jak samodzielnie nałożyć jasny, kolorowy eyelinerkolorowe-eyeliner-pomysły-ślubne-makijaż-ślub

Powstaje więc pytanie, co mógłbyś zrobić? Ekspert od makijażu Nikol Elaine poleca kolorową Makijaż oczu to wcale nie sprawi, że będziesz wyglądać jak cyrk, a reszta twojej twarzy też będzie wyglądać naturalnie. Najlepsze jest to, że masz produkty, których potrzebujesz do tego makijażu. najprawdopodobniej masz już w swojej kosmetyczce lub kosmetyczce i możesz ćwiczyć tak często, jak chcesz przed ślubem, aż osiągniesz pożądaną grubość, kształt i kolor. Co może być lepszego z instrukcjami do tego Makijaż oczu niż wolny wybór!

Czego potrzebujesz do makijażu oczu:jessica-biel-turecki-eyeliner-makijaż-niebieski

  • narysuj pędzel do eyelinera
  • Cień do powiek
  • woda
  • zalotka
  • Tusz do rzęs

A tak robi się makijaż oczu:

kroki-ombre-eyeliner-zielona-instrukcje-panna młoda

  1. Właściwie sam robisz eyeliner. Aby to zrobić, posyp cień do powiek na talerzu lub lustrze i wymieszaj go z kroplą wody. Tak łatwo jest zdobyć do tego kolorowy eyeliner Makijaż oczu! Do tych instrukcji wybrano mocny róż, ale oczywiście możesz użyć dowolnego innego koloru.
  2. Teraz nałóż podkład pod cień, aby mieć pewność, że eyeliner dobrze się utrzyma. Jeśli więc boisz się płaczu i pocenia, o których mowa powyżej, możesz mieć pewność, że w ten sposób eyeliner nie rozmazuje się.
  3. Weź lekko wygięty pędzel i użyj go, aby nabrać trochę domowej roboty eyelinera. Zacznij od zewnętrznego kącika oka i nałóż eyeliner wzdłuż górnej powieki w kierunku wewnętrznego kącika oka. Zatrzymaj się na środku i zacznij od wewnętrznego kącika oka. Zastosuj linię w przeciwnym kierunku, aż dwie linie spotkają się pośrodku. Więc to jest eyeliner do tego Makijaż oczu Gotowe.
  4. Podkręć rzęsy za pomocą gumowanych zalotek i uszczypnij je pięć razy u nasady rzęs. Powtórz to z rzęsami drugiego oka.
  5. Wykończ stylizację tuszem do rzęs. Jeśli uważasz, że płacz i pocenie są dla Ciebie typowe, najlepiej nałożyć go tylko na górną linię rzęs. Jak uniknąć wyglądu szopa pracza?.

Świeże niuanse

piękna-kobieca-oczy-makijaż-eyeliner-zielona-pokrywka

PS Jeśli lubisz kolory, możesz oprócz kolorowych Makijaż oczu dodaj również pomadkę w innym, jasnym odcieniu. Nie powinno to być jednak to samo, co eyeliner. Unikaj dopasowania kolorów! Upewnij się, że Twoja twarz i policzki wyglądają bardzo naturalnie, jeśli zdecydujesz się na dużo makijażu zarówno oczu, jak i ust. W przeciwnym razie możesz niebezpiecznie zbliżyć się do wyglądu klauna.

Kolorowy Makijaż oczu bo ślub może nie być dla ciebie. A może jest. Masz jeszcze dużo czasu, żeby o tym pomyśleć. W międzyczasie możesz użyć do tego tej techniki Makijaż oczu eksperymentuj i dowiedz się, co lubisz.

Niebieski eyeliner po wewnętrznej stronie dolnej powieki 

zielony-eye-liner-eye-makijaż-poślubić

 Instrukcje dotyczące spojrzenia z różowym eyelinerem

eyeliner-pomysł-ślubny-makijaż-oczu

 Zapierający dech w piersiach wygląd

eye-make-up-różowy-oczy-liner-ślub

 Pomysł z brązem

brązowe-niebiesko-ciemne-dymne-oczy-pomysł-oczy

 Trendy na 2014 rok

niebieskie oczy-makijaż-pomysły-poślubić-eyeliner

 Kompozycja morska 

Makijaż-pomysły-ślub-oczy-panna młoda