Kuchnia

Kuchnia w stylu wiejskim – połącz zlew, blat i kuchenkę

Blat zlewozmywakowy włoskiego producenta

Podczas targów meblowych w Moskwie włoska firma Minacciolo zaprezentowała swój najnowszy koncept kuchenny Tinozza. Innowacyjny Projekt kuchni narysował spojrzenia. Trzy moduły kuchenne w stylu wiejskim wyglądają identycznie – i można je doskonale ze sobą łączyć.

Projekt kuchni w trzech wersjach – Tinozza by Minocciolo

Okucia ze stali nierdzewnej w stylu wiejskim w stylu kuchni

Konstrukcja trzech modułów kuchennych jest prosta – przypominają drewnianą beczkę. Ale za prostą fasadą kryje się nowoczesna koncepcja kuchni. To Projekt kuchni występuje w trzech wersjach – pierwsza wersja to blat z szufladami na owoce i warzywa, druga wersja posiada wbudowany zlewozmywak, trzecia wyposażona jest w dwie płyty gazowe. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak dąb i stal nierdzewna – solidna konstrukcja jest niezwykle stabilna i praktyczna. Ciepły, jasny kolor drewna kontrastuje z czarnymi detalami ze stali nierdzewnej. Znak firmowy firmy – Gałki do pieców Tomato są niezwykle wygodne w użyciu. Dzięki Tinozzie firma Minacciolo osiągnęła idealne połączenie funkcjonalności i innowacji.

Rustykalne moduły kuchenne łączą styl wiejski z funkcjonalnością

Nowoczesne włoskie meble kuchenne z drewna dębowego ze stali nierdzewnej

Trzy moduły kuchenne doskonale nadają się zarówno do małych, jak i dużych kuchni. Kontrastowy design uzupełni każdą kuchnię, niezależnie od stylu wyposażenia. Wolnostojące moduły z powodzeniem mogą zastąpić wyspę kuchenną. Lub mogą być używane jako kuchnia na zewnątrz. Możliwości projektowe są praktycznie nieograniczone – i zależą od osobistych preferencji i dostępnej przestrzeni.

Włoski producent Minacciolo stała się znana z nowoczesnych kuchni ze stali nierdzewnej. Seria kuchni Mina przyniosła firmie popularność i uznanie na całym świecie. To Projekt kuchni zachwyca stylowym, prostym wyglądem w industrialnym stylu.

Wariant z płytą gazową może zastąpić wyspę kuchenną

wysokiej jakości płyty grzewcze wolnostojące gazowe o wyglądzie industrialnym

Łatwa obsługa i solidny blat ze stali nierdzewnej zapewniają wygodę podczas gotowania

Pokrętła kuchenne łatwe w użyciu Powierzchnia ze stali nierdzewnej

Szuflady oferują dodatkowe miejsce do przechowywania

Szafka dolna szuflady do przechowywania warzyw owocowych ze stali nierdzewnej

Złączki ze stali nierdzewnej uzupełniają koncepcję

Spójrz wolnostojący mały zlew na wyspie Włochy

Zlewozmywak w stylu wiejskim

nowoczesna armatura zlewozmywakowa nowoczesna koncepcja kuchni planowanie kuchni