majsterkowanie

Gumowe bransoletki Tinker – instrukcje dotyczące wiązania

gumki-opaski-majtki-kwiatki-kolorowe-zrób-to-sam-instrukcje

Każdy, kto ma dziecko w wieku od 4 do 14 lat, zna najnowszy trend – gumowe bransoletki. Są kolorowe i urozmaicają prosty strój szkolny, taki jak dżinsy i T-shirt. Najlepsze w bransoletkach jest to, że możesz je wykonać w mgnieniu oka. Studenci uwielbiają ten trend i często dają te bransoletki jako znak wiecznej przyjaźni lub miłości. Te bransoletki to również fajny pomysł na podarowanie, jeśli właśnie zostałeś zaproszony na przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Możesz łatwo złożyć kilka razem Zrób gumowe bransoletki i zorganizuj z nimi prezent – lub podaruj zestaw do rękodzieła w prezencie.

Robienie gumowych bransoletek – wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach

gumki-opaski-majtki-kwiaty-zrób-to-sam-kolorowe-kwiatowe

Kto razem ze swoim dzieckiem Zrób gumowe bransoletki potrzebuje trochę wcześniejszej wiedzy. Biżuteria pochodzi z Ameryki – tam dzieci od dawna kolekcjonują i wymieniają bransoletki. Są one szczególnie popularne, ponieważ są fajną rozrywką na te deszczowe dni. Rodzice i dzieci mogą cieszyć się spotkaniami podczas wiązania gumek. Bransoletki na przyjęcie dla dzieci są również praktyczne. Masz dwie opcje do wyboru. Na przykład możesz kupić zestaw rzemieślniczy. Zestawy te zawierają haczyk, gumki, klipsy oraz tzw. krosno /na którym naciągane są gumki/. Można z nim łączyć wiele projektów, zarówno prostych, jak i trudnych. Każdy, kto ma większe umiejętności lub ma już pewne doświadczenie w rzemiośle, może samodzielnie wykonać gumki za pomocą dwóch ołówków.

Wykonuj gumowe bransoletki – łącz różne kolory

gumki-naramienniki-majtek-tęcza-kolory-prezent-mamo-zrób-sam

Same projekty różnią się stopniem trudności – niektóre są odpowiednie dla początkujących, a niektóre są bardziej zaawansowane. W zależności od techniki wiązania oraz szerokości i długości bransoletki liczba użytych gumek może się znacznie różnić, w każdym razie należy spodziewać się około 25-40 gumek.

Kreatywne pomysły na wykonanie gumowych bransoletek

Zrób-własne-zrób-własne-kolorowe-kreatywne-gumowe-opaski-ręce-dzieci

Możesz stworzyć wspaniałe bransoletki z kolorowych gumek bez profesjonalnego zestawu. Możesz utkać prosty, świeży wzór kości za pomocą dwóch szpilek i tęczowych krosien w wybranych przez siebie kolorach. W pierwszym kroku należy rozciągnąć gumkę skrzyżowaną wokół szpilek, tak aby powstała ósemka. Następnie weź kolejną gumkę i również ją rozciągnij, ale nie krzyżując jej. Upewnij się, że dwie gumki są ciasno na sobie i powtórz to samo z trzecią gumką. Następnie chwyć dolną gumę po prawej stronie i przeciągnij ją przez prawy kołek. Teraz powtórz te same kroki z lewą stroną. Rezultatem jest połączenie między piórami. Kontynuuj z kolejnymi kolorowymi gumkami, jak już opisano. Następnie sprawdź długość na nadgarstku i załóż zapięcie.

Twórz gumowe bransoletki i noś więcej, jeśli to możliwe

gumki-opaski-majcuje-dziecko-recznie-wiele-zielonych-zrób-siebie

Bez ramki można również wykonać bransoletkę z ciekawym wzorem smoczej łuski. Potrzebne materiały to gumowe kółka, zapięcie, widelec i szydełko. Jak wyjaśniono powyżej, dokręć dwie gumki, tworząc ósemkę. Jedna gumka na pierwszym i dwóch zębach, a druga ósemka na pozostałych dwóch zębach. Umieść kontrastującą kolorową gumkę na dwóch środkowych zębach. Następnie przeciągnij dolne gumki na górne paski na tych samych zębach. Teraz rozciągnij jeszcze dwie gumki na dwa zęby. Następnie podnieś dolne gumki na wszystkich czterech bolcach nad górnymi. Zaplataj bransoletkę, aż osiągniesz pożądaną długość. Okresowo napinaj taśmę z tyłu widelca. Weź szydełko i nawlecz na niego cztery pętle. Przeciągnij kolejny gumowy pierścień przez cztery szydełka i zawieś haczyk S, aby go zamknąć.

Inspirujące pomysły – robienie gumowych bransoletek

Pomysły na warkocze zrób sobie film instruktażowy

Do następnego wzoru potrzebne będą gumowe pierścienie w dwóch kolorach, widelec zamiast krosna i S-clip do jego zamknięcia. Rozciągnij gumę na pierwszym i trzecim ząbku widelca i przekręć go w ósemkę. Weź gumowy pierścień z drugiego koloru, przekręć go z powrotem w ósemkę i nasuń na drugi i czwarty ząb widelca. Powtórz te kroki. Obróć widelec tak, aby widzieć go z przodu. Dla każdego bolca naciągnij gumki na końcówki. Powtórz wszystkie kroki od początku. Jeśli twoja bransoletka ma już odpowiednią długość, przeciągnij pętle z pierwszego bolca na drugi, a następnie z czwartego na trzeci. Na koniec ostrożnie ściągnij pozostałe pętle i zamocuj S-clip.

Bransoletki instrukcje techniki splatania małe kwiaty

Świetnie prezentują się również opaski tkackie połączone z koralikami do naprasowania. Przeciągnij elastyczną taśmę na dwa palce lub długopisy i przekręć ją w ósemkę. Nawlecz na nią kolejne dwie gumki. Pociągnij krawędzie dolnej gumki na palcach. Możesz przeciągnąć zapięcie na środku, w miejscu, w którym łączą się paski. Weź koralik i przeciągnij przez niego następną gumkę. Przewlecz gumkę również koralikiem na palcach. Ponownie przeciągnij dolną wstążkę na palcach w prawo i w lewo.

Pomysły na bransoletki kolorowe oryginalne dzieci

Po nim następuje kolejny zespół z perłą. Powtarzaj opisane już kroki, aż taśma krosna z perełkami będzie wystarczająco długa. Połącz ze sobą dwie ostatnie pętle i załóż zapięcie. Jeśli chcesz kolorowe bransoletki, możesz połączyć perły w różnych kolorach. Uwolnij swoją kreatywność i zaprojektuj własną kompozycję. Oprócz robienia bransoletek, gumki pozwalają zaprojektować breloczki, zwierzątka, małe torebki, a nawet sandały.

Same bransoletki tworzą pomysły warkocz dla dzieci

Dla dziewczynek gumowa bransoletka z motywami kwiatowymi

Wykonaj instrukcje dotyczące bransoletek na urodziny dla dzieci

Dla chłopców – zrób kilka szerszych gumowych bransolet

Pomysły na gumowe bransoletki dla początkujących

Z zestawem do rękodzieła wiązanie staje się dziecinnie proste

Materiały majsterkowicze pomysły na gumowe bransoletki

A co najlepsze – materiały są bardzo tanie

Bransoletki wiązane guma kolorowa tęcza

Możliwych jest wiele pomysłowych projektów

Pomysły na gumowe majsterkowanie oznaczają przyjaźń miłosną

W USA gumowe bransoletki noszą nawet dorośli – na znak miłości i przyjaźni

Bransoletka warkoczowa instrukcja dla dzieci kolorowa dla początkujących

Bransoletki same w sobie tworzą pomysły instrukcje początkujących

Twórz własne bransoletki, instrukcje i pomysły

Technologia gumowa bransoletka pomysły fajny design

Gumowe bransoletki po prostu warkocz instrukcje

Gumowe bransoletki majstrować instrukcje pomysłów

Stwórz własną technologię wiązania bransoletki

Projekt bransoletki dla chłopca udekorowany

Stwórz własne instrukcje dotyczące pomysłów na gumową bransoletkę

Stwórz własną gumową bransoletkę w kolorze tęczy