ślub

Świętuj wesela na Halloween i udekoruj je odpowiednio – co pasuje najlepiej?

Pomysły na wesele na halloween-porady-kolory-motywy-przerażające-dekoracje

Każdy, kto zdecydował się na ekstrawaganckie wesele w Halloween, ma różne opcje na halloweenowe motto. Motywem przewodnim może być film „Koszmar przed Bożym Narodzeniem”, ale dynia, nietoperze, czarne koty czy inne halloweenowe figurki i motywy mogą być również w centrum, co oczywiście nie oznacza, że ​​nie można połączyć kilku ze sobą. Jeśli znalazłaś już swoją suknię ślubną na Halloween i potrzebujesz tylko odpowiedniej dekoracji na wesele, być może będziemy w stanie pomóc Ci z naszymi pomysłami na dekoracje. Niezależnie od tego, czy używasz domowych dekoracji na Halloween, czy wolisz kupować gotowe rzeczy, zależy od Ciebie. Daj się zainspirować naszymi pomysłami na Halloweenowy ślub i stwórz idealną dekorację, która wprawi każdego w odpowiedni nastrój.

Kolory na wesele Halloween

halloween weselny szklany stół-elegancki-glamour-czarny-zastawa-okulary

Odmiany kolorów są liczne. Z jednej strony klasyczny pomarańczowy może być wybrany jako główny kolor, aby nadać festiwalowi Halloween ciepłą i jesienną nutę. Ale ci, którzy cenią przerażający nastrój, wolą używać ciemniejszych kolorów, takich jak czerń w połączeniu z fioletem, burgundem lub burgundem. Możesz stworzyć efekt glamour z metalicznymi niuansami, takimi jak miedź, złoto, mosiądz czy srebro, a biały kolor wygląda elegancko i stylowo. Neutralna czerń i biel doskonale nadają się również do projektowania wesela na Halloween.

Pomysły na ozdobne dekoracje z dyni

halloween ślubny wazon z dyni w notatniku powiedzenia

Dynia to chyba najbardziej typowy motyw tego festiwalu. Dlatego jest to zawsze więcej niż pożądane na każdym rodzaju uroczystości. W zależności od wybranego motywu kolorystycznego masz do wyboru różne rodzaje dyni, które nie tylko mają różne kształty, ale można je również znaleźć w wielu kolorach. Jeśli klasyczna dynia w kolorze pomarańczowym na stylowe Halloweenowe wesele i jako dekoracja Halloweenowa z dynią jest dla Ciebie zbyt nudna, możesz również postawić na elegancką dekorację z dynią w kolorze białym, która zapewni wyjątkowo elegancki wygląd. Dynie mogą być również indywidualnie zaprojektowane z dowolnym kolorem lub elementami dekoracyjnymi, takimi jak brokat lub kamienie.

halloween ślub biały-dynie-pierścionek-poduszka-stojak-czarny-brokat

Dynie ozdobne mogą być wykorzystywane do wielu różnych celów. Możesz stworzyć dość przerażającą i mistyczną atmosferę, jeśli użyjesz ich jako klasycznych lampionów i wyrzeźbisz grymasy. Ale nawet bez grymasów tworzą piękne lampiony.W szczególności małe odmiany można wydrążyć i wykorzystać jako ozdobę stołu. Z kolei te bez rdzenia świetnie sprawdzają się jako stojaki na wizytówki lub numery stołów. Poza tym świetnie nadają się na wazony na piękne bukiety, ale też pięknie przyciągają wzrok w prostych grupach.A może zamiast poduszki w kształcie pierścienia zastosować dynię? Innym świetnym pomysłem jest użycie dyni w dowolnym kolorze jako księgi gości. Tutaj preferowany jest sztuczny, aby zachować go jako wspomnienie na zawsze.

Halloweenowe wesele udekoruj czaszkami i szkieletami

halloween-wesele-dekoracje-pomysly-czaszka-dekoracje-stolu-czaszki

Czaszki są czymś więcej niż tylko idealną dekoracją ślubną na wesele Halloween i świetnym pomysłem, jeśli szukasz przerażającej dekoracji na Halloween. Ponadto mogą stanowić nawet bardzo elegancką ozdobę. Istnieje wiele różnych wersji czaszek do kupienia i mogą być używane jako proste figurki. Niezależnie od tego, czy jest w klasycznej bieli czy czerni, czy w innym Halloweenowym kolorze, czy ozdobiona dżetów, nie ma to znaczenia i zależy od stylu reszty dekoracji ślubnej. Możesz sam zrobić tort weselny z czaszką.

halloween-ślub-szkielety-figurki-dekoracja-stół-pomysł-czarno-biały

Alternatywnie do dekoracji ślubnych można wykorzystać całe szkielety. Świetnie prezentują się nie tylko jako dekoracja stołu na wesele. Dekorację szkieletową można również zrealizować w postaci figurek tortowych i zastąpić klasyczną parę ślubną lub powiesić na ścianach i suficie. Większy szkielet może również witać gości przed salą i emanować odpowiednią atmosferą przy wejściu.

Pajęczyny na wesele Halloween

halloween-wesele-pajęczyna-taras-latarnia-żyrandol-pająki

Uzupełnij dekorację weselną sztucznymi pajęczynami i nadaj przedpokoju wykończenie. Udekoruj sufit lub narożniki pokoju, żyrandole, świeczniki i stoły, a dodatkowo rozłóż kilka pająków. Desery i tort weselny można również zaprojektować za pomocą malowanych siatek. Najlepiej sprawić wrażenie, że do sali balowej nie weszło się od dziesięcioleci.

halloween-ślub-pająk-suknia-ślubna-drut-oryginalna-dekoracja-ogrodowa

Obszary na zewnątrz hali można również ozdobić pajęczynami. A jeśli twój ślub w Halloween odbywa się na zewnątrz, to jeszcze bardziej. Użyj drzewek i innych elementów i połącz je z różnymi dekoracjami, aby uzyskać wyjątkową atmosferę w swoim wielkim dniu, której nikt z gości szybko nie zapomni.

Dekoracja z trumną

halloween-ślub-wyrób-trumny-pudełka-przysługi-dekoracja-stołu

Możesz także ozdobić trumnami. Warianty są tu również liczne. Z jednej strony stół deserowy można ustawić w odpowiednim kształcie. Ale także miniatury do dekoracji stołów na weselu Halloween są ciekawe i przyciągają wzrok i można je łączyć z innymi dekoracjami, takimi jak dynie czy szkielety. Jeśli zaplanowałeś również drobne upominki dla gości, możesz je zapakować w pudła w kształcie trumny zgodnie z weselnym motto.

Kociołek

halloween-weselny-bukiet-kocioł-czarno-pomarańczowy-dynie

Wspaniałe wazony, które dopasowują się do tematu, to także kociołki. Za pomocą gąbki florystycznej można zestawiać ładne kompozycje z kwiatów w dowolnym kolorze, dodając także inne elementy, takie jak suszone kwiaty, gałązki czy małe ozdobne dynie. Czajniki są również ładnym opakowaniem na upominki dla gości lub jeśli chcesz w szczególny sposób serwować desery i przekąski na stole deserowym.

halloween-ślub-kociołek-bukiet-instrukcje-zrób-dekoracja-zrób-zrób-to-sam!

Jak samemu zrobić bukiet, można zobaczyć w powyższych instrukcjach. W przypadku niektórych sztucznych lub prawdziwych kwiatów dekoracja stołu jest szybka i łatwa, dzięki czemu można nawet zaoszczędzić sporo pieniędzy. Twoi krewni lub znajomi też z pewnością zechcą Ci pomóc.

Naśladowanie krwi na weselu Halloween

halloween-wesele-krew-dekoracja-weselny-tort-szklanki-dekoracja

Sztuczną krew można wykorzystywać i wytwarzać na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, do czego chcesz jej użyć. Możesz więc ozdobić szklanki czerwonym syropem. Wtedy napoje powinny również dobrze komponować się z syropem. Nawet ciasto można zakrwawić, można tu i tam powiesić zakrwawione prześcieradła lub użyć białego obrusu z plamami krwi. Możesz również ozdobić tort rozpryskami krwi i w ten sposób szczególnie dobrze je podkreślić. Rozpryski krwi można również umieścić na księdze gości i numerach stołów lub na dowolnej innej powierzchni.