ślub

Odzież dla drużbów – porady dotyczące stylizacji i pomysły na stylizacje

Ubrania dla drużbów -strój-stylizacja-wesele-przyjaciół-szczęśliwi

Drużbowie stoją obok młodej pary na weselu, a także psychicznie i moralnie w ich współistnieniu. Najpóźniej po zakupie sukni ślubnej i garnituru pana młodego pojawia się pytanie: jak wygląda idealny look obok młodej pary? Ubrania dla drużbów powinny oczywiście pasować do stylu ślubnego i wyróżniać się na tle innych gości, ale nie powinny być na pierwszym planie.

Ubrania dla drużbów powinny pasować do Pary Młodej

Ubrania dla drużbów -strój-stylizacja-brąz-kolor-pomysł

Ponieważ drużbowie pojawiają się obok Pary Młodej podczas ceremonii i na zdjęciach, sensowne jest, aby ich stroje pasowały do ​​stylu ślubnego i Pary Młodej. Nie bez znaczenia jest również to, czy jest to ślub kościelny, czy ślub cywilny. Panna młoda, która wychodzi za mąż cywilnie, sama zwykle nosi prostą sukienkę. Strój druhny powinien być odpowiednio. Drużb nigdy nie może być lepiej ubrany niż panna młoda i pan młody. Szczególnie w przypadku męskiego drużba może to być trudne, ponieważ istnieje ryzyko pomylenia z panem młodym. Jeśli uroczystość weselna ma określone motto, należy to również wziąć pod uwagę. W przeciwnym razie strój na wesele jest stylowy.

Odzież dla drużbów: nie-gos

Ubrania dla drużba

Pierwszą i najważniejszą zasadą stylizacji przy wyborze ubrań dla drużbów jest: nigdy nie przyćmij Pary Młodej. Bardzo krzykliwe i białe stroje są tematem tabu, chyba że panna młoda/pan młody tak sobie życzy. Sukienka (dla druhny), która pokazuje zbyt dużo skóry, po prostu nie pasuje do uroczystej, poważnej okazji. Zdecydowanie nie są buty sportowe do sukienki lub garnituru. Innym niedopuszczalnym dla kobiet jest kolor czarny, ale nie dotyczy to mężczyzn. Należy zachować szczególną ostrożność przy wyborze krawata i preferować klasyczny odcień, taki jak kremowy lub srebrny. Najlepiej, aby przyszła panna młoda towarzyszyła druhnie lub panu młodemu przy zakupie stroju ślubnego.

Odzież Zumba – kolorowa odzież fitness, która porusza się razem z Tobą

Odzież Zumba dla kobiet pokazuje odwagę w posługiwaniu się kolorem – 20 pomysłów na strój

9 pomysłów na upcykling ze starych koszulek z instrukcjami

Strój dla druhny

odzież-drżżonkowie-stroje-stylizacja-pokojówka-taylor-swift

Przez większość czasu panna młoda wybiera swoją najlepszą przyjaciółkę lub siostrę na druhnę, ponieważ ta osoba zawsze odgrywała dużą rolę w jej życiu. Tę szczególną relację można przedstawić również poprzez udaną stylizację. Strój jest dopasowany do sukni ślubnej i stylu ślubnego, ale powinien zadowolić zarówno noszącą, jak i pannę młodą. Sukienka nie jest koniecznością, a strój może być dwuczęściowy lub garnitur do spodni. W przypadku garniturów istnieje jednak ryzyko, że ubiór wygląda zbyt biznesowo i mocno kontrastuje z romantyczną lekkością sukni ślubnej.

Druhna i druhny: wybierz odpowiednie sukienki

odzież-drużbowie-stroje-stylizacja-druhny-druhna-pastelowe kolory

Druhna uważana jest za „najwyższą” druhnę i oprócz moralności pełni również funkcję prawną, podpisując akt ślubu. Jeśli są też druhny, strój druhny powinien się wyróżniać, ale jednocześnie mieć coś wspólnego. Zazwyczaj panna młoda wybiera kolor dekoracji i kompozycji kwiatowych, a ten sam kolor decyduje również o strojach druhen i drużbów. Biały i czarny są wykluczone!.

Stroje druhny i ​​druhny: kolor

odzież-drużbowie-stroje-stylizacja-druhny-bukiet ślubny-delikatny róż

Kolor odgrywa ważną rolę w doborze stroju druhny, ale także sukien druhen. Zawsze polecane są tutaj jasne i wesołe kolory: łososiowy, cytrynowożółty, lawendowy, pistacjowy, jasnoniebieski, miętowy, różany, blady róż itp. Mocne kolory też są opcją. Chociaż ostatecznie decyduje panna młoda, być może powinna również zastanowić się, jakie kolory będą dobrze wyglądać na jej drużbach. Zamiast wybierać tylko jeden kolor, można zdefiniować schemat kolorów, na przykład „pastel”, a druhna i druhny mogą wybierać spośród różnych niuansów. Panna młoda powinna zadbać o to, aby w bukiecie ślubnym znalazły się wszystkie kolory.

Stroje druhny i ​​druhny: cięcie

ubrania-drużniowie-stylizacje-stylizacja-pokojówka-pastelowy kolor

Istnieją dwa warianty druhen: albo wszystkie noszą tę samą sukienkę, ewentualnie krótką lub długą, albo każda osoba wybiera inny model, który pasuje do kolorystyki ślubu. W drugim wariancie każda kobieta ma możliwość wyboru fasonu, który podkreśla jej figurę i w którym czuje się komfortowo. Sukienka na zmianę to zawsze dobry wybór. W delikatnym pastelowym odcieniu lub granatowym, ten krój do kolan jest ponadczasowy i nadaje się na każdą okazję, w tym spotkania biznesowe.

odzież-drużna-stroje-stylizacja-druhny-sukienki-szara

Jeśli w swój wielki dzień panna młoda nosi pompatyczną suknię ślubną, strój druhny może być nieco bardziej wyszukany. Sukienki do ziemi o prostej sylwetce lub sukienki midi z koronkowymi detalami są zawsze modne i bardzo eleganckie. Spodnie i kombinezony też są opcją, jeśli nie są zbyt szare lub wręcz przeciwnie – zbyt mocno podkreślają sylwetkę. Jeśli pogoda jest zbyt świeża na krótkie rękawy, można założyć dopasowaną marynarkę lub delikatny kardigan. Do tego czółenka z niezbyt wysokim obcasem zawsze dobrze wyglądają.

Odzież dla męskich drużbów

odzież-najlepszy mężczyzna-stroje-stylizacja-najlepszy mężczyzna-ślub lider

Rola męskiego drużba jest bardzo ważna. Nie tylko nosi obrączki ślubne, ale także organizuje wieczór panieński, towarzyszy i opiekuje się panem młodym podczas całej uroczystości. Jeśli chodzi o ubiór męskich drużbów, wybór jest o wiele łatwiejszy, ale nie łatwiejszy. W większości przypadków wystarczy, że garnitury obu mężczyzn są do siebie dopasowane. Mogą występować z jednolitymi krawatami lub koszulami. Dobrym przykładem na wyróżnienie się spośród gości weselnych jest sytuacja, gdy pan młody i drużba noszą podobną kamizelkę ślubną lub szpilkę.

ubrania-dlubiaste-stroje-stylizacja-garnitur-beżowa-muszka

Przede wszystkim ważne jest, aby najlepszy mężczyzna nie był ubrany bardziej szykownie niż pan młody. Jeśli pan młody zdecydował się na frak, drużba może założyć smoking. Przy wyborze kolorów ważne jest również unikanie czerni lub bieli.

Kto płaci za strój drużby?

ubrania-druzby-stylizacje-stylizacja-druhny-druhny-wesele na plaży

W USA drużbowie sami płacą za ubrania, ale nie każdego stać na nową sukienkę czy garnitur, zwłaszcza jeśli para młoda ma specjalne wymagania. Zdecydowanie powinieneś porozmawiać o swojej sytuacji finansowej. Być może koszty można podzielić między obie strony. Jeśli zakup nowych strojów nie wchodzi w rachubę, należy wybrać kolor uniwersalny, który chyba każdy ma w szafie. Podobny efekt można osiągnąć za pomocą dopasowanych kolorystycznie akcesoriów.

Odzież dla drużbów: panna młoda i pan młody są rozpieszczani wyborem

odzież-drużbowie-stroje-stylizacja-biała-ślub-para-wesele

To, co ubiorą drużbowie na wesele, w mniejszym lub większym stopniu zależy od pary młodej. W końcu to ich wielki dzień i muszą być szczęśliwi. Jeśli kolor jest szczególnie ważny dla Pary Młodej, drużbowie powinni go wdrożyć. Panna młoda i druhna, pan młody i drużba mogą nawet iść razem na zakupy. Docelowo muszą uzgodnić wygląd i móc nosić kreacje po ślubie.

odzież-drżżonkowie-stroje-stylizacja-kolor-petrol zielony