Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od Minacciolo-Natural Skin niczym druga skóra w kuchni

Sprzęt-kuchni-drewno-czarny

Natural Skin to kuchnia z projektem i wyposażeniem kuchni firmy Minacciolo, do której użyto tylko starannie wyselekcjonowanych materiałów. Są to kuchnie, które łączą tradycję z nowoczesną estetyką. Spójrz!

Projekt kuchni z motywami domina

Zlew-i-kran-w-czarno-czerwono-gramofon

Projekt kuchni Minacciolo oferuje proste blaty robocze o grubości nie większej niż 20 mm na warstwę. Natural Skin może zawierać armaturę i elementy sterujące Domino, które zostały zaprojektowane wyłącznie dla Minacciolo i które mogą zawierać unikalną czarną podstawę z jasnoczerwonym uchwytem baterii. Uwielbiamy Fusion Red-Black za fajkę wodną, ​​która pozostawia wyjątkowe wrażenie w kuchni.

Onoobcy projekt kuchni ze stylem i funkcjonalnością

Szafka-z-modułami-i-elementami-regulowanymi

Szafki mogą tworzyć monumentalną strukturę, dzieląc te moduły i wykorzystując je jako idealną przegrodę pomieszczenia. Meble kredensowe mogą służyć jako praktyczna opcja przechowywania nie tylko w kuchni, ale także w jadalni, salonie, a nawet w gabinecie. Jednak szafka kuchenna Natural Skin to najlepszy wybór jako spiżarnia. Projekt drzwi kuchennych oferowany jest w różnych wykończeniach – drewno i kolorystyka o prawdziwie dotykowym charakterze. Blaty są tak samo różne pod względem materiałów i wzornictwa.

Do dań z porcelany kostnej w jadalni …

Do-przechowywania-chin-chiny-i-biurowych-przyborów

i jako spiżarnia w kuchni

Kredens-w-kuchni-naturalnejZ wersją ciemną lub jasną

Betonowa podłoga-szafka-optyka-drewno-przemysłowa

Różne wersje obudowy wykonane są z żywicy syntetycznej, która wykorzystuje nanotechnologię do uzyskania matowej i gładkiej powierzchni

antybakteryjna powierzchnia hydrofobowa

Ponadto powierzchnia została zaprojektowana tak, aby chronić przed odciskami palców, zadrapaniami i zużyciem, a także jest hydrofobowa i antybakteryjna.

Drzwi z litego drewna-czarne półki

Drzwi i szuflady zasłaniają czarną wewnętrzną strukturę półek. Wyraźne geometryczne kształty szafek wzmacniają subtelne metalowe tuleje gwintowane.

wodoodporna-okładzina-z-drewna-materiałów

Oprócz naturalnego drewna, które jest również bejcowane, szuflady i drzwi wejściowe mają wysoką gęstość, dzięki czemu są wodoodporne i odpychające. Warstwa zewnętrzna może być również wyposażona w solidną warstwę, aby uzyskać industrialny i elegancki wygląd.

Kuchnia-naturalna-z-szara-wersja