Kuchnia

Nowoczesna kuchnia i praktyczne urządzenia kuchenne od Glem Progetti

glamour-ze-stal-nierdzewna-kuchnia-Glem-Progetti

Studio projektowe Glem Progetti słynie z emocjonalności w każdym portfolio, w każdym projekcie, w nowoczesnym projektowaniu kuchni. Projektanci z pracowni rozpoczęli nową falę w projektowaniu wnętrz z pasją i walką o cel bycia naprawdę jednością nowa koncepcja nowoczesnej kuchni gablota. Emocjonalny. Przez „emocjonalny pomysł” rozumiemy, że Glem Progetti przeprowadza pewne ankiety i analizy przed rozpoczęciem nowego projektu. Włoscy projektanci wolą tutaj zrobić coś niezwykłego i odpowiedniego dla każdego indywidualnego klienta niż po prostu klasykę nowoczesna kuchnia projektować.

 nowoczesna kuchnia – umywalka z prysznicem ręcznym

ze stali nierdzewnej-zlew-prysznic-nowoczesna-kuchnia

Liderem zespołu Glem Progetti jest Marcello Cutino. Jest prawdziwym mistrzem w tworzeniu fascynujących i uroczych nowoczesne kuchnie. Marcello Cutino wykorzystuje zupełnie nowe innowacje technologiczne w zakresie konstrukcji, montażu i instalacji. Ponadto projektantka stara się wprowadzać nowe trendy w procesie produkcji i łączyć różne materiały. Jego odważne i imponujące projekty dla don nowoczesna kuchnia różnią się eleganckimi liniami i oryginalną aranżacją.

nowoczesna kuchnia i luksusowe urządzenia kuchenne ze stali nierdzewnej

luksus-sprzęt-kuchni-stal-nierdzewna-Glem-Progetti

122 to srebrna kuchnia Marcello Cutino. Mamy te nowoczesna kuchnia wybrany, ponieważ jest wystarczająco praktyczny i pomysłowy, aby przyciągnąć uwagę każdej gospodyni domowej. Stal nierdzewna podbija wszystkie inne elementy. Dębowe szafki kuchenne w stylu retro tworzą ciekawy kontrast. W międzyczasie projekt i ogólnie wszystkie nowoczesne kuchnie Marcello Cutino pozostają wierne tradycyjnemu włoskiemu stylowi – z eleganckimi powierzchniami i delikatną podłogą.

Nowoczesna umywalka ze stali nierdzewnej

Nowoczesna-umywalka-edelsahl-Marcello-Cutino

Nowoczesne kuchnie od Glem Progetti może wydawać się trochę rustykalny lub miejski. Liczy się to, że projektanci naprawdę kładą nacisk na dziwaczność i współczesne podejście do nowoczesnego projektowania kuchni. Pozostawiają za sobą staroświeckie zasady i w delikatny sposób stawiają linię retro w połączeniu z niektórymi produktami high-tech i najnowszymi gadżetami.

Abigail

projektowanie luksusowych urządzeń kuchennych

luksusowy projekt urządzeń kuchennych

innowacyjna umywalka z prysznicem ręcznym

innowacyjna-umywalka-z-prysznicem-nowoczesna-kuchnia

innowacyjna-prysznicowa-umywalka-kuchenna

nowoczesny piec kuchenny wykonany ze stali nierdzewnej

nowoczesna-kuchenna-piekarnik-stal nierdzewna

nowoczesne płyty grzejne od Glem Progetti

nowoczesna-płyta grzejna-Glem-Progetti

nowoczesny-kaptur-Glem-Progetti

płyta grzewcza gazowa ze stali nierdzewnej

wielofunkcyjny piekarnik od Glem Progetti

wielofunkcyjny-piekarnik-Glem-Progetti