Kuchnia

Luksusowa mała kuchnia z ciekawym wzornictwem ścian

eleganckie-ścienne-design-drewniane panele

Kto to powiedział? mała kuchnia nie da się urządzić luksusowo i elegancko? Ciekawy pomysł zwrócił uwagę wszystkich. Nie tylko luksusowa, ale też super elegancka i przytulna – prawdziwa kuchnia dla dużych rodzin!

Mała kuchnia o dużym wpływie

przytulna-parapet-poduszki-nowoczesna-kuchnia

Projekt można podzielić na dwa – z jednej strony prosty minimalistyczny mała kuchnia z elegancką wyspą kuchenną z drugiej strony stworzono przytulną część wypoczynkową dla rodziny. Ten ekscytujący projekt pochodzi z Moskwy w Rosji. Architekci Geometrix Design mieli za zadanie umeblować kuchnię do nowoczesnego mieszkania – domu rodziny.

Mała kuchnia z kreatywnym projektem ścian

fioletowe oświetlenie kuchni LED

ten mała kuchnia jest błyszcząca biel z czarnym marmurowym blatem. Elementem łączącym kuchnię z jadalnią są dwa czarne hokery. Kreatywne projektowanie ścian i obróbka drewna sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe i stwarza iluzję ruchu. Na zaimprowizowanej półce na ścianie znajdują się wazony ze świeżymi kwiatami i zdjęciami rodzinnymi. Eleganckie jasne drewno w tym samym kolorze co drewniany panel na ścianie sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Przytulna część wypoczynkowa z tapicerowaną ławką, ozdobioną mnóstwem poduszek, tworzy domową atmosferę. W przeciwieństwie do tego czarny szklany stół świeci jako akcent pośrodku.

Mała kuchnia – nowoczesna i praktyczna

minimalistyczna biała kuchnia

ten mała kuchnia z Projekt geometryczny posiada szklaną półkę nad stołem jadalnym – dzięki czemu wygląd przypomina bar. Po drugiej stronie, na ścianie naprzeciw drewnianej płyty, zawieszono jako dekorację lustro. Projekt wygląda eklektycznie, ale bardzo dokładnie przemyślany – lustro rozjaśnia pomieszczenie. Ściana z kamienia naturalnego to miły dodatek, który dopełnia całe wnętrze. Innowacyjny i ciekawy – tak możesz zdobyć ten doskonały mała kuchnia najlepiej opisać. Nad stołem zainstalowano kolorowe oświetlenie LED, dzięki czemu okulary są barwione światłem w różnych kolorach. Kto by uwierzył? mała kuchnia może wyglądać tak świetnie?

Nowoczesna mała kuchnia

nowoczesna-mała-kuchnia-ścienna-projekt

Ciekawy projekt ściany – mieszkanie w Moskwie

nowoczesna-kuchnia-apartament-Moskwa

Ciekawy projekt ściany w kuchni

nowoczesny-apartament-lustro-kuchnia

Kolejne 100 pomysłów na kuchnię