Kuchnia

Electrolux oferuje nowoczesny piec kuchenny

luksusowa-kuchenka-piec-wielofunkcyjna

Jak się widzi? nowoczesny piec kuchenny koniec? Szwedzkie urządzenia kuchenne z kolekcji Molteni wyposażone są w wiele dodatków, o których marzy każdy szef kuchni – w tym maszynę pakującą, frytkownicę, a nawet dobry blender, jeśli klient tego sobie życzy. Każda wyspa kuchenna jest wyposażona zgodnie z konkretnymi życzeniami i potrzebami klienta, a nawet kolor jest opcjonalny – różne rozmiary, materiały i kolory. Na przykład możesz wybrać płytę gazową lub elektryczną.

Tak wygląda nowy nowoczesny piec kuchenny firmy Electrolux

 biały piec kuchenny Molteni

Electrolux, jeden z czołowych producentów sprzętu kuchennego, ma swoje nowoczesny piec kuchenny prezenty, które mogą kupić zamożni miłośnicy gotowania, którzy chcą korzystać z zalet profesjonalnych urządzeń kuchennych w domu. Jak wyjaśniła sama firma, głównym celem było stworzenie nowoczesnego dodatku do prywatnej rezydencji. Materiały i produkcja przyciągną wzrok, niezależnie od tego, czy masz ultra nowoczesną kuchnię, czy tradycyjną kuchnię, nawet jeśli wolisz kuchnię w stylu wiejskim.

Entuzjaści gotowania chcą nowoczesnego pieca kuchennego

 najdroższe-urządzenia-kuchenne-Electrolux-Molteni

Electrolux zaprezentował już kilka super luksusowych urządzeń kuchennych w północnej części USA, ale marka Molteni wniosła jeszcze jedną rzecz – i wprowadziła Wasze produkty na zupełnie nowy poziom cenowy – oczywiście zupełnie nową grupę klientów. Rocznie po 20 Molteni z nowoczesny piec kuchenny sprzedany, według Bloomberga. Piece kuchenne produkowane są w oryginalnej fabryce Molteni w Saintu-Uze. Fabryka znajduje się we Francji. Witryna Molteni twierdzi, że te gadżety kuchenne mogą przetrwać całe życie – a nawet dłużej.

Oprócz pieca kuchennego można zainstalować system alarmowy. Tylko po to, by żaden przestępca nie mógł ukraść tego drogiego urządzenia kuchennego. Electrolux ozdobił kuchenny piec żelazkiem, dzięki czemu całość waży ponad 40 kg. Nowoczesne, ale o romantycznym designie nawiązującym do przeszłości, to urządzenie jest nie tylko praktycznym, ale i estetycznym dodatkiem do każdej luksusowej kuchni

Elegancki piec kuchenny

nowoczesny projekt pieca kuchennego

Trwały, innowacyjny, luksusowy – nowoczesny piec kuchenny

nowoczesny-piec-kuchenny-Electrolux

Nowoczesne wielofunkcyjne urządzenia kuchenne

luksusowe-płyta grzejna-nowoczesny-design

Urządzenia kuchenne o eleganckim designie

AGD-kuchenka gazowa-nowoczesny design

Nowoczesna kuchnia – lodówka

nowoczesna lodówka kuchenna

Czerwone profesjonalne przybory kuchenne

czerwony-profesjonalny-sprzęt-kuchnia