Kochać rodzinę

Które znaki zodiaku idą w parze – horoskopy partnerskie

Które znaki zodiaku idą w parze-moda-moda-ilustracja

Ludzie inaczej ze sobą funkcjonują, a niektórzy w ogóle nie działają. W pewnym momencie dochodzisz do punktu, w którym musisz patrzeć w gwiazdy i szukać odpowiedzi. Chociaż znaki zodiaku nie są tego jasnym powodem, astrologia ujawnia wiele wspólnych cech i możliwych punktów tarcia, które służą jako duchowy przewodnik.  Które znaki zodiaku idą w parze i które nie uczą się w poniższych.

Które znaki zodiaku idą w parze – cztery żywioły i ich znaczenie

Które znaki zodiaku idą w parze -grupy-woda-powietrze

Nauka duchowa rozróżnia cztery żywioły – powietrze, ziemię, ogień i wodę. Ich właściwości i typowe cechy są lepsze w zachodniej astrologii, ale także częściowo w chińskim i kształtują cechy charakteru w zodiaku. Znaki zodiaku podzielone są na cztery grupy, w których charakteryzują się kilkoma podobieństwami i dobrze współgrają w życiu zawodowym i prywatnym. Przyjaźń lub partnerstwo pod tymi znakami zodiaku ma najlepsze warunki do płynnego przetrwania czasu.

Które znaki zodiaku idą w parze – znaki powietrzne: Waga, Wodnik i Bliźnięta

Które znaki zodiaku idą w parze?

Znaki powietrzne to: Waga, Wodnik i Bliźnięta. Twoja osobowość opiera się na mentalności i intelektualności. Są bardzo dobrzy w komunikacji, uwielbiają się poruszać, dlatego bardzo lubią podróżować i są towarzyskie. Zwykle znaki lotnicze wykonują zawody artystyczne lub są aktywne w życiu społecznym. Negatywną cechą tych znaków zodiaku jest niezdarność w powstrzymywaniu własnych życzeń.

Horoskop chiński 2015 – roczny horoskop dla każdego znaku zodiaku

Które znaki zodiaku idą w parze – horoskopy partnerskie

Kolory Feng Shui i ich znaczenie w naszej przestrzeni życiowej

Kobieta z Wagi (24 września – 23 października) nie podejmuje decyzji o partnerstwie spontanicznie, ale przed podjęciem decyzji przygląda się jej ze wszystkich stron. Jest bardzo zrównoważona i marzy o towarzyszu, który rozumie swoje życie dokładnie w ten sam sposób. Z troskliwym bliźniakiem może doświadczyć długiego, stałego partnerstwa, które sprosta codzienności. W Wodniku znajduje kultywowanego rozmówcę, który ją zachęca. Możliwymi partnerami mogą być również: Waga, Lew i Wsparcie. Z: Rybami, Bykiem, Panną, Rakiem, Skorpionem i Koziorożcem, Waga powinna być ostrożna.

Które znaki zodiaku idą w parze – partnerzy dla Wodnika

Które znaki zodiaku idą w parze - partnerzy Wodnika

Kobieta Wodnik (21 stycznia – 19 lutego) znana jest z samowoli, niezależności i indywidualizmu. Dlaczego pyta o to samo swojego partnera, który powinien wyróżniać się z tłumu. Chętnie przejmuje wiodącą rolę w związku i dlatego potrzebuje kogoś, kto jest otwarty na nowe pomysły. Partnerstwo z Waagemann jest zatem po prostu idealne, ponieważ jest on otwarty na Twoje życzenia, a jednocześnie daje Ci swobodę. Gemini inspiruje się kobietą wody i podobnie jak ona jest otwarta na świat. Współpraca z: Baranem, Rybami lub Wsparciem może działać dobrze, podczas gdy osoby z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Bykiem są bardziej narażone na porażkę.

Które znaki zodiaku idą w parze – partnerzy dla Bliźniąt

które-znaki-zodiaku-dopasowują-razem-bliźniaki-żona-partnerów

Bliźniaczka broni się przed swoją wolnością i zazdrością, nietolerancja wcale się z nią nie spotyka. Potrafi szybko zmienić swoje uczucia i dlatego nie jest najlepszym partnerem dla Ryb, Raka, Byka i Strzelca. Dzięki znakom powietrznym Waga i Wodnik kobieta Bliźniąt nawiązuje długotrwałe partnerstwo oparte na równowadze miłości i wzajemnej wolności. Dobrze dogaduje się z Leo i Baranem, jeśli zaakceptują jej nastroje.

Które znaki zodiaku idą w parze – Znaki Ziemi: Koziorożec, Byk i Panna

Koziorożec

Które znaki zodiaku idą w parze - Koziorożec-żona-partner

Koziorożec, Byk i Panna są określane jako znaki ziemi i logicznie rzecz biorąc, są po prostu uziemione, życie w bardzo realistycznym nastroju. W rysunkach ziemi pojawia się dyscyplina, wytrwałość, a nawet ścisła konserwatyzm. Dlatego są bardzo rzetelni zarówno w pracy, jak i w relacjach międzyludzkich. Świat materialny ma dla nich największą wartość. Jej melancholijny temperament i sceptycyzm to cechy negatywne.

Pani Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia) twardo stąpa po ziemi i nierealne myśli są od niej dalekie. Bierze rzeczy w swoje ręce i swoją inteligencją straszy wielu mężczyzn, bo dla tej kobiety kariera jest na pierwszym planie. Ale kto uczciwie zdobywa jej serce, znalazł partnera na całe życie. Skorpion ma niezbędną empatię, aby zbliżyć się do ciebie krok po kroku. Dziewiczy mężczyzna może jej pomóc w urzeczywistnieniu się poprzez swój rozsądny sposób. Dobrze pasuje również do Byka, Koziorożca, Strzelca i Ryb i powinna uważać na Raka, Bliźnięta i Wodnika.

Które znaki zodiaku idą w parze – Byk

które-znaki-zodiaku-idą-razem-partnerzy-taurus

Z byczką (21 kwietnia – 21 maja) kobiecość spotyka się ze zmysłowością i uwielbia czuć się pochlebiona jak prawdziwa dama. Twój partner powinien więc być bardzo cierpliwy, być gotowym do noszenia go na rękach i odczytywania z jego ust każdego życzenia. Doskonale uzupełnia się z Krebsem lub Fischemannem. Ta ostatnia nawet na twarzy znajduje idealnego partnera na całe życie. Oboje mogli żyć razem w pokoju, nie dusząc się z nudów. Rozumienie Rak intuicyjnie rozumie dobrze Byka, a jego nastroje są zrównoważone z jej wytrwałością, która jest najlepszym warunkiem długiego, intymnego partnerstwa. Wskazówka: kobiety Taurus nie lubią szybkich przesłuchań i zerwanie na początku związku jest dla nich wykluczone. Nie dogaduje się ze Skorpionem, Strzelcem i Baranem, ale możliwe są dobre partnerstwa z Panną, Koziorożcem i Bykiem.

Które znaki zodiaku idą w parze – Panna

które-znaki-zodiaku-dopasowują-dziewicę-żonę-partnerów

Panny (24 sierpnia – 23 września) są szczerymi, perfekcjonistami i chcą wymusić swoją silną wolę. Dla nich dyscyplina i porządek odgrywają zasadniczą rolę w życiu i partner powinien to szanować. Dlatego człowiek z rakiem jest po prostu idealny. Podobnie jak Panna, ceni porządek i życie rodzinne. W szczęśliwym związku Panny są kochające i pomocne oraz wzmacniają plecy partnera. Może być całkiem zadowolona z Koziorożca ze względu na jego praktyczny charakter. Współpraca z: Panną, Baranem, Lwem lub Wagą może być niezręczna, a Byk i Skorpion dobrze ze sobą współgrają.

Które znaki zodiaku idą w parze – znaki ognia: Lew, wsparcie i Baran

które-znaki-zodiaku-idą-razem-leos-partnerka-kobieta

Znaki ognia to Lew, Strzelec i Baran. Podobnie jak ich żywioł, są impulsywni, dynamiczni, porywający, bardzo odważni i potrafią bardzo dobrze wyrazić swoją pasję słowami. Znaki zodiaku ognia są często w dobrym nastroju i mogą dominować, dlatego wolność osobista jest dla nich bardzo ważna.

Lwice (23 lipca – 23 sierpnia) mają niesamowitą atrakcję dla innych, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, i zawsze są w centrum uwagi, otoczone przyjaciółmi. Te niesamowicie charyzmatyczne osobowości mają silne charaktery i nie owocuje udanymi relacjami z mężczyznami, którzy są zbyt wrażliwi, jak Rak czy Ryby. Mężczyzna powinien zaakceptować ich upartą naturę, a człowiek Strzelca może to zrobić bardzo dobrze. Bliska, dynamiczna relacja jest również możliwa z mężczyzną Barana. Znaki ognia z pewnością nawiążą udany, namiętny związek, jeśli oswoją się nawzajem i nauczą kompromisu.

Które znaki zodiaku idą w parze – Strzelec które-znaki-zodiaku-dopasowują-do-sagittarius-żona-partnerów

Strzelec ma silne pragnienie wolności, co może prowadzić do problemów w związku, jeśli czuje się skrępowana. Jeśli jej przestrzeń jest zagrożona, po prostu odchodzi. Drugi znak ognia – Baran i znak powietrzny Wodnik najlepiej pasują do swojej ognistej natury. Baran ceni ich pomysłowość i cenią ich siłę. Strzelec doświadcza długiej, zmysłowej i harmonijnej relacji z intelektualnym Wodnikiem. Strzelec zawiera możliwe partnerstwa ze Strzelcem, Lwem i Wagą, mogą pojawić się konflikty z Koziorożcem, Skorpionem i Panną.

Które znaki zodiaku idą w parze – Baran

który-znaki-zodiaku-idź-razem-baran-żona-partner

Znak ognia Baran (21 marca – 20 kwietnia) jest gorącokrwisty i porywczy, więc potrzebuje silnego, pewnego siebie partnera u twego boku. Jesteś równy Lwowi i Strzelcowi, którzy rozumieją miłość namiętnie i pełną napięcia. Schützemann potrzebuje w życiu codziennym tyle samo urozmaicenia, co dama Barana, inaczej się nudzi. Byk, Skorpion i Baran również są dla niej odpowiednie, ale wcale nie Panna, Bliźnięta i Waga.

Które znaki zodiaku idą w parze – znaki wodne: Ryby, Skorpion i Rak

które-znaki-zodiaku-dopasowują-razem-ryby-żona-partnerki

Znaki wodne to: Ryby, Skorpion i Rak. Cechuje je intuicja, wrażliwość i głęboka emocjonalność, podobnie jak formujący żywioł woda. Twoje zainteresowania skierowane są w stronę zmysłową, artystyczną i kulturalną. Często brakuje im niezbędnego uziemienia i mogą prowadzić do zahamowań emocjonalnych.

Rybaczki (20 lutego – 20 marca) są nieśmiałe i dziewczęce, budzą u mężczyzn instynkt opiekuńczy. Biorą słabszą część i często cierpią z powodu strachu przed stratą. Szczególnie dobrze komponują się z innymi znakami wodnymi: Rak i Skorpion. Obaj są bardzo emocjonalni i empatyczni, wspierają się nawzajem i tworzą dobrze funkcjonujący tandem. Koziorożec, Ryby i Byk również pasują do rybki, ale wcale nie – Waga, Baran, Lew, Panna, Strzelec i Bliźnięta.

Które znaki zodiaku idą w parze – Rak

które-znaki-zodiaku-pasują-razem-raka-fra-partnerzy

Kobieta z rakiem (22 czerwca – 22 lipca) ucieleśnia stereotyp żeńskiej płci i dlatego jest emocjonalna, bardzo wrażliwa, romantyczna i uwielbia być podbijana. Często gra w swoją małą grę w potrzebującą kobietę i opanowała sztukę uwodzenia jak nikt inny. Często zdarza się, że cierpi na wahania nastroju i powinna to dokładnie zrozumieć jej partnerka. Ceni sobie lojalność, życie rodzinne i poczucie bycia potrzebnym. Tak interpretuje zazdrość i roszczenie do posiadania człowieka Skorpiona w przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, które w ogóle tego nie tolerują. Pani z Rakiem ma wiele wspólnego z Jungfraumannem – warunki harmonijnego związku. Szczęśliwe partnerstwo jest również możliwe z Rybami, Bykiem i Lwem. Powinna uważać na Wodnika i Koziorożca.

Które znaki zodiaku idą w parze – Skorpion

które-znaki-zodiaku-dopasowują-do-skorpiona-żony-partnerów

Dama Skorpiona (24 października – 22 listopada) nie jest typowym znakiem wodnym. Jest tajemnicza i zakochana gra we własną grę. Twój partner powinien mieć nieskończoną cierpliwość, ponieważ jego zazdrość może płonąć. Nie idzie łatwo na kompromis, co powinno być jasne od samego początku. Raz wygrana i kiedy nie ma powodu do wątpliwości, poświęca się i kocha. Z wrażliwym Rakiem może liczyć na jego lojalność, a jednocześnie nie jest zbyt emocjonalna jak on, co równoważy związek. Z Panną-Skorpionem Lady jest również dobrym warunkiem obiecującego związku. Może również dobrze współpracować z Rybami, Baranem lub Koziorożcem, podczas gdy partnerstwo z Wagą, Wodnikiem, Bliźniętami i Lwem jest bardziej prawdopodobne.

* Ilustracje mody autorstwa Nazgrelle (Czy Ev)