Kochać rodzinę

Horoskop chiński 2015 – roczny horoskop dla każdego znaku zodiaku

chiński horoskop 2015 wszystkie znaki zodiaku według lat

Od 4 lutego nadszedł czas – koniec konia. Bo dla kogo? chiński horoskop Zainteresowani wiedzą, że w 2015 roku drewniana koza / owca / wpłynie na nasze życie. Koza jest kobieca i ma energię yin. Znak zodiaku symbolizuje spokój, harmonię, odpoczynek, wiarę w dobro. Dlatego od 19 lutego rozpocznie się raczej spokojny czas. Koza promuje również kreatywność i wzmacnia ducha korporacyjnego. Rok 2015 to właściwy czas dla tych, którzy chcą założyć własną rodzinę. A ci, którzy chcieliby skoncentrować się na swoim życiu zawodowym, również w tym roku odniosą sukces. Dowiedz się poniżej, jaki rok kozy przyniesie Twój znak zodiaku.

Horoskop chiński 2015 – przyszłość szczura wygląda różowo

chiński horoskop 2015 szczur nowy rok

Szczur musiał wiele pokonać w 2014 roku, ale w 2015 roku znak zodiaku znów ma szczęście. Otworzą się nowe możliwości kariery – teraz jest właściwy czas, aby dobrze zaplanować swoje finanse lub inwestycje. Można się spodziewać również huśtawki w życiu prywatnym – w tym roku single mogą spotkać wielką miłość.

Horoskop chiński 2015 – nowe wyzwania dla Wołu

chiński horoskop 2015 znak zodiaku bawołów nowy rok

Rok 2015 nie będzie dla bizona tak różowo jak dla szczura – będzie musiał stawić czoła wielu nowym wyzwaniom. Dlatego w nadchodzącym roku wymagana będzie przede wszystkim cierpliwość. Powinien dokładnie rozważyć każdą decyzję i słuchać rad przyjaciół. Aby wszystko szło dobrze w jego sferze prywatnej, musi być gotowy na kompromisy.

Horoskop chiński 2015 – silna miłość do tygrysa

chiński horoskop 2015 znak gwiazdy tygrysa nowy rok

Tygrys będzie się świetnie bawić w 2015 roku. Teraz jest właściwy czas, aby zaplanować podróż do egzotycznych krajów lub nawiązać nowe znajomości, a może spotkać wielką miłość / lub założyć rodzinę. W każdym razie powinno to nastąpić w drugiej połowie roku. Wiosną tygrys powinien poświęcić czas swojemu gronu przyjaciół.

Horoskop chiński 2015 – królik ma dużo szczęścia

chiński horoskop 2015 znak zodiaku królik nowy rok

Królik ma szczęście w 2015 roku – bez względu na to, co robi, może liczyć na sukces. W tym roku musi poświęcić więcej czasu na życie zawodowe. Może teraz jest odpowiedni czas na rozpoczęcie własnej działalności! Nie musi jednak podejmować wszystkich decyzji w tym zakresie samodzielnie – rodzice i partner staną przy nim i udzielą przydatnych rad.

Horoskop chiński 2015 – tylko przemyślane decyzje dla smoka

chiński horoskop 2015 znak zodiaku dachy obraz

Rok 2015 jest raczej niekorzystny dla latawca. Powinien chronić się przed szybkimi decyzjami, zwłaszcza dotyczącymi własnych finansów. Zamiast tego może poświęcić swoją energię życiu rodzinnemu.

Horoskop chiński 2015 – bez niespodzianek dla węża

chiński horoskop 2015 znak gwiazdy węża nowy rok

Wąż nie spodziewa się w tym roku wielkich niespodzianek. Poświęci swój czas na nowe projekty – remont domu, nową pracę lub nowe hobby. Po prostu bądź ostrożny – przyjaźnie i relacje muszą być starannie pielęgnowane. Musisz unikać kłótni, bo możesz skrzywdzić kogoś ważnego w swoim życiu.

Horoskop chiński 2015 – nowa przygoda dla koni

chiński horoskop 2015 znak gwiazdy obraz konia

Konie mogą radykalnie zmienić swoje życie w 2015 roku – teraz jest odpowiedni czas na ćwiczenia, wypróbowanie nowej diety lub zaplanowanie przeprowadzki. Przede wszystkim ważne jest, aby pozostać aktywnym i podejmować zdecydowane kroki w kierunku zmian.

Horoskop chiński 2015 – koza może cieszyć się dobrym życiem

chiński horoskop 2015 znak gwiazdy koza

W tym roku kozioł cieszy się dobrym życiem – w jego prywatności panuje harmonia, w życiu zawodowym wszystko idzie dobrze. Koza może cieszyć się sukcesem, ale nie musi zapominać o przyjaciołach i współpracownikach. Kłótnie należy odłożyć na bok, zamiast tego starannie pielęgnować stare kontakty. Teraz nie czas na wielkie zmiany.

Horoskop chiński 2015 – małpa czuje się przytłoczona

chiński horoskop 2015 małpa znak gwiazdy przyszłość

Rok zaczyna się dla małpy gorączkowo – dużo pracy, dużo zadań w domu. Będzie mógł wyzdrowieć dopiero późną wiosną. W drugiej połowie roku małpa ponownie jest przeciążona, a jej kreatywność jest zachęcana.

Horoskop chiński 2015 – kogut cieszy się wolnym czasem

chiński horoskop 2015 obraz koguta przyszły nowy rok

W przeciwieństwie do małpy, w 2015 roku kogut zafunduje sobie przerwę. Może cieszyć się wolnym czasem i poświęcać się przyjaciołom i rodzinie. Starzy znajomi nawiążą kontakt i nawiążą nowe relacje.

Horoskop chiński 2015 – pies pomaga swoim przyjaciołom

chiński horoskop 2015 znak zodiaku pies obraz

W 2015 pies będzie musiał poświęcić się swoim przyjaciołom – będą potrzebować jego pomocy! Chęć pomocy na pewno się opłaci. Nawet w swoim życiu miłosnym wierny pies będzie musiał pokonywać trudności. Nie do końca najlepszy rok na poziomie osobistym. Każdy, kto planuje ślub, musi spodziewać się niespodzianek w dniu ślubu. W każdym razie dobra wiadomość – jeśli nie stracisz odwagi i jesteś skłonny do kompromisu, czekasz na harmonijny związek.

Horoskop chiński 2015 – świnia ma przed sobą udany rok

chiński horoskop 2015 rok gwiazda znak świni

Świnia będzie miała udany rok, zwłaszcza jeśli chodzi o życie zawodowe. Teraz jest właściwy czas, aby wyrazić swoją kreatywność i zaimponować zarządowi. Bez odrobiny wysiłku tak się nie stanie, ale ostatecznie wszystkie projekty zakończą się sukcesem.