Biżuteria

Piercing Trends 2019: Pięć najpopularniejszych nowych piercingów

Piercing Trends 2019 kolczyk do nosa z przegrodą pozostaje w

W ciągu ostatnich kilku lat kolczyki stały się mniej popularne. Ze względu na nową modę, wielu niezwykłych projektantów i celebrytów, znów jest prawdziwy szum. Modne są nie tylko tatuaże, ale także kolczyki. W tym artykule przyjrzymy się, jakie trendy w piercingu szczególnie dominowały w tym roku.

W latach 90. kolczyki w pępku i na wardze lub brwi były oznakami chłodu. Prawie każdy wpływowy piosenkarz pop nosił przynajmniej jeden piercing. Społeczność fanów przeniosła ten styl na siebie.Nagle kolczyki stały się ostatecznością.

Szum na temat biżuterii do ciała szybko się skończył. Nie jest to samo w sobie dramatyczne, ponieważ kolczyki można było usunąć szybko i łatwo. Ale z tatuażami było inaczej – wiele osób musiało wtedy zdecydować się na zakrycie, aby nadążyć za duchem czasu.

Jakie trendy w piercingu zrobiły to w 2019 roku?

Srebrna przytulna biżuteria do piercingu dla kobiety

Które kolczyki były najbardziej popularne w tym roku? Rok 2019 podkreślił pewne trendy. Jednak pewne trendy zostały przejęte z 2018 roku i można przypuszczać, że te kolczyki będą nadal „fajne” w 2020 roku.

Przytulny piercing

W przypadku dokładnego piercingu (anty helix), piercing jest noszony w wewnętrznej chrząstce ucha. Ten piercing był już w trendzie w zeszłym roku. Dlaczego piercing jest tak popularny? Bo – przynajmniej w tej chwili – mało kto go ma i naprawdę przyciąga wzrok.

Pierścionek do nosa z przegrodą cienka srebrna kobieta

Światło przegrody

Wiele gwiazd nosi subtelną przegrodę. Gwiazdy takie jak Zoe Kravitz były nawet w stanie ustanowić przegrodę jako swój własny znak towarowy. Żaden inny piercing nie był tak popularny, zwłaszcza w 2018 roku. Przebijanie samo w sobie jest bardzo proste. Jest to centralny kolczyk w nosie, ale w żadnym wypadku nie powinien być zbyt duży. Im delikatniej, tym lepiej.

Przebijanie wysokiego płata

Normalne przekłute uszy są ulepszane o drugie przekłute ucho. Nowe uszy nie są umieszczone obok siebie, ale jeden na drugim. Modne wysokie płaty to zupełnie nowy wygląd, którego nie widziano w ostatnich latach. Świetna okazja, aby stać się trendsetterem w mieście!

kolczyk do pępka tytanowy srebrny z kamieniami sportowa kobieta

Kolczyk w pępku

Kolczyk do pępka znów jest bardzo popularny w 2019 roku. Ale tym razem to bardziej subtelne kolczyki. Na Strona przekłuwania pępka są wszystkie kształty, które są teraz modne. Swoją drogą bardzo ciekawe: kolczyk w pępku jest szczególnie popularny w czasie ciąży.

Przebijanie buźki

Tak zwany piercing buźki wykonuje się na opasce wargowej. Piercing jest mocowany pośrodku błony śluzowej, która również okazała się bardzo wytrzymała. Ale ten piercing jest bardzo kontrowersyjny. Dentyści są temu przeciwni, ponieważ metal może na dłuższą metę uszkodzić zęby. To może nie być miłe, zwłaszcza na przednich zębach. Dla starszego pokolenia noszenie takiego kolczyka też jest dość dziwne.

Co należy wziąć pod uwagę przed wykonaniem piercingu?

Pierścionek na nos z kolczykiem do przegrody może wyglądać elegancko!

Jak tylko zdecydujesz się na piercing, nic nie powinno być pospieszne. Są inne rzeczy do rozważenia.

W żadnym wypadku nie należy wykonywać przekłucia samodzielnie. To też jest trend, ale nie należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Mogą pojawić się poważne zagrożenia dla zdrowia.

Nie powinno trafiać do bylejakiego studia piercingu. Zapytaj na Facebooku, znajomych lub znajomych. Może ci ludzie mają lepszą rekomendację? W zasadzie powinno to być higieniczne i czyste studio, w przeciwnym razie należy szybko opuścić sklep.

Nie należy oszczędzać kosztów. Piercing jest sam w sobie trwały. Otwory nie znikają. Dlatego przekłuwanie powinno być przynajmniej wykonane czysto. Ponadto powinno to być studio, które wykorzystuje wysokiej jakości biżuterię, aby skóra również mogła wyglądać nie zapalony.

Należy podążać za każdym trendem?

Piercing nie powinien być wybierany na podstawie trendu. Raczej powinien to być piercing, z którym możesz się również identyfikować. W każdym razie najważniejszy jest ponadczasowy piercing.

Piercing do pępka Piercing do pępka z tytanu lub prawdziwego srebra