kemping

Hamak kempingowy do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu

Hamak kempingowy-akcesoria-na zewnątrz-namiot-namiot-siatka-sprzęt

ten Hamak kempingowy rozszerza wyposażenie zewnętrzne i może całkowicie odmienić tradycyjny namiot jednoosobowy. Udane projekty oferują komfortowe zakwaterowanie na stromym terenie, gdzie pojawia się szczególne wyzwanie, gdy trzeba rozbić zwykły namiot. Między drzewami można zawiesić ekologiczne konstrukcje wykonane z pasów i bardzo wytrzymałej tkaniny. Dużą zaletą przed namiotem jest małe i wyjątkowo lekkie opakowanie.

Hamaki kempingowe zastępują tradycyjny namiot

Hamak kempingowy-akcesoria-na zewnątrz-namiot-wiszące-drzewa-namiot

Jednak spanie na stromym i mokrym terenie nie jest szczególnie tanie. Hamak kempingowy, który można rozciągnąć i przymocować między dwoma, trzema lub czterema drzewami przy niewielkim wysiłku, zapewnia znacznie większy komfort. Wszystkie wykonane są z odpornych na warunki atmosferyczne i niezwykle trwałych materiałów, które gwarantują również ochronę przed insektami i wilgocią. Oferujemy przegląd 4 doskonałych projektów młodych projektantów.

Hamak kempingowy łączy w sobie kilka funkcji

Hamak kempingowy-akcesoria-na zewnątrz-namiot-namiot-sprzęt

Hamak „Tentsile” został zaprojektowany jako namiot na drzewie dla jednej lub więcej osób. Różne wersje różnią się wielkością ze względu na liczbę osób i można je ustawić w każdym terenie. Wymagane są trzy punkty mocowania, które zapewniają wystarczającą stabilność.

Hamak kempingowy – ważny element wyposażenia outdoorowego

kemping-hamak-odkryty-akcesoria-namiot-namiot-drzewa-leśne

Jako elastyczny domek na drzewie wykonany z tkaniny, „Tentsile” można zabrać wszędzie i przymocować, jeśli znajdują się co najmniej trzy drzewa. Można go nawet z powodzeniem ustawić nad powierzchnią wody za pomocą trzech grzechotek z klamrami i paskami, każdy o długości 6 metrów.

Hamak kempingowy „Tensile” – praktyczny i przydatny w każdym terenie

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-sprytny-mobilny-funkcjonalny

Namiot zewnętrzny można zdemontować i zamocować jako hamak w trzech miejscach i daje poczucie leżenia jak trampolina. „Tentsile” posiada pokrowiec z moskitierą, który chroni przed owadami i jest jednocześnie wodoodporny. Jeśli nie ma drzew, namiot na drzewie można postawić na ziemi i ustawić jak zwykły.

Akcesoria zewnętrzne – wielofunkcyjne i zajmujące mało miejsca 

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-funkcjonalny-pakowanie

Cały sprzęt do relaksującego noclegu na wycieczce lub biwaku na łonie natury można spakować w bardzo oszczędny sposób i umieścić w jednej torbie. Zestaw waży 3,3 kilograma i jest dostępny w kilku kolorach.

Hamak kempingowy i wiele więcej – „Latający namiot”

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-mobilny-śpiwór-wędrówki

„Flying Tent” to kolejny hamak kempingowy, którego pomysł na produkt jest wciąż realizowany. Podstawową ideą, która kierowała rozwojem produktu, jest zmniejszona waga, z którą powinien sobie poradzić cały sprzęt outdoorowy. Wielofunkcyjność nie jest ostatnia.

Hamak kempingowy o wielu zastosowaniach

camping-hamak-na zewnątrz-akcesoria-namiot-do-namiotu-pomarańczowe-drzewka

„Flying Tent” może służyć jako elastyczne zakwaterowanie w różnych wariantach – jako hamak, śpiwór wiszący z przykryciem lub bez oraz jako zwykły namiot na ziemi. A wszystko to w plecaku. Inną funkcją byłoby wykorzystanie tkaniny, która służy jako podstawa hamaka kempingowego jako poncho przeciwdeszczowe.

Funkcjonalne akcesoria kempingowe można rozstawić w kilka minut

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-funkcjonalny-wyposazenie-górskie

Żaden mokry teren ani stromy teren nie byłyby wyzwaniem dla aktywności na świeżym powietrzu na łonie natury. Na ziemi można go rozstawić jak zwykle jako namiot biwakowy dla jednej osoby lub opcjonalnie między dwoma drzewami jako hamak z przykryciem.

Sprzęt outdoorowy wykonany z materiałów ochronnych

camping-hamak-odkryty-akcesoria-namiot-latający-namiot-ochrona przed deszczem

Zastosowana tkanina, poliester powlekany PU, jest wodoodporna, szczególnie odporna na rozdarcie i stabilna. Dostępna jest moskitiera, która chroni przed inwazją owadów w namiocie i jednocześnie daje poczucie „otwartej twarzy”.

Funkcje „Latającego namiotu” na pierwszy rzut oka

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-sprzęt-funkcje-śpiwór

Zapakuj wszystko co przydatne do plecaka

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-latający-namiot-plecak

Cały zestaw waży niesamowite 1,2 kg i można go zdemontować i złożyć w zaledwie kilka minut. Wszystko mieści się w jednym plecaku, który może być również używany jako taki jako bagaż. W razie potrzeby, jeśli podczas wędrówki pada deszcz, ponczo przeciwdeszczowe jest pod ręką w kieszeni plecaka.

Hamak kempingowy „Nube”

camping-hamak-odkryty-akcesoria-namiot-nube-sprzęt-dachowy-wędrówki

„Nube” to prawdziwy namiot z drzewa. Baldachim przeciwdeszczowy jest przymocowany między dwoma lub nawet między kilkoma drzewami. Pod spodem hamak do przechowywania i oczywiście ochronna moskitiera. Każda część rozszerza drugą, ale może być również używana samodzielnie.

Namiot wiszący z ochroną przed deszczem i owadami

camping-hamak-odkryty-akcesoria-namiot-w-lasie-wspinaczka-ochrona przed deszczem

Jako punkty zaczepienia służą dwa drzewa i inne stabilne, nisko osadzone krzewy w przeciwnych kierunkach. Przestrzeń do przechowywania jest umieszczona bardzo nisko, a powierzchnia do leżenia wisi nad nią. Nie w przenośni, wszystko dostajesz pod jednym dachem, co dodatkowo chroni przed deszczem i wiatrem.

Hamak kempingowy i praktyczny sprzęt outdoorowy 

camping-hamak-odkryty-akcesoria-namiot-nube-do-praktycznego zastosowania

Daszek przeciwdeszczowy może być również używany do wietrzenia lub cieniowania, a pod nim można położyć matę. Warstwa moskitiery jest bardzo głęboko cięta i umożliwia doskonały przepływ powietrza, co sprawia, że ​​biwakowanie lub wędrówki na świeżym powietrzu są tak wyjątkowe.

Hamak kempingowy „Nube” oferuje kilka funkcji w jednym

camping-hamak-na zewnątrz-akcesoria-funkcje-namiotu-nube-praktyczny-sprzęt

Lekki i wielofunkcyjny sprzęt outdoorowy

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-pakiet-praktyczny-mobilny-funkcjonalny

Wielofunkcyjny hamak kempingowy mieści się w naprawdę małej torbie i waży zaledwie 1,6 kilograma. Można go przywieźć, założyć i zamocować w dowolnym miejscu na świecie.

Możesz zobaczyć, jak to działa tutaj:

Przymocuj hamak kempingowy „Amok” między dwoma drzewami

kemping-hamak-na zewnątrz-akcesoria-namiot-przyczepia-dwa-drzew

„Amok” to kolejny projekt na ultralekki sprzęt kempingowy. Przeznaczony jest tylko dla jednej osoby i oferuje wszystko to, co jest najbardziej przydatne do szerokiej gamy zajęć na świeżym powietrzu. Pełni funkcję wiszącego śpiwora, który mocuje się między dwoma drzewami, a opcjonalnie można na niego naciągnąć pokrowiec przeciwdeszczowy.

Hamak kempingowy jako wiszący śpiwór

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-śpiwór-sprzęt-wędrówki

„Amok” należy do segmentu niskich cen i jest odpowiedni dla osób o wzroście do 190 centymetrów. Zestaw nie zawiera maty do spania, ale można ją wykorzystać na konstrukcję do spania. Wkłada się go do odpowiedniej przegródki na matę, aby się nie zsuwał.

Hamak kempingowy z siatką ochronną przed owadami

kemping-hamak-odkryty-akcesoria-ochrona-namiotu-insekt-amok

Po lewej i prawej stronie zaprojektowano duże elastyczne kieszenie, aby wszystko, co przydatne było w zasięgu ręki. Pomyślano również o ochronie przed owadami, a częścią wyposażenia jest moskitiera. W zasadzie „Amok” składa się tylko z dwóch części – hamaka kempingowego i daszka przeciwdeszczowego. Świetnie sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i jako profesjonalny sprzęt w niskiej cenie.

Pokrowiec ochronny przed deszczem

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-ochrona-przeciwdeszczowa

Cały zestaw wraz z karabińczykami i zawieszeniem waży około 2 kilogramów i jest zapakowany w pokrowiec.

Zapakuj duży, lekki sprzęt mały

camping-hamak-outdoor-akcesoria-namiot-waga-pakowanie-łatwe

* Możesz wesprzeć wszystkie projekty sprzętu kempingowego na Kickstarterze