kemping

15 praktycznych namiotów kempingowych do Twojego samochodu – wymarzone wakacje na łonie natury

Namiot kempingowy z rodzinnym wozem na wakacje

Przedstawiamy 15 praktycznych Namioty kempingowe za pomysły AutoDesign, które pomogą Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom zorganizować idealne wakacje. Projekty różnią się od markizy i prostego baldachimu po duże namioty dla kilku osób.

Namioty kempingowe – przegląd modeli

Namiot samochodowy Plaża Camping Ursa

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem kempingów, czy dopiero zaczynasz, ten? Namioty kempingowe z pewnością Cię zafascynuje. Są łatwe w transporcie i budowie. Namioty są nieodłączną częścią samochodu i można je bez problemu przewozić SUV-em. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na ryby, czy po prostu odpoczywasz, te modele ochronią Cię przed wiatrem i deszczem przy złej pogodzie. Zwykle przy wyborze namiotu należy wziąć pod uwagę wagę, jednak kierowcy są bardziej elastyczni i po prostu muszą cieszyć się wygodą konstrukcji. Namioty samochodowe są przywiązywane do samochodu lub są dodatkiem do bagażnika lub / jak np. Kelty Design / mogą po prostu służyć jako markiza i dach ochronny. Wybierz projekt, który przez większość czasu odpowiada Twoim osobistym potrzebom.

Namioty kempingowe – praktyczny i wygodny dodatek do auta

Samochód Namiot Kemping Góry Wakacje Auto Napier

Producenci Namioty kempingowe dla aut skorzystaj z zalet własnej przestrzeni – możesz spać w aucie samodzielnie, lub wykorzystać go jako dodatkową przestrzeń do przechowywania. Jednocześnie namioty te mogą być również używane samodzielnie – dzięki czemu nie musisz za każdym razem wszystkiego pakować i rozpakowywać. Większość modeli oferuje zakwaterowanie dla maksymalnie 4-5 osób i jest oferowana jako namioty kopułowe. Namioty samochodowe zazwyczaj oferują wiele udogodnień – markizy, wiele otworów i zaczepianą podłogę, żeby wymienić tylko kilka. Namioty samochodowe są zwykle cięższe niż namioty śledzące, co czyni je niewygodnymi, jeśli planujesz nosić je pieszo. Niestety, do najpiękniejszych obszarów kempingowych można zazwyczaj dotrzeć tylko pieszo – więc zastanów się dobrze z wyprzedzeniem, dokąd chcesz się udać ze swoim namiotem. Życzymy wspaniałych wakacji na łonie natury!

Namiot lawinowy

sportowy namiot góry namiot kempingowy samochód

Namiot samochodowy Kodiak

pomysły na namioty kempingowe w górach

Pomysł na projekt namiotu rodzina samochodów kempingowych

Kemping od Sportz

Pomysły na kemping w górach wakacje

Pomysły na miejsce do przechowywania namiotów na kempingu

Pomysł na projekt markizy markizy samochodu sportowego

Namiot samochodowy Quicksilver

Quicksilver Design Tunel Tent Pojazd Camping Experience

Projekt namiotu samochodowego

Namiot na samochodzie - praktyczna konstrukcja oszczędzająca miejsce

Namiot ciężarowy w USA

Kemping w namiocie samochodowym doświadczenie jazdy na wybrzeżu?

Pomysły na wakacje w namiocie kempingowym

Projekt Enel

Rodzinny kemping z namiotem Enel

Markiza z KeltyPomysł na markizę samochodową Kelty