karnawał

Zrób sobie kostium kominiarza – pomysły dla dzieci i dorosłych

elegancka kamizelka kominiarza z daszkiem

Szukasz pomysłów na karnawałowy kostium? Jeśli tym razem ma to być szybkie i łatwe, kostium kominiarza to naprawdę świetny pomysł. Nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i można ją łączyć z ubraniami z własnej garderoby. Jak samemu zrobić kostium i akcesoria, ujawniamy w artykule!

kominiarz kostium kurtka spodnie czarne

Dotknięcie kominiarza powinno przynieść Ci szczęście, dlatego też kominiarze są dziś tak popularne. Dlatego kostium kominiarza jest idealny dla tych, którzy chcą poznać nowych przyjaciół podczas karnawału. Ponieważ w takim karnawałowym stroju na pewno zostaniesz przytulony, a nawet pocałowany przez wielu szczęśliwców. Czarna kurtka ze złotymi guzikami, cylinder na głowie i ręczne narzędzia do czyszczenia komina są typowe dla kominiarza. Możesz połączyć kostium z innymi ozdobami na szczęście, takimi jak cztery koniczyny na kurtce lub podkowa w dłoni.

kominiarz kostium odzież koszula spodnie płaska czapka

Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się również stroje karnawałowe na temat zawodów. Jednak wielu kojarzy kostium kominiarza z postacią Berta z filmowej adaptacji „Mary Poppins”. W przeciwieństwie do typowych kominiarzy w Niemczech, bohater filmu Bert nosi proste czarno-szare ubrania, kaszkiet i czerwony szalik. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na tę liczbę, czy na konwencjonalnego kominiarza, zależy to oczywiście od Ciebie. Jednak ważne jest, aby w końcu Ty lub Twoje dziecko wyglądaliście jak kominiarz.

Zrób sobie kostium kominiarza

kominiarz kostium karnawał dzieci diy

Aby samemu wykonać kostium kominiarza, nie wystarczy tylko odpowiednie ubranie. To akcesoria dopełniają wygląd. Zdecydowanie powinieneś mieć w ręku miotłę kominową. Możesz przynieść prostą miotłę lub samodzielnie zrobić miotłę kominową. Z czarnymi czyścikami do fajek to bardzo proste.

kominiarz miotła do czyszczenia rur w Bazylei

Potrzebujesz długiej miotły, dużo czarnych czyścików do fajek i kleju. Aby zrobić włosie, przyklej dwa skrzyżowane czyściki do rur na końcu miotły. Następnie powtórz wszystko z większą ilością środków do czyszczenia rur, aż miotła kominowa stanie się bardziej obszerna.

kominiarz kostium miotła majsterkowicz do czyszczenia rur

Gdy miotła kominowa jest gotowa, przykryj klej kawałkiem filcu. Na koniec pokoloruj miotłę czarną farbą w sprayu, a akcesoria karnawałowe są gotowe. Połącz z odpowiednią odzieżą w kolorze czarnym, kapeluszem i odrobiną sadzy na twarzy. To naprawdę takie proste!

Kostium kominiarza dla kobiet

Kostium kominiarza dzieci same robią karnawał

Chociaż chodzi bardziej o pracę dla mężczyzn, wiele kobiet i dziewcząt również przebiera się za kominiarzy. W naszej galerii zdjęć znajdziesz wiele świetnych pomysłów na kostium kominiarza dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

kominiarz kostium kobiet pomysły ubrania

kominiarz kostium kobiety diy pomysły akcesoria

Pomysły dla dzieci

prosty kostium kominiarza uszyj ubrania samemu

kominiarz kostium dziecko nakładać makijaż czarne plamy

kostium karnawał dziecko kominiarz pomysły diy

kominiarz kostium dziecko kominiarz tekturowy majsterkowicz

Stwórz własny kostium kominiarza dla mężczyzn

kominiarz kostium pomysł karnawał szczęście urok

kominiarz kostium mężczyźni karnawał diy miotła kominkowa

diy kostium karnawał kominiarz miotła szalik kapelusz

Kostium kominiarza sam rób dodatki odzieżowe

Mary Poppins i Bert kominiarz – pomysły na kostiumy partnerów

bert kominiarz kostium mary poppins kostiumy partnera

kominiarz kostium maluch czarne plamy twarz

słodkie kostiumy dla dzieci karnawał kominiarz pingwin mary poppins

Mary Poppins kominiarz kostium karnawałowy pomysł

kominiarz mary poppins kostium partnera wygląd

kostiumy rodzinne mary poppins kominiarz śmieszne