karnawał

Twórz dekoracje karnawałowe – 7 pięknych pomysłów na majsterkowanie z balonami

Wykonuj dekoracje karnawałowe - przyklej balony-dzieci-pompony

Balony tworzą świetną imprezową atmosferę i doskonale sprawdzają się jako dekoracja nie tylko na urodziny, wesela i przyjęcia dla dzieci, ale także na Mardi Gras i Karnawał. Jeśli masz swój własny Twórz dekoracje karnawałowe następnie sprawdź te cudowne pomysły. Z kolorowych balonów możesz wykonać piękne girlandy, dekoracje stołu, wieńce na drzwi, korki ogrodowe i wiele więcej. Dzięki tym inspiracjom szybko wprawisz swoich bliskich w karnawałowy nastrój.

Twórz dekoracje karnawałowe z dziećmi

karnawał-dekoracja-dłutaczka-dzieci-balony-pompony-naklejanie

Będziesz potrzebować kilku przezroczystych balonów lateksowych z helem, kolorowych brokatowych pomponów, pistoletu do klejenia na gorąco i nici. Dokładnie! Haeley z designimprovised.com użyła gorącego kleju do przymocowania pomponów do balonów i żaden z nich nie pękł. Jeśli jesteś zaniepokojony, możesz wypróbować inny klej.

Na pompon nałóż odrobinę gorącego kleju i przyklej go do balonika. Używaj różnych kolorów i pozycji, aż będziesz zadowolony z rezultatu.

Majsterkowicz do dekoracji karnawałowych – kwiat balonowy

karnawał-dekoracja-majstrować-kwiat-balony-instrukcje

Modelowanie balonów to prawdziwa sztuka. Wykorzystuje się do tego specjalne balony, które można łatwo zgiąć i zawiązać. To tworzy niezwykłe postacie. Ale do tego kwiatka możesz użyć zwykłych balonów – 5 różowych i 2 białych. Białe balony mają być mniejsze i są przymocowane do środka kwiatu po obu stronach. Aby dostosować rozmiar, możesz użyć dużej okrągłej miseczki, jak pokazano na powyższym obrazku.

Wtyczka ogrodowa Lollipop

karnawał-dekoracja- majsterkowicz-ogród-wtyczka-lizak-balony

Spraw, by Twój ogród wyglądał jak miejsce z filmu „Charlie i fabryka czekolady”. Potrzebne będą drewniane patyczki, biała farba, czarna taśma, kolorowe balony, sznurek i celofan. Najpierw pomaluj drewniany patyczek białą farbą. Następnie owiń czarną taśmą drewniany patyk, jak pokazano na poniższym obrazku.

Instrukcje dotyczące lizaka balonowego

karnawał-dekoracja-majsterkowanie-balon-lizaki

Napompuj balon i zawiąż koniec. Przyklej szyjkę balonu do drewnianego patyczka kawałkiem taśmy. Wytnij duży kawałek celofanu, aby całkowicie owinąć balon. Zbierz koniec u podstawy i zawiąż sznurek. Teraz wygląda jak duży lizak, prawda??

Kolorowe dekoracje stołu na karnawał

urozmaicić karnawał-deco-majstrować-stoły-kieliszki do wina

Jeśli chcesz zobaczyć trochę więcej kolorów na świątecznym stole, wypróbuj ten pomysł. Zawiąż kolorowe balony wokół nóżki kieliszka do wina. Masz tutaj trzy opcje: użyj pojedynczych węzłów, grupami lub tylko części szyjki balonu.

Kolorowy wieniec na drzwi idealny na karnawał

karnawał-dekoracja-majsterkowanie-kolorowe-wieniec-drzwi-balony

Co za kolorowy wieniec na drzwi! Do tego projektu DIY wykorzystano dokładnie 144 balony, ale efekt końcowy jest absolutnie wspaniały! Kolorowe i klimatyczne – idealne na karnawał!

Karnawał-dekoracja-druciarz-drzwi-wieniec-kolorowe-balony-wieniec-dołącz-pusty

Potrzebujesz wieńca ze słomy, balonów i igieł z kwiatów słomy, które wciąż nazywane są romańskim. Po prostu przeprowadź balon przez otwór igły kwiatu słomy i włóż go do wieńca ze słomy. Musisz powtarzać ten krok, aż cały wieniec pokryje się balonami.

Ubierz szklane wazony dla Mardi Gras

karnawał-dekoracja-majstruje-dekoracja-stołu-wazony-balony-przebrane

Bardzo inna aplikacja do balonów. Nie tylko ludzie przebierają się na Mardi Gras, ale także szklane wazony, świece i kieliszki zyskują nowy wygląd.

karnawał-dekoracja-druciarz-stolik-szklane-wazony-balony-ubierz

Najpierw musisz nadmuchać balon, a następnie wypuścić powietrze, aby nieco się rozszerzył. Następnie odetnij szyję nożyczkami. Następnie zacznij umieszczać balon na szkle. Na samej górze powinien znajdować się otwór na jeden lub dwa kwiaty cięte.

Balony jak małe owoce 

karnawał-dekoracja-dekoracja-girlandy-balony-owoce-papier

Większość owoców jest okrągła. To, co je od siebie odróżnia, to jednak liście, które można wyciąć z zielonego kartonu. Z balonów można stworzyć gruszki, jabłka, śliwki, winogrona i ananasy. Po prostu zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar.

karnawał-dekoracja-majstrowanie-balony-owoce-papier-prześcieradła

Zwiąż wszystkie owoce na sznurku i udekoruj swoje mieszkanie. Ten karnawałowy kostium winogronowy to również świetny pomysł na majsterkowanie, który można łatwo zrealizować za pomocą balonów.

Oryginalną instrukcję można znaleźć tutaj: 1. Balony z pomponem

2. Balony Lizaki

3. Udekoruj kieliszki do wina

4. Wieniec na drzwi z balonów

5. Ubierz wazony

6. Owoce