karnawał

Stroje Gwiezdne Wojny na karnawał – 20 kreatywnych pomysłów na kostiumy karnawałowe

Pomysły na kostiumy z Gwiezdnych wojen-rodzina-karnawał-filmy-inspirowane

Postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen są popularne wśród dzieci i dorosłych na całym świecie i oferują duży wybór pięknych kostiumów na Mardi Gras i Karnawał. Chcesz przebrać się za swoją ulubioną postać z sagi lub zrobić duże wrażenie wspaniałymi kostiumami grupowymi, to trafiłeś we właściwe miejsce. W artykule znajdziesz wiele pomysłów Stroje Gwiezdnych Wojen dla kobiet, mężczyzn i dzieci, co możesz zrobić nawet samemu.

Stroje Gwiezdnych Wojen dla całej rodziny

Kostiumy Gwiezdne Wojny kreatywne-karnawałowe-kostiumy-rodzinne-dzieci

Motto Gwiezdnych Wojen to popularny i popularny pomysł dla rodzin, które ubierają się na Mardi Gras z dziećmi. Każdy członek rodziny może wybrać popularną postać z dalekiej galaktyki i wybrać odpowiedni kostium. Możesz uwolnić swoją kreatywność i samodzielnie stworzyć kostium Gwiezdnych Wojen.

Stroje Gwiezdne Wojny – pomysły dla rodzin z dziećmi

Kostiumy Gwiezdne Wojny rodzina-dziecko-księżniczka-leia-luke-han-solo

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na kostiumy dla par są zakochani w sobie Han Solo i księżniczka Leia. Ich kostiumy są łatwe do naśladowania i można nawet używać ubrań z własnej szafy. Świetnymi pomysłami na dziecięcy kostium karnawałowy z Gwiezdnych Wojen są np. Luke Skywalker, Yoda, czy jeden z droidów.

Stroje grupowe na karnawał – 20 pomysłów na karnawałowe kostiumy dla rodzin

Stroje grupowe na karnawał – kreatywne i zabawne pomysły na karnawał

Kostiumy cyrkowe na karnawał – zrób to sam karnawałowe pomysły

Proste kostiumy z Gwiezdnych wojen zrób to sam

Kostiumy z Gwiezdnych Wojen rodzina-kobieta-mężczyzna-dziecko-zrób to sam

W filmach z nowej, trzeciej trylogii Gwiezdnych wojen pojawiają się nowe postacie, takie jak Finn i Rey z „Przebudzenia Mocy”. To sprawia, że ​​opcje okładzin są jeszcze bardziej różnorodne i innowacyjne. Dzięki odpowiedniej odzieży i dodatkom możesz samodzielnie wykonać takie kostiumy, nawet jeśli czasu jest mało.

Stroje partnerskie Star Wars

Kostiumy z Gwiezdnych Wojen karnawał-para-finn-rey-karnawał-kostiumy-zrób to sam

Finn i Rey w roli partnera to wspaniały pomysł na tegoroczny karnawał. Aby przebrać się za Finna w męski kostium z Gwiezdnych Wojen, potrzebujesz po prostu ciemnego ubrania, brązowej skórzanej kurtki i zabawkowego pistoletu. Z kolei kostium Rey składa się z kilku warstw beżowego ubrania, brązowych butów, laski i typowej fryzury z trzema kokami.

Pomysły na kostium Gwiezdnych Wojen dla mężczyzn

Kostiumy Star Wars mężczyźni-hatch-skywalker-baby-yoda

Oprócz Finna i Hana Solo, Darth Vader, Luke Skywalker, Jedi Ritter i Chewbacca prezentują inne popularne pomysły na kostiumy z Gwiezdnych Wojen dla mężczyzn. Możesz również być szczególnie kreatywny i odtworzyć swoją ulubioną scenę z filmu z kostiumem.

Kostium Gwiezdne Wojny dla kobiet

gwiezdne wojny-kostiumy-kobiety-proste-leia-kostium-fryzura

Najpopularniejszym kostiumem z Gwiezdnych Wojen dla kobiet jest z pewnością Księżniczka Leia, którą można naśladować swoją specyficzną fryzurą. Kostium Leia Star Wars składa się z białej sukienki i szarego paska. Inne popularne pomysły na ubieranie kobiet to Padme Amidala i Rey.

Stroje Gwiezdne Wojny dla dzieci

gwiezdne wojny-kostiumy-dziecko-luke-skywalker-kostium-karnawal

Z reguły wszystkie kostiumy Gwiezdnych Wojen są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Starsze dzieci mogą wybrać kostium dla siebie, jeśli mają ulubioną postać z filmu. Możesz sam zrobić karnawałowy kostium Luke’a Skywalkera z kurtką karate, białymi spodniami, beżowym paskiem i oczywiście mieczem świetlnym.

Zrób sobie kostium rycerza Jedi dla Mardi Gras

kostiumy-gwiezdnych wojen-dziecko-chlopiec-jedi-karnawal-strój

Jest kilka ważnych cech prawdziwego kostiumu Jedi Star Wars. Najpierw potrzebne są spodnie i kamizelka w jasnych odcieniach, uzupełnione brązowymi butami i brązową szarfą. W takim razie potrzebujesz zabawki z mieczem świetlnym i oczywiście szaty Jedi.

Szata Jedi do kostiumu Star Wars

gwiezdne wojny-kostiumy-jedi-szata-miecz świetlny-zrób-sam-karnawał

W przypadku szaty Jedi znajdziesz w Internecie wiele wzorów szycia i instrukcji szycia, dzięki którym możesz sam uszyć cały kostium. Alternatywnie możesz kupić karnawałowy kostium Jedi Star Wars, jeśli nie masz ochoty robić projektów DIY.

Twórz samodzielnie miecze świetlne

gwiezdne wojny-kostiumy-akcesoria-zrób to sam-szable-światła-makaron basenowy

Akcesoria są ważną częścią kostiumów Gwiezdnych Wojen. Na przykład każdy rycerz Jedi powinien mieć miecz świetlny jako broń. Jeśli jednak nie chcesz kupować drogich zabawek w sklepie z zabawkami, możesz sam zrobić miecz świetlny z makaronu basenowego i taśmy gaffa.

Stroje Gwiezdne Wojny dla Mardi Gras – Szturmowiec

gwiezdne wojny-kostiumy-szturmowiec-pomysły-kreatywne-karnawał

Uniwersalnym pomysłem na karnawałowe kostiumy z mottem Gwiezdne Wojny są szturmowcy Dartha Vadera. Ubrani są w białe mundury i maski, dlatego mogą być naśladowani przez kobiety, mężczyzn i dzieci.

Kostium Chewbacca Star Wars dla dzieci i dorosłych

kostiumy-gwiezdne-wojny-chewbacca-kostium-karnawalowe-dzieci-dorosli

Prawdziwi fani Gwiezdnych Wojen mogą również wybrać na karnawał kostium Chewbacca Star Wars. Wookiee o wielkim sercu jest wiernym towarzyszem Hana Solo i obaj razem są świetnym pomysłem na kostium partnera dla Mardi Gras. Główne cechy Chewie to futro, broń, pasek i pokrowiec.

Kostium karnawałowy Dartha Vadera

gwiezdne wojny-kostiumy-darth-vader-karnawał-pomysł-na-kostium

Darth Vader to jeden z kostiumów Gwiezdnych Wojen, który najlepiej pasuje do mężczyzn lub chłopców. Do tego bezwzględnie potrzebujesz odpowiedniego kasku, który możesz kupić lub wykonać samodzielnie. Ubranie również powinno być czarne, z dopasowanym płaszczem i mieczem świetlnym.

Stroje Gwiezdne Wojny dla dzieci

kostiumy-gwiezdnych wojen

Przebieranie się za Yodę jest najlepsze dla niemowląt i małych dzieci. Możesz uszyć pasującą zieloną czapkę z uszami z różnych materiałów. Najłatwiej zrobić to za pomocą filcu i maszyny do szycia, ale można też użyć innych materiałów lub nawet szydełkować czapkę.

Zrób to sam kostium Star Wars dla niemowląt

kostiumy-gwiezdnych wojen-baby-droid-r2-d2-diy-karnawał-kostium

Jeśli świętujesz Mardi Gras z dzieckiem, mamy prosty i niedrogi pomysł na dziecięcy kostium Gwiezdnych Wojen. Możesz sam zrobić wspaniały karnawałowy kostium R2-D2 dla dziecka z białego ciała dziecka, czapki i filcu w kolorze niebieskim, szarym, czarnym i czerwonym.

Kostium karnawałowy BB-8 dla dzieci

kostiumy-gwiezdnych wojen-dziecko-bb-8-karnawal-zrób-sam

Droidy z sagi Gwiezdne Wojny to świetne pomysły na karnawałowe kostiumy dla dzieci. R2-D2, C-3PO i BB-8 są popularne wśród dzieci i dorosłych na całym świecie i mogą służyć jako inspiracja do kostiumu karnawałowego.

Stroje Star Wars dla małych dziewczynek

kostiumy-gwiezdnych wojen

Dla małych dziewczynek kostiumy Mardi Gras noszone przez kobiety z filmów Gwiezdnych wojen są lepsze niż droidy czy Yoda. Możesz wybierać między Księżniczką Leią, Królową Padme Amidalą lub Rey z Przebudzenia Mocy.

Stroje Gwiezdne Wojny dla rodzeństwa

kostiumy-gwiezdnych wojen-zrób-to-sam-czapki-dzieci-leia-yoda

Figurki z uniwersum Gwiezdnych wojen doskonale nadają się również na urocze kostiumy rodzeństwa. Możesz wybrać postacie, które najłatwiej naśladujesz za pomocą kostiumu. Możesz również wziąć pod uwagę życzenia dzieci.

Niezwykłe kostiumy z Gwiezdnych Wojen

kostiumy-gwiezdnych wojen

Jeśli chcesz odejść od klasycznych kostiumów Gwiezdnych Wojen, możesz odtworzyć drugorzędne postacie z filmu. Na przykład kostiumy Jawów to świetny i nieskomplikowany pomysł, dzięki któremu możesz zaistnieć na Mardi Gras..