łazienka

Wolnostojące luksusowe wanny o ekstrawaganckim wyglądzie

luksusowe wanny wanna e dzikie szklane schody terenowe

Tyle starego powiedzenia „mniej znaczy więcej”. Ten szyk wolnostojące luksusowe wanny już wiesz o blasku i stylu! Elegancja, piękno i komfort łączą się, tworząc ten nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy design wanny.

Wolnostojące luksusowe wanny THG

wanna THG ekstrawaganckie ściany ze szkła fioletowo-złotego

Pierwsza luksusowa wanna wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i delikatnie wyglądających, przezroczystych szklanych ścian. Głowa i stopa wanny zakrzywiają się w górę jak dziób statku, z łukami na każdym końcu subtelną nutą elegancji. Te fioletowe i złote ozdoby nie mają nic wspólnego z minimalizmem, ale nie martw się. Dostępna jest subtelna klasyczna wersja w kolorze białym. Te wolnostojące luksusowe wanny dostępne z opcjonalnymi systemami hydroterapii, zagłówkami i oświetleniem.

Wolnostojące luksusowe wanny – minimalistyczna biała wersja od THG

nowoczesna wanna minimalistyczne szklane ściany

To egzotyczne, urzekające, to arabeska! Ta nowa wanna od GHG to pomysł duetu projektantów Catherine i Bruno Lefebvre. Ten na pograniczu baroku i nowoczesności Luksusowa wanna łączy estetykę, funkcjonalność i technologię w jednym. Magiczna czarna wanna ma charakterystyczny kwadratowy kształt z artystycznymi zdobieniami. Podświetlenie rozświetla i zdobi łazienkę w różnych kolorach, które sprawią, że Twoja łazienka będzie lśnić. Umieść tę wolnostojącą wannę na środku łazienki i bądź w centrum uwagi. Równie stylowe, ale na mniejszą skalę, są pasujące zlewozmywaki Arabesque.

Arabeska z fioletowym oświetleniem

luksusowa wanna LED fioletowo-czarna wolnostojąca

tonąć

nowoczesna umywalka podświetlana fioletowa arabeska

Nasza kolekcja Luksusowe wanny kontynuuje z wanną Marquise firmy THG. Te designerskie wanny w stylu art deco zostały zainspirowane słynnym wzorem Bernadaud i przypominają nam francuski styl zamkowy. Jego dramatyczna czarna obudowa jest ozdobiona ozdobnymi wieńcami z liści laurowych i złotymi dekoracjami, wszystkie starannie nałożone ręcznie. Dzięki tej luksusowej wannie każdego dnia poczujesz się jak rozpieszczony książę lub księżniczka.

Wanna elektroniczna Tub-E firmy Wild Terrain Designs

luksusowe wanny z dzikiego terenu w wersji miedzianej

ten wanna elektroniczna Tub-E z Dzikie projekty terenu kąpie się w blasku. Wanna jest dostępna w wersji miedzianej lub ze stali nierdzewnej i obie oferują niezwykłe piękno. Patrząc na wannę wygląda jak futurystyczne wiadro z urzekającym połyskiem. Eleganckie schody z perforowanej stali nierdzewnej oplatają luksusową wannę. Małe diody LED są osadzone w zewnętrznej krawędzi wanny i zapewniają wystarczającą ilość światła. System posiada opcję automatycznego napełniania, opróżniania i czyszczenia, która usuwa zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Tub-E posiada również wbudowaną grzałkę pod siedziskiem, która pozwala regulować temperaturę wody i cieszyć się idealną kąpielą. Dzięki programowaniu za pomocą jednego przycisku i wdzięcznemu urokowi, Tub-E oferuje nowy wygląd Twojej łazienki i nowe wrażenia z kąpieli.

Wersja ze stali nierdzewnej

luksusowa wanna z dzikim terenem wersja ze stali nierdzewnej