karnawał

Stroje grupowe na karnawał – 20 pomysłów na karnawałowe kostiumy dla rodzin

kostiumy grupowe na karnawałowy pomysł-toy-story-woody-cowboy-cowgirl

Mardi Gras obchodzone jest przez całą rodzinę. I choć nie ma obowiązku dobierania strojów grupowych dla rodzin do przebierania się, są one szczególnie zabawne. W ten sposób promieniujesz wspólnotą i zapewniasz uśmiechnięte twarze. Wybór pomysłów na rodzinne kostiumy karnawałowe sięga od bohaterów filmowych po jedzenie i kostiumy zwierząt. Zabawny Stroje grupowe na karnawał zebraliśmy go również w tym artykule, dzięki czemu na pewno szybko znajdziesz idealny pomysł na tegoroczną imprezę karnawałową. daj się zainspirować!

Stroje grupowe na karnawał dla 4 osób

kostiumy grupowe na karnawał toy-story-buzz-dinosaur-pixar

Znalezienie fajnych kostiumów dla rodziny wcale nie jest trudne. Ale zanim zaczniesz szukać, powinieneś najpierw pomyśleć o temacie. Bohaterowie Toy Story to popularne stroje grupowe na karnawał. A ponieważ w filmie jest wielu odpowiednich bohaterów, ten pomysł jest odpowiedni również dla dużych rodzin.

Stroje grupowe na karnawał – pomysły Pinokia

kostiumy grupowe na karnawałową rodzinę-pinokio-jiminy-gepetto-film-motyw

Pinokio został chyba zapomniany jako pomysł na karnawałowe kostiumy grupowe. Coś można łatwo złożyć dla małej rodziny. Oprócz Pinokia, świerszcz Jiminy może być również wybrany do kostiumów grupowych na karnawał. Nie zapomnij też o Dżepetto. Ten kostium jest szybko wykonany z szarymi wąsami i peruką.

Stroje Gwiezdne Wojny na karnawał – 20 kreatywnych pomysłów na kostiumy karnawałowe

Stroje karnawałowe – 24 niezwykłe pomysły z filmów

Sam stwórz kostiumy – 25 pomysłów na Mardi Gras, Karnawał & Halloween

Twórz samodzielnie kostiumy grupowe na karnawał

stroje grupowe dla karnawałowej rodziny-last minute-hau-surfer-ratownik

Kostium dla rodziny niekoniecznie musi pochodzić z konkretnego filmu, a przynajmniej nie do końca. Powyższy pomysł z pewnością został zainspirowany „wielkim białym rekinem”. Połączono go jednak z ratownikiem. Surferzy i ratownicy szybko robią sobie kostiumy karnawałowe. Dziecko może wtedy nadal przedstawiać rekina.

Pomysły na karnawał z filmów

kostiumy grupowe do karnawału rodzina-królestwo-lama-bucky-yzma-kronk-diy-idea

Te kostiumy grupowe na karnawał pochodzą z filmu animowanego „Królestwo dla lamy” i mogą być częściowo uszyte z codziennego ubioru. Można użyć fartucha i niebieskiej koszulki. Kaptur może być wykonany z filcu lub innego materiału łatwego do majstrowania.

Śmieszne kostiumy grupowe dla całej rodziny

kostiumy grupowe na karnawał rodzinny-prosty-kucharz-piekarz-ciastko-dziecko

Ten pomysł na kostiumy grupowe na karnawał jest również prostym pomysłem. Rodzice przebierają się za kucharzy w fartuchach i czapkach, podczas gdy dziecko może przebierać się za dowolne jedzenie. Odpowiednia jest babeczka, tak jak tutaj, ale spaghetti można również zrobić z wełny i klopsików z pomponami. Przy odrobinie wyobraźni można coś szybko złożyć.

Stroje Śnieżka jako Mardi Gras dla rodziny

kostiumy grupowe dla rodziny karnawałowej-Królewna Śnieżka-książę-wiedźma

Nie tylko siedmiu krasnoludków nadaje się do grupowych kostiumów na karnawał inspirowanych Królewną Śnieżką. Rodzina może również wybrać jako przebranie Królewnę Śnieżkę, księcia i złą królową lub wiedźmę. Korony mogą być wykonane z papieru lub tkaniny, a reszta kostiumów jest również szybko szyta.

Kostium grupy rockabilly na karnawał

group-kostiumy-karnawał-rodzina-rockabilly-temat-kobiety-męskie-sukienki-sukienki-20s

Stroje rockabilly, które składają się na modę lat 20., są teraz bardzo popularne i z pewnością przyciągną uwagę wszystkich. Dla pań można nosić sukienki z frędzlami, długie naszyjniki z pereł i opaski na głowę, podczas gdy panowie z rodziny noszą prosty garnitur. Wreszcie męskie stroje grupowe na karnawał można wyposażyć w wąsy i kapelusz.

Fajne pomysły na kostiumy – kawa od Starbucks

kostiumy-grupowe-karnawalowe-rodzina-starbucks-kubek-kawy-przebranie

Pomysły na kawę jako na kostiumy grupowe to kolejny wariant. Kubki są po prostu wykonane z malowanego papieru w kształcie walca. Logo Starbucks można wydrukować. Lukier na kawie jest następnie ozdobiony watą. W ten sposób można stworzyć kostiumy grupowe na karnawał. Każdy członek rodziny otrzymuje po prostu inny kolor.

Superbohaterowie z różnicą

kostiumy-grupowe-karnawał-rodzina-superbohaterowie-clark-lois-batman-robin

Rodzice absolutnie muszą przebierać się za superbohaterów, ale nadal mogą ich przedstawiać. Jak? Mężczyźni po prostu przebierają się za Clarka, czyli Supermana w codzienne ciuchy, a kobiety za Lois. Dzieci mogą wtedy same przebrać się za superbohaterów. Superman i Supergirl, ale także Batman i Robin świetnie nadają się jako kostiumy grupowe na karnawał.

Kostiumy z filmu „Nad”

grupowe-kostiumy-karnawalowe-rodzina-film-top-pomysl-balony-dziadek-babcia

Kilka szarych peruk, stroje seniora, stroje harcerskie i oczywiście kolorowe balony wypełnione helem wystarczy, by stworzyć bohaterów z tej kreskówki. Oryginalny pomysł, który nie jest trudny do zrealizowania! Stroje grupowe na karnawał nie zawsze muszą w stu procentach pasować do oryginału, aby zostać rozpoznanym.

Przebranie Gwiezdnych Wojen

kostiumy-grupowe-karnawalowe-rodzina-gwiezdne-wojny-motto-film-rodzice-dzieci

Gwiezdne wojny to także jeden z tych filmów, które lubią służyć jako szablon dla grupowych kostiumów na karnawał. I jak widać, do tego celu można ponownie wykorzystać odzież codzienną. Rekwizyty końcowe to pistolet-zabawka i inna broń o futurystycznym wyglądzie. Że pani składa się z rur i łączników.

Stroje meksykańskie

kostiumy-grupowe-karnawalowe-rodzina-meksykanska-borrito-taco-sombrero

Wykonanie meksykańskiego kostiumu wcale nie jest trudne. Wystarczy para dżinsów, kolorowe ponczo, sombrero i wąsy, aby w ten sposób ubrać całą rodzinę. Jeśli tylko Meksykanie są dla nich zbyt nudni, urozmaicić stroje grupowe na karnawał meksykańskim jedzeniem jako przebraniem dla dzieci.

Przebranie fast foodów

grupowe-kostiumy-karnawalowe-rodzina-fast-foody-pomysly-donut-pizza-hambuger

A skoro już jesteśmy przy temacie „jedzenia”: co powiesz na przebranie się za fast food? Pizza, hamburgery, słodycze i napoje, takie jak kola, doskonale nadają się do tego celu i można je również majstrować filcem lub papierem. Po prostu improwizuj, jeśli chcesz samodzielnie zrobić kostiumy grupowe na karnawał.

Charlie i fabryka czekolady

grupowe-kostiumy-karnawalowe-rodzinna-czekoladowa-fabryka-willy-wonka-czekoladowa

Ten temat pozwala również na różne pomysły na kostiumy. Nie powinno oczywiście zabraknąć Willy’ego Wonki. Oprócz Charliego możesz również przebrać się za tabliczkę czekolady, Umpalumpę lub inną postać. Karnawałowe kostiumy grupowe pochodzące z niektórych filmów są szczególnie popularne wśród dzieci.

Bliźniacze szczyty

kostiumy-grupowe-karnawalowe-rodzinne-detektyw-detektyw-dzieci-dorosli

Teraz, gdy serial „Twin Peaks” ma zostać rozszerzony o nowy sezon, film oczywiście znów cieszy się popularnością i dlatego doskonale nadaje się jako podstawa wspaniałych kostiumów grupowych na karnawał. Wybierz bohaterów filmu, którzy są szczególnie łatwi do poderwania, takich jak Cooper, Audrey Horne lub krasnolud, znany również jako „Człowiek z innego miejsca”.

Zabawny pomysł od Piotra Pana

stroje-grupowe-karnawal-rodzina-piotr-pan-dzwoneczek-pirat-kapitan-hak

Piotruś Pan, Dzwoneczek i Kapitan Hak to typowe postacie kostiumowe. Jeśli potrzebujesz innego kostiumu dla swojej rodziny, możesz również wybrać krokodyla lub jednego z zagubionych chłopców. Kostium Tinkerbell można szybko i łatwo zaprojektować za pomocą tutu i skrzydeł wróżki. Peruki i kapelusze również mogą się przydać w tych grupowych strojach karnawałowych.

Stroje karnawałowe dla rodziny z Alicji w Krainie Czarów

grupa-kostiumy-karnawał-rodzina-duża-karnawałowa-gąsienica-alicja-królowa-kier-kapelusznik-królik

W końcu dochodzimy do kolejnego popularnego hasła karnawałowego, jakim jest „Alicja w krainie czarów”. Ale ponieważ kostiumy można zaimplementować na wiele różnych sposobów, inspiracja jest zawsze mile widziana. Najłatwiej jest oczywiście zdobyć gotowe kostiumy. Ale możesz też spróbować samemu wykonać przynajmniej niektóre kostiumy grupowe na karnawał lub dodatki.

Stroje karnawałowe – pomysły na realizację

grupowe-kostiumy-karnawałowe-rodzina-alicja-idea-cheshire kot-kapelusznik

Tak więc kot z Cheshire może być wykonany z prostych kawałków odzieży w kolorze fioletowym. Pozwalasz na uśmiechniętą twarz z maską. Kapelusze też nie są trudne do wykonania, zwłaszcza jeśli używasz do tego celu filcu. Bo wtedy nie musisz nawet szyć. Pamiętaj, że własnoręcznie robione kostiumy grupowe na karnawał mogą być szczególnie oryginalne.