jadalnia

Trendowe kolory w jadalni na 2012 rok – Tangerine Tango

Udekoruj swój salon za pomocą Tangerine Tango

Tangerine-tango-exclusive-trend-color-Pantone-Color-Institute

Być może zastanawiasz się, jakie są nowe trendy kolorystyczne we wnętrzu? Jeśli lubisz intensywne kolory, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Modne kolory w jadalni na rok 2012 są czerwone i pomarańczowe. Pojawia się tak zwane tanga mandarynkowe, które po Instytut Kolorów Pantone, to najnowszy trend w projektowaniu na ten rok. To porywająca kolorystyka, która emanuje energią. Wiadomo, że ciepłe kolory, takie jak czerwień i pomarańcz, świetnie sprawdzą się w jadalni czy kuchni. Różne odcienie pomarańczy tworzą uczucie ciepła. Są głównie związane ze słońcem i mają bardzo pozytywny wpływ na ludzką psychikę. Efekty koloru pomarańczowego są energiczne i wprowadzają w radosny i optymistyczny nastrój. Więc nie wahaj się go odważnie używać.

Modne kolory w jadalni na rok 2012 – zastrzyk adrenaliny z Tangerine Tango

Modne kolory mandarynkowo-tango w jadalni na 2012 rok

Generalnie jadalnia jest zaprojektowana jako miejsce rozrywki. Ta część naszego domu kojarzy się z obiadem z całą rodziną lub drogimi gośćmi. Dlatego dobrze jest postawić na pomarańcz. Oczywiście, jak wspomniano wcześniej, w nowoczesnym kolorze tanga mandarynki występuje nie tylko pomarańcz, ale także czerwień. Czerwony jest kolorem dramatycznym, a jego efekt jest podobny do pomarańczowego, ale z tą różnicą, że kolor czerwony ma bardziej aktywny wpływ.

Energetyczny Modne kolory w jadalni na rok 2012 

mocne-kolory-jadalnia-mandarynka

Czerwień tworzy również uczucie ciepła, ale bądź ostrożny, ponieważ psychologowie uważają, że czerwień może sprawić, że będziesz agresywny. Mówi się, że jeśli spędzasz zbyt dużo czasu w pomieszczeniu z odważnymi, czerwonymi dekorami, Twoja efektywność wzrośnie, ale Twoje pobudzenie wzrośnie proporcjonalnie. Oczywiście nigdy nie należy traktować tych stwierdzeń bardzo poważnie. Prawda jest taka, że ​​każdy z nas ma silną, wyróżniającą się indywidualność. Spójrz więc na te ekskluzywne oferty. Tangerine Tango jest naprawdę jednym z Trendowe kolory w jadalni na 2012 rok, ale nie traktuj tego jako jedynej opcji. to Twój wybór.

  Tangerine Tango – akcent ścienny w jadalni

Tangerine tango akcent ścienny w jadalni

Trend-kolory-jadalnia-2012 -Tangerine-tango

energetyczny słoneczny kolor

mandarynka-tango-energetyczna-słoneczna-kolor

Sufit Tangerine Tango w jadalni

Jadalnia sufitowa Tangerine Tango

Japońskie motywy

porywający-trend-kolor-czerwony-pomarańczowy-mandarynka-tango

Ściany akcentujące z tapetą

mandarynka-tango-kolor-trend-jadalnia

Stylu country

czerwony-pomarańczowy-trend-kolory-jadalnia-2012

pomarańczowe akcenty

pomarańczowa przytulność jadalni

kolorowe krzesła do jadalni

mandarynka-tango-krzesła-akcentowane-białe-jadalnia

Taboret kuchenny

mandarynka-tango-krzesła-barowe-biała-kuchnia