Jadalnia, meble

Stylowe meble do jadalni w stylu retro

Kolekcja Ottawa zaprojektowana przez Karima Rashida dla BoConcept

Meble do jadalni z kolekcji Ottawa

Ta elegancka kolekcja mebli do jadalni została stworzona z oczywistym nawiązaniem do kultowych projektów lat 50-tych i 60-tych. Karim Rashid pracował ze stylizowanymi kształtami liści i liniowymi kształtami, aby stworzyć coś wyjątkowego i całkowicie zgodnego ze współczesnymi gustami. Te Meble do jadalni są minimalistyczne, ale też dziwne. Proste, ale na pewno nie nudne. Kolekcja „Ottawa”  robi wyraźne wrażenie. W pracach Rashida jest zdecydowanie „mniej znaczy więcej”. Prostota jego stylu sprawia, że ​​kształty i linie w jego pracach „oddychają”, dzięki czemu zachowuje młodzieńczą świeżość i energię. Te Meble do jadalni są idealne nie tylko dla osób o dobrym guście, ale również dla tych, którzy kochają zabawę i są pełni życia.

Kolorowa wersja stylowych mebli do jadalni

kolorowe meble do jadalni

Kolekcja „Ottawa” z Meble do jadalni zawiera stół, krzesła, kredens i bufet. Ponadto Karim Rashid stworzył szereg zabawnych, kolorowych i prawdopodobnie ekscentrycznych akcesoriów, które uzupełniają jego meble. Idealny na relaks i zabawę przy kolacji lub relaks z przyjaciółmi po ciężkim dniu (lub tygodniu) w mieście. Te Meble do jadalni natychmiast zdobądź uwagę i podziw.

Drewniany bufet z kolekcji Ottawa

Drewniany bufet z kolekcji Ottawa

Chociaż pojawienie się Rashidów Meble do jadalni jest lekka i delikatna, upewnij się, że cienkie nogi są ustawione na krzesłach, szafce i kredensie, a wszystkie przedmioty są wygodnie stabilne. Dodatkową atrakcją jest dobór i połączenie materiałów i kolorów. Są one wymienne, dzięki czemu możesz zaprojektować jadalnię, wybierając neutralną kolorystycznie kombinację lub kolorowe meble. Niezależnie od tego, którą kombinację wybierzesz, możesz mieć pewność, że zrobi dynamiczne i ekscytujące wizualnie wrażenie.

niesamowity czarno-biały dywan z odciskiem palca

Dywan Fingerprint z kolekcji Ottawa

Niesamowity czarno-biały dywan to z pewnością jeden z przyciągających wzrok dodatków do tego mebla. Jest ozdobiony mocnym motywem linii papilarnych i według projektantki ma symbolizować indywidualność i wyjątkowość. Chce promować prawo każdej osoby do wyrażania siebie i swojego gustu projektowego. Może więc staniesz w obronie swojej niezależności i będziesz na tyle pewny siebie, by uwolnić się od oczekiwań i konwencji.

Od Jaz

biały dywan z kolekcji Ottawa

Kolekcja Ottawa autorstwa Karima Rashida

Stół do jadalni z kolekcji Ottawa

Bufet z kolekcji Ottawa Bufet z kolekcji Ottawa w kolorze zielonym

Szafa z kolekcji Ottawa