Halloween, WIDEO

Makijaż Queen of Hearts na Halloween – Prosty przewodnik po makijażu

królowa serc wymyśl Alicję w krainie czarów zrób to sam rezultat

Halloween polega na wyborze odpowiedniego kostiumu. Odpowiedni makijaż pomaga, abyś mógł postawić się w butach. Jeśli jeszcze nie zaprezentowałaś się w makijażu Queen of Hearts, znajdziesz tutaj świetne pomysły na makijaż oraz pomysł na rękodzieło na dodatki (korona). Z kilkoma wyjątkami zdecydowana większość aspirującej Królowej Kier oparła swoje spojrzenie na Złej Królowej z Alicji w Krainie Czarów. Postać z książki została po raz pierwszy przedstawiona w 1865 roku w Alicji w Krainie Czarów, obecnie powszechnie znanej jako Alicja w Krainie Czarów. Angielski autor Charles Lutwidge Dodgson opublikował wówczas powieść pod znanym obecnie pseudonimem Lewis Carroll.

Załóż makijaż Królowej Serc na Halloween

Makijaż Queen of Hearts Alicja w Krainie Czarów sam zrób efekt

Podczas gdy wiele młodych i kilka starszych dziewcząt identyfikuje się z Alicją, sposób i usposobienie królowej czynią ją jedną z najbardziej pamiętnych postaci w historii i zabawnym kostiumem na przyjęcia Halloween. Jak wspomniano wcześniej, większość ludzi używa wrednej królowej serc jako inspiracji dla swojego kostiumu na Halloween.

Makijaż Queen of Hearts Makijaż dolnych powiek podkreślenie konturu rzęs

Inni natomiast opierają swój wygląd na rysunku królowej kier w grze karcianej, co prowadzi do zupełnie innego stroju. Dlatego w tym poście skupimy się na wariancie z Alicji w Krainie Czarów autorstwa Tima Burtona. Jest to zdecydowanie bardziej popularne z tych dwóch i fajnie jest wślizgnąć się w ekscentryczny makijaż, makijaż i ubrać się w taki sposób Queen of Hearts.

Instrukcja makijażu Królowej Kier

królowa serc nałóż biały makijaż użyj gąbeczki do makijażu rozprowadź na twarzy

Wyjątkowe detale to piękny błękit wokół oczu i urocze serduszko na ustach. Sposób aplikacji pomadki jest bardzo kreatywny, a jednocześnie łatwy, nawet dla niedoświadczonych. To właśnie kształt czerwonego serca jest najbardziej zauważalny jako kreatywne podkreślenie makijażu. Jeśli chodzi o twarz, możesz stworzyć wygląd gejszy z białą bazą, a także bardzo lekkim akcentem czerwieni na policzkach.

królowa serc kostium makijaż makijaż niebieski kolor nałóż brwi

Dlatego najpierw posmaruj całą twarz białą farbą do makijażu, rozprowadzając ją równomiernie za pomocą gąbeczek do makijażu. Następnie pomaluj brwi i nałóż na nie niebieską farbę.

królowa serc kostium makijaż makijaż rysunek czarne brwi

Następnie narysuj dodatkowe czarne brwi, które są typowe dla makijażu Queen of Hearts. Następnie obrysuj dolną powiekę i ponownie podkreśl rzęsy czarną farbą.

królowa serc kostium makijaż makijaż usta kształt serca farba szminka czerwony kolor

Specjalny kształt serca na ustach uzyskasz za pomocą szminki lub czerwonej farby w postaci sztucznej krwi lub innego koloru do makijażu.

królowa serc kostium makijaż makijaż czarny znamię typowa cecha pędzla

Po tym następuje niezbędne małe i czarne znamię pod jednym okiem, które można pomalować pędzlem. Ponadto możesz również narysować małe serduszka na czerwono na twarzy.

wyciąć koronę żółty karton nożyczki świece dyniowe spiczaste linie

Koronę do makijażu Królowej Kier można wykonać wycinając kształt z kawałka żółtego kartonu. Postaraj się uzyskać proste linie i punkty, gdy to robisz.

korona królowa serc połącz końce za pomocą taśmy samoprzylepnej

Wytnij „kamienie szlachetne” na koronę z czerwonego kartonu w postaci dwóch czerwonych kółek i kawałka w kształcie rombu. Następnie przyklej dodatkowe elementy do korony.

królowa serc kostium makijaż makijaż niebieski nałóż kolor brwi czerwone usta znamię

Połącz dwa końce taśmą. Załóż koronę i zanurz się w świat magicznej mocy!