Fryzury

Fryzura Davida Beckhama na przestrzeni lat i kilka wskazówek dotyczących zmiany stylizacji

fryzury davida beckhama z podciętymi długimi włosami zewnętrznymi

Jako jeden z najbardziej znanych mężczyzn na świecie, David Beckham stał się prawdziwą ikoną mody męskiej. Oprócz sukcesów sportowych były piłkarz znany jest również z niezwykle modnego i zróżnicowanego stylu. Jego wygląd jest uważany za wzór dla wielu mężczyzn, którzy chcą modnego wyglądu. Na przestrzeni lat celebryta kilkakrotnie zmieniał swój wygląd, a co najważniejsze fryzurę. Dlatego w artykule przedstawiamy zmianę fryzury Davida Beckhama na przestrzeni lat oraz jego najlepsze fryzury. Zebraliśmy również kilka pomocnych wskazówek, jak samodzielnie stylizować wygląd angielskiego piłkarza. Na końcu artykułu ujawniamy również, jak wygląda obecna fryzura Beckham.

Jak zmieniają się fryzury Davida Beckhama na przestrzeni lat?

fryzury david beckham porady fryzury

Od chropowatych krótkich do średnich fryzur po podcięte fryzury: Jest tylko kilka fryzur, których Beckham nie próbował. Piłkarz odważył się nawet na nietypowe fryzury, takie jak irokez i popularną obecnie męską kokę i przekształcił je w prawdziwe trendy. W dalszej części przyjrzymy się bliżej wielkiej różnorodności fryzur ikony męskiego stylu.

Typowe lata 90.: zasłonięte włosy i blond pasemka

David Beckham fryzura z lat 90. blond pasemka zasłonięte włosy

Lata 90. to dziwny czas na fryzury zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Był to również czas, kiedy 19-letni Beckham zadebiutował w świecie futbolu. W tym czasie nosił tak zwane zasłony lub zasłonięte włosy, czyli fryzurę z długą grzywką. Typowe dla tego jest środkowe rozstanie, dzięki któremu grzywka opada jak dwie „zasłony” po obu stronach twarzy. Blond pasemka we włosach całkowicie dopełniają wygląd lat 90..

Krótkie fryzury Davida Beckhama

fryzura krótkowłosa fryzura david beckham łatwa pielęgnacja

Na początku nowego tysiąclecia fryzura Davida Beckhama znacznie się zmieniła. Piłkarz rozstał się ze swoimi średniej długości blond włosami i zdecydował się na szorstką, krótką fryzurę. Bez wątpienia ta fryzura jest najłatwiejsza do ułożenia, ponieważ wystarczy maszynka do strzyżenia włosów.

David Beckham fryzura iro ogolone boki

Mohawk Becksa stał się kultową fryzurą, która szybko zyskała popularność w tym okresie. Piłkarz nie nosił klasycznego irokeza z długimi kolcami, ale znacznie krótszą wersję. Fryzura może być postrzegana jako zwiastun podcięcia, ale ze znacznie mniejszą ilością włosów na górze.

David Beckham kolor włosów blond rozczochrane włosy

Fałszywy irokez był jedną z najpopularniejszych fryzur Davida Beckhama i był nawet określany przez wielu jako fala Beckhama. Przy tej fryzurze boki nie są ogolone, ale tylko nieco krótsze niż górne włosy, które są nieco potargane. Gwiazda piłki nożnej zamieniła później rozczochrany wygląd na elegancki quiff.

Przez lata David Beckham kilkakrotnie zmieniał kolor włosów, na różne odcienie blondu. Widzieliśmy jego włosy zarówno w kolorze jasnego blondu, jak i ciemnego blondu, które w większości przypadków były skoordynowane z fryzurą jego żony Victorii. Prawdziwy wygląd partnera!

Średniej długości fryzura Davida Beckhama

fryzury David Beckham

Chociaż nosił również bardzo krótkie włosy, David Beckham jest prawdziwym fanem włosów średniej długości. Średnia fryzura oferuje znacznie więcej opcji stylizacji włosów, z którymi piłkarz lubił eksperymentować. Nosił dobrze znaną męską fryzurę kok, zanim stała się modna. Dlatego trzeba przyznać, że Becks to prawdziwy trendsetter jeśli chodzi o męskie fryzury.

david beckham fryzury średniej długości fryzury plecione małe warkocze

Warkocze lub warkocze rasta są uważane za jedną z dziwnych fryzur Davida Beckhama, które nosił. To z pewnością nie była jego najlepsza fryzura, ale cieszyła się wówczas krótkotrwałą popularnością wśród fanów. Jeśli jednak chcesz nowoczesnej fryzury warkoczowej, te warkocze nie są zalecane. Popularne warianty tego fasonu możesz przyjrzeć się w tym poście na warkocze męskie.

Fryzura Pompadour Beckhama

fryzura Davida Beckhama z podcięciem wielkich wąsów

Po przejściu na emeryturę jako piłkarz styl Beckham zmienił się w pozytywnym kierunku. Od 2012 roku jest modelem bielizny i wykonuje dla niej liczne sesje zdjęciowe. Jego fryzura zawsze wygląda tam idealnie wystylizowana i jest oparta na najnowszych trendach w męskich fryzurach.

fryzura pompadour david beckham porady dotyczące ponownej stylizacji żel do włosów

Były piłkarz w ostatnich latach stał się bardziej elegancki niż kiedykolwiek. Jego występy na czerwonym dywanie i na różnych imprezach zawsze charakteryzują się imponującym wyglądem, a jego fryzura nie jest wyjątkiem. Niezależnie od tego, czy jest to stylowa fryzura pompadour, czy modny grzebień, włosy Becks zawsze wyglądają cudownie.

Odtwórz czesaną fryzurę Beckham

grzebień nad fryzurą david beckham elegancki wygląd

Męskie fryzury z przedziałkiem z boku są teraz modne, a najnowszy szum nazywa się comb-over. Ta fryzura jest jednym z naszych ulubionych stylizacji Beckham i jest stosunkowo łatwa do zmiany stylu przy użyciu odpowiedniej techniki. Warunkiem jest odpowiednia fryzura.

David Beckham fryzura nowoczesny grzebień nad

Aby móc ułożyć modną fryzurę zaczesaną, włosy powinny być krótsze po bokach, ale nie golone, a górne włosy powinny być średniej długości. Następnie stylizujesz tę fryzurę Davida Beckhama grzebieniem, kremem do stylizacji i suszarką. Nowoczesną fryzurę najlepiej połączyć z trzydniową brodą.

Wygląd poza łóżkiem

David Beckham średniej długości włosy wyglądające na z łóżka

Swobodne fryzury są idealne do codziennego życia i wybraliśmy świetny wariant stylizacji z fryzur Davida Beckhama. Tak zwany wygląd poza łóżkiem wydaje się męski i tworzy buntowniczy wygląd. Choć wydaje się bardzo łatwa w pielęgnacji, ta fryzura wymaga odpowiedniej stylizacji, aby nie wyglądać na zaniedbaną.

fryzura david beckham style porady produkty do włosów

Aby móc odtworzyć wygląd, twoje włosy powinny być ponownie długie na górze i krótsze po bokach. Ważną rolę odgrywa również struktura włosa. Najlepsze są grube włosy, które naturalnie mają fale świetlne. Aby uzyskać idealną fryzurę poza łóżkiem autorstwa Davida Beckhama, boki powinny być czesane gładko, a górne włosy mają niechlujny wygląd.

Jak wygląda obecna fryzura Davida Beckhama?

aktualna fryzura david beckham włosy średniej długości mężczyzna kok mokry wygląd

Po przyjrzeniu się różnym fryzurom Davida Beckhama z ostatnich 20 lat, możesz się zastanawiać, którą fryzurę nosi teraz ikona stylu męskiego. Fryzura Davida Beckhama w 2017 roku ma średnią długość i jest zwykle stylizowana na mały kok z tyłu głowy. W przypadku czerwonego dywanu celebrytka kilka razy w tym roku uciekała się do tzw. mokrego wyglądu, który jest obecnie modny.

aktualna fryzura Davida Beckhama 2017 średni niski mężczyzna kok