Fryzury, męski świat

French Crop Hairstyle for Men – ponadczasowa fryzura, która powraca na modę

francuska fryzura z długimi włosami na górze i krótkim plecach

Jeśli chodzi o konkurowanie z innymi uniwersalnymi fryzurami dla mężczyzn, French Crop może być bardzo dobrym wyborem. Jest to łatwe do stylizacji i jest jedną z krótkich fryzur, które nie wymagają konserwacji, które są popularne od wielu dziesięcioleci. W nowoczesnych fryzurach męskich z francuskim przycięciem włosy są dłuższe na górze niż po bokach i na karku, przy czym włosy na górze zwisają nad czołem lub są zaczesane prosto z jednej strony. Jest to więc klasyczna, łatwa w utrzymaniu i wszechstronna fryzura, która jest odpowiednia dla mężczyzn w każdym wieku i w każdym stylu. Tak jak biała koszulka z okrągłym dekoltem i czarna skórzana kurtka są klasykami dla mężczyzn, francuska fryzura jest jedną z najbardziej ponadczasowych, elastycznych i łatwych w pielęgnacji fryzur, jakie może wybrać mężczyzna.

Klasyczna francuska fryzura do upraw

krótka fryzura z francuskim przycięciem i podcięciem z wyblakłą fryzurą

Możesz uzyskać ten rodzaj krótkiej fryzury, obcinając włosy z tyłu i po bokach w następujący sposób. Chcemy, aby krawędzie były nieco ostrzejsze, ale nie na tyle, aby kontrastowały dramatycznie z długością góry. Chodzi o równowagę i proporcje. Istnieje kilka sposobów na strzyżenie włosów. Aby uzyskać nieco mocne i teksturowane wykończenie, poproś stylistę o przycięcie włosów, aby uzyskać efekt piłokształtny.

kręcone włosy kręcone włosy pofalowane włosy łączą się z francuskim crop, aby uzyskać nowoczesny wygląd i wygląd

Jest to szczególnie świetny sposób na zmniejszenie objętości, gdy włosy są gęste lub podkreślają naturalny lok. Aby uzyskać ostrzejszy i czystszy wygląd, preferowane jest cięcie tępe. Nadając mu ciaśniejszy kształt, fryzjer może również „wyprostować” włosy, co jest świetne, jeśli mają tendencję do przyklejania się do obszaru korony. Wielu mężczyzn w dzisiejszych czasach nie potrzebuje zamieszania związanego z wymagającymi fryzurami, takimi jak quiff lub pompadour. Chcą po prostu stylowego kroju, który nie wymaga spędzania godziny przed lustrem w łazience. Tutaj do gry wkracza francuska fryzura uprawna.

prosta francuska fryzura z fioletowymi włosami trend w modzie w stylu nastoletnim szary fioletowy

Francuski crop to zatem klasyczny fason, który jest jednym z krótszych męskich krojów. Ten charakteryzuje się krótkimi włosami wokół głowy i przyciągającym wzrok kucykiem. Wiele osób myli tę fryzurę z fryzurą Cezara. Chociaż oba są podobne, główna różnica polega na tym, że francuska fryzura ma długie grzywki, podczas gdy w cięciu Cezara ta jest krótka. Tak zwana francuska fryzura to naprawdę minimalistyczna fryzura, która wymaga minimalnej stylizacji. Nie są też wymagane częste wycieczki do fryzjera. Ten krój jest szczególnie odpowiedni dla starszych mężczyzn z siwymi włosami, ponieważ stanowi uzupełnienie włosów.

Czego potrzebujesz do francuskiej fryzury??

odczepiona francuska fryzura z ostrymi liniami dla blond włosów

To cięcie jest krótsze i dzięki temu nie potrzeba do tego dużo włosów. Prawdopodobnie będziesz potrzebować centymetra lub dwóch włosów z przodu, a reszta będzie wszędzie krótsza. Dużą zaletą tej męskiej fryzury jest jej elastyczność. Działa dobrze z większością kształtów twarzy i typów włosów, z wyjątkiem okrągłej twarzy. Jeśli masz kręcone włosy, French Crop nadal będzie działać, ale będzie trudniejszy w pracy i stylizacji.

wyblakła fryzura z francuskim przycięciem i rozjaśnionymi włosami nowoczesny wygląd dla młodych mężczyzn

Zapytaj o boki do wycięcia, w zależności od pożądanej tekstury. Skontaktuj się z fryzjerem, aby dowiedzieć się, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. Ponadto długość włosów może się w tym przypadku różnić. Upewnij się więc, że masz ze sobą zdjęcie, aby fryzjer mógł oszacować długość boków i pleców. Jeśli chodzi o włosy na górze, masz kilka opcji. Jeśli chcesz uzyskać większą objętość i teksturę, wybierz spiczaste włosy. Daje to swobodny wygląd i jest świetne, jeśli masz gęste włosy.

Szczyt głowy ma długość włosa, a boki są krótko przycięte, aby uzyskać nowoczesny wygląd

Jeśli zależy Ci na schludniejszym i bardziej eleganckim wyglądzie, zapytaj o tępy krój włosów. To może sprawić, że będą wyglądać płasko i schludnie. Jeśli twoje włosy utkną, w ten sposób powinieneś obciąć włosy. Możesz też spojrzeć na tę klasykę w bardzo nowoczesny sposób. Połączenie z podciętą fryzurą, która jest skrócona po bokach i z tyłu, może również kontrastować z włosami i sprawić, że francuska uprawa będzie wyróżniać się na górze.

francuska uprawa z teksturą i wyblakłym cięciem z trzema dniami stylowych rudych włosów na brodzie

Ponieważ jest to skrót, ta fryzura nie wymaga zbytniej stylizacji. Wystarczy pomada, żel, wosk lub podobny produkt. Pozwala to na stylizację włosów z przodu. Nałóż produkt na osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy i ułóż według własnego uznania.

Dłuższe fryzury francuskie

francuski crop na dłuższe włosy, a blond włosy w odcieniach koloru nadają stylowy wygląd

Jeśli chcesz mieć większą elastyczność przy cięciu, możesz pozostawić włosy na wierzchu trochę dłużej. Dzięki tej dodatkowej długości możesz stworzyć wiele krótkich stylizacji, które można dostosować do różnych okazji. Zgrabnie ukształtowane naszywki i boczne podpórki świetnie nadają się na przykład do pracy, a niechlujny, teksturowany wygląd pozwala na stylizację w weekendy. Pamiętaj też o zachowaniu równowagi między plecami, bokami i górą.

swobodny styl z kolczastym ścięciem włosów i fryzurą kucyka

Ci, którzy szukają bardziej nowoczesnej wersji francuskiej fryzury, powinni zdecydować się na zwiększony nacisk na skórę głowy z tyłu i po bokach, co daje dramatyczne, chaotyczne odczucie. Im wyższa praca maszynki i im krótszy stopień, tym bardziej zauważalna będzie Twoja fryzura.

Fryzury inspirowane gwiazdami

george-clooney-jako-lekarz-w-serii-medycznej-on-z-fryzurami

W przeciwieństwie do podciętych cięć i pompadour, ten rodzaj fryzury można dostosować do każdego kształtu twarzy i estetycznie dobrze dopasowuje się do prawie każdego osobistego stylu. Nic więc dziwnego, że często wybiera ją kilka celebrytów. Długoletnia ikona Hollywood, którą George Clooney miał podczas swojej kadencji jako dr. Na przykład Doug Ross, jedna z najsłynniejszych francuskich fryzur z uprawami w amerykańskim dramacie medycznym ER. Przez cały czas w serialu Clooney trzymał klasyczny, zwężający się krój, który był wystylizowany do przodu lub lekko z boku.

Noś fryzurę damona o'leary'ego z francuską fryzurą, aby uzyskać kręcone włosy w stylu

Brytyjska osobowość telewizyjna Dermot O’Leary ma taką fryzurę, odkąd przestawił się ze swojej ostrej fryzury. Ponieważ O’Leary ma naturalnie falowane włosy, jest ograniczony w różnorodności stylów, które mógłby wypróbować bez konserwacji.

Cillian Murphy na premierze filmu z francuską fryzurą i stylowym garniturem na czerwonym dywanie

Więc jeśli zdecydujesz się na uprawę francuską, może być nieco dłuższa w końcówce i nadal utrzymywać wszystko w porządku i porządku. Aby wzmocnić kształt, trzymaj przednią część blisko linii włosów. Działa to szczególnie dobrze, jeśli masz falowane włosy lub kosmyki włosów.