Dywany i maty

Stylowe pomysły na życie ze skórzanymi dywanami dla czystej, luksusowej atmosfery

Wzory dywanów Belgia Dywan z futra krowy

Przedstawiamy trzy stylowe pomysły na podłogę – z nimi Skórzany dywan Projekty z Belgii, które stworzą w Twoim domu czystą, luksusową atmosferę.

Skórzany dywanik do luksusowego wnętrza w domu lub w biurze

szary dywan projekt pomysł-okrągły kształt

Belgijska firma edycja limitowana właśnie wprowadziła na rynek nową kolekcję dywanów. Twoje projekty zawsze wyróżniają się kreatywnymi propozycjami, kolorami i doborem materiałów. Również w tym roku projektantom udało się nas zafascynować na nowo i tym właśnie Skórzany dywan pozytywnie zaskoczyć. Modele z szerokiej gamy produktów charakteryzują się pięknym wykonaniem /wszystkie dywany są produktem pracowitego rękodzieła/. Wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły i można je łączyć z każdym nowoczesnym obiektem. Motywy są tradycyjne – renomowana firma preferowała koła i prostokąty. Do futrzanych dywaników dołączona jest instrukcja pielęgnacji – wymagają regularnego czyszczenia, aby służyły Ci przez długi czas.

Skórzane dywany tworzą szykowną atmosferę

nowoczesna jadalnia - brązowe meble

Jeśli nie wiesz, gdzie najlepiej się udać Skórzany dywan pasuje, oto kilka sugestii – wzorów nie należy umieszczać pod zbyt ciężkimi meblami /jak meblościanka, czy ciężkie regały/. Jeśli używasz dywanu do jadalni, możesz co tydzień przesuwać meble, aby dywan nie został uszkodzony przez nogi stołu i krzesła. Nie zostawiaj zwierząt w pomieszczeniu, w którym znajduje się skórzany dywan. Czyść go co najmniej raz w miesiącu specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi i miękką szczoteczką. Jeśli chodzi o kombinację materiałów, skórzane dywany i drewniane meble idealnie do siebie pasują. Ale metal można również dobrze łączyć z dywanem. Zostaw dużo wolnego miejsca wokół dywanu, aby mógł się on sam. Dekoracją mogą być minimalistyczne wazony lub egzotyczne figurki. Ale także to Skórzany dywan sama w sobie może służyć jako dekoracja ścienna – jak pokazują zdjęcia restauracji tutaj!

Skórzany dywan luksusowe wnętrze biurowe

Pomysł na dywan ze skóry Belgijski producent ręcznie robiony

Luksusowy dywanik do przedpokoju z krowiego futra

Pomysł na luksusowy dywan w paski

nowoczesne luksusowe wzory dywanów

Luksusowe dywany Belgia wzory

beżowo-brązowy dywan ze skóry;

Projekt dywanu z krowiego futra w kolorze brązowym;

Dywan luksusowa atmosfera projektuje kolory

nowoczesny pomysł na wnętrze restauracji dywan z krowiego futra

Pomysł na dywan z krowiego futra - nowoczesny apartament