Dywany i maty

Skórzane dywany wracają do mody – designerski dywan Aspen firmy Naturtex

Ręcznie tkane dywaniki dywanowe zaprojektuj pomysły na łóżko do sypialni

Trudno jednym zdaniem opisać, czym zajmuje się hiszpański producent Naturtex. Należy jednak wspomnieć, że ekskluzywne produkty marki cieszą się dużą popularnością ze względu na swoje doskonałe walory. Specjalnie opracowane tekstylia są używane do produkcji dywanów, tkanin obiciowych i dekoracyjnych, paneli modułowych itp. Wśród ekskluzywnych modeli dywanów skórzana wykładzina Aspen wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i przyjemnym dotykiem. Z Zaprojektuj dywan to wyjątkowy dodatek mieszkalny, który nadaje mieszkaniu szczególnego uroku.

Dywan z wzorem Aspen — indywidualny akcent dla Twojej przestrzeni życiowej

Skórzane dywany Aspen fotele do salonu

W połączeniu z sofą w swobodnym stylu shabby chic lub minimalistycznym łóżkiem sprawdza się Zaprojektuj dywan Wykonany z gładkiej skóry, ekstrawagancki, ale elegancki. Skórzany dywan to produkt luksusowy, który niesie ze sobą wyjątkową hojność. Aspen jest oferowany w różnych kolorach, geometrycznie w kratkę, kwadraty i prostokąty oraz w różnych rozmiarach. Skórzany dywan jest niezwykle miękki i gładki. Nowoczesny, ręcznie tkany model wprowadza ciepło do Twojego domu i pod każdym kątem wygląda fascynująco inaczej.

Skórzany dywan firmy Naturtex – wyjątkowy dodatek do życia

Ręcznie tkany dywan w formacie Kawałki skóry, pleciony wzór, osikowo-brązowy

Zespół projektantów w Tekstylia naturalne równowaga między tradycją a innowacją, elastycznością i ponadczasowym pięknem. Skórzany dywan Aspen to niezwykła dekoracja domu, wykonana w ciepłych odcieniach brązu, pasująca do Twojego wnętrza. Nadaje przestrzeni luksusowy blask, fakturę i elegancję. Zafunduj sobie ekskluzywne uczucie dla swoich stóp!

Antypoślizgowy dywanik wykonany ze skóry

designerski dywan, gładka skóra, ekskluzywna dekoracja domu

Dywan z gładkiej skóry – specjalny element projektu

naturtex skóra dywanowa gładka osika prostokątna ręcznie tkana

Szlachetny ręcznie tkany dywan ze skóry w kolorze czarnym

produkty tekstylne naturtex dywan w formacie skóra-imitacja skóry czarno-osika

Jednokolorowy dywan  

Skórzane dywany Aspen Naturtex Design-dywan w formacie osiki