Dywany i maty

Niezwykły wzór dywanu z motywem stempla

kształt stempla dywanowego ze stempla dywanowego fioletowego

Wprowadź do swojego domu odrobinę brytyjskiego królewskiego uroku dzięki niezwykłemu Projekt dywanu z Dywany pieczątkowe. W kolekcji mat w kształcie znaczka znajduje się również wzór z Jej Wysokością Królową Wielkiej Brytanii. Niezwykłe dywany są wykonane w 100% z wełny nowozelandzkiej i zostały ręcznie tkane w Dolinie Katmandu w Nepalu.

Wzór dywanu w formie znaczka pocztowego

projekt dywanu kształt stempla z dywaników stemplowych rosa

Jeśli przyjrzysz się szczegółom, zobaczysz, że krawędzie dywanu zostały zaprojektowane tak, aby były identyczne z krawędziami prawdziwego znaczka pocztowego z ząbkowanym kształtem, aby wyglądał bardziej autentycznie. Maty do stempli są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, a nawet są produkowane zgodnie ze specyfikacją klienta. Dzięki temu nadają się również do każdej wielkości pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy na podłodze, czy na ścianie jako dekoracja, ten niezwykły model dywanu jest odświeżeniem dla Twojego domu.

Projekt dywanu – kolekcja

projekt dywanu kształt stempla z zielonych dywanów stemplowych

Jak już wspomniano, dywan do stempli można wykorzystać nie tylko jako matę na podłogę. Również w formie fototapety upiększy wnętrze i stylowo ozdobi nagie ściany. Wybierz maty w odcieniu zbliżonym do ściany lub stwórz kontrastową dekorację z dwóch bardzo różnych kolorów.

Różowy model dywanu w kształcie stempla

dywan-pieczątka-kształt-pieczątki-dywany-królowa elisabeth

Możesz wybierać spośród dziewięciu różnych kolorów. Wzbogać każde pomieszczenie pięknymi dodatkami. Tak jak doskonale prezentuje się w salonie, równie dobrze sprawdzi się w sypialni, kuchni, jadalni czy nawet przedpokoju. A jeśli nie możesz wybrać między wieloma kolorami, po prostu wyposaż się w kilka i połącz je w swojej przestrzeni życiowej, ponieważ często są one połączone na kopercie. Więc nie czekaj dłużej, po prostu złap to!

Kolekcja Stamp Rugs w dziewięciu różnych kolorach

kolekcja-znaczek-dywanów-z-stempla-dywanów