Dywany i maty

Dywany luksusowe – klasyka z Azji

Dywan w kształcie księżyca w nowiu

Luksusowe dywany są teraz, podobnie jak w przeszłości, znakiem bogactwa i stylu. Gustownie połączone z wystrojem wnętrza staną się nieodzowną częścią Twojego domu. Nowoczesne luksusowe wykładziny podłogowe są już bardzo popularne wśród kilku osób, ale klasyczne piękno azjatyckich dywanów doceni tylko naprawdę dobry koneser.

Dywany luksusowe – pomysły na dekorację

Projekt dywanu w nowiu

To, że chodzisz po podłodze, nie oznacza, że ​​podłoga nie pełni żadnej innej funkcji. Można go również ozdobić tak samo jak ściany i sufit i wyglądać tak dobrze, jak to możliwe. Do wyrafinowanych i eleganckich apartamentów bez wątpienia potrzebujesz Luksusowe dywany zrobić naprawdę dobre wrażenie.

Dywany luksusowe – tradycja w stylu azjatyckim

New Moon Design Dywan Azja Chiński Jedwab

Połączenie imponującego chińskiego jedwabiu i tybetańskiej wełny to nie lada wyczyn. Dla Azjatów dywany to dzieła sztuki, na które można nadepnąć! ten Luksusowe dywany z Nów,  Należące do artysty i znanego historyka dywanów Johna Kurtza, nawiązują do uświęconej tradycją tkactwa, ale dziś opowiadają nową, współczesną historię. Kolekcja pięknych luksusowych dywanów New Moon oferuje odważne kolory i nowoczesne motywy. Żywe wzory uzupełniają gorące barwy.

Luksusowe dywany jako dzieła sztuki

Klasyczne dywany w stylu azjatyckim

Chiński jedwab – tradycja w tkactwie

Kolorowy wzór dywanu

Oryginalny wzór dywanu z ornamentami

Okrągły dywan w nowiu