Dywany i maty

Dekoracja dywanem kuchennym – wybierz atrakcyjne akcesorium

dekoracja z dywanem kuchennym minimalistyczny pomysł na kuchnię w połączeniu pasków

We wszystkich salonach i częściowo w łazience oraz na balkonie lub tarasie dywan jest, że tak powiem, koniecznością. To też nic dziwnego. Nie tylko przyczynia się do bardziej przytulnej atmosfery, ale także zapewnia ciepło i przyjemne uczucie miękkości pod stopami. Niemniej jednak rzadko myśli się o dywanie w kuchni, a jeśli tak, to co najwyżej w jadalni. Dywan ma tam również pozytywny wpływ. Choćby dlatego, że spędzasz dużo czasu w kuchni nawet w chłodne miesiące, to byłoby jedno Dekoracja dywanem kuchennym ale świetny pomysł. Możesz chodzić boso, nawet jeśli nie ma ogrzewania podłogowego.

Dekoracja dywanem kuchennym, kilimem lub bieżnikiem

dekoracja z dywanem kuchennym lauefer czerwony nowoczesny wysoki połysk białe rustykalne akcenty kamienne

Dywan niekoniecznie musi zajmować dużą powierzchnię. Niewielki kilim lub wąski chodnik również świetnie prezentuje się w tym pomieszczeniu. Najlepiej umieścić go tam, gdzie spędzasz większość czasu stojąc. Zdziwisz się, jak dekoracja dywanami kuchennymi może zmienić atmosferę.

Dekoracja z dywanem kuchennym w kolorowym wariancie

deco kuchnia dywan kolorowe paski pomysł białe tradycyjne szafki

Świetne akcenty kolorystyczne można również dodać do dekoracji dywanami kuchennymi. Na przykład w białej kuchni sprawdza się kolorowy dywan. Wybieraj spośród motywów kwiatowych lub geometrycznych, wzoru patchworkowego lub wzoru w paski.

Geometryczny wzór dywanu

dekoracja z dywanem kuchennym akcent podłoga ciemny geometryczny wzór kuchnia minimalistyczna

Oto przykład nowoczesnego dywanika kuchennego z geometrycznym wzorem. Wspaniale podkreśla to ciemna podłoga i ciemne szafki kuchenne. Idealna dekoracja z dywanem kuchennym do nowoczesnego wnętrza.

Dywan kuchenny Kilim

deco kuchnia dywan kelim czerwony lauefer pomysł klasyczne umeblowanie

Jak już wspomniano, kilimy doskonale nadają się do dekoracji dywanami kuchennymi. To samo dotyczy dywanów orientalnych. Wspaniałą rzeczą w nich jest to, że można je wybrać zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych, minimalistycznych lub industrialnych stylów umeblowania.

Nowoczesne motywy i kolory

deco kuchnia dywan jasne drewno motyw ptaka zielony świetlik

Ten dywan kuchenny w odcieniach zieleni, na którym przedstawione są dwa ptaki, również wygląda bardzo nowocześnie. Do dekoracji dywanów kuchennych w kuchni można wybrać nie tylko kontrastujące kolory, ale także kolory z tej samej rodziny lub podobne niuanse. Dzięki temu na przykład drewno i dywan uzupełniają się i powstaje harmonia.

Biały dywan z długim włosiem

deco dywan kuchenny biały elegancki nowoczesny różowy kolor ściany jasne drewno

Wyjątkowo elegancki wygląd można uzyskać za pomocą białego dywanu kuchennego. Jako głębokie włosie możesz dodatkowo wzmocnić ten efekt dekoracji dywanem kuchennym. Ten elegancki kolor najlepiej zastosować w ciemnej lub kolorowej kuchni.

Dywan kuchenny w kolorze beżowym

deco dywan kuchenny beżowy nowoczesny blat kuchenny czarny

Zobacz, jak cudownie można łączyć podobne kolory. Nowoczesna wykładzina kuchenna dopełnia kolorystykę szafek, a czarna część kuchni zapewnia niezbędny kontrast. Naprawdę udana dekoracja z dywanem kuchennym.

Kolorowy dywan w stalowej kuchni

deco kuchnia dywan orientalny dywan czerwony frędzlami stalowy pomysł na kuchnię

Kuchnię wykonaną ze stali można doskonale łączyć z jasnymi kolorami. Dlatego ten orientalny dywan z frędzlami wygląda tak atrakcyjnie. Ponadto kolory odbijają się w metalowej powierzchni, co tworzy wyjątkową atmosferę dzięki dekoracji dywanami kuchennymi. To samo dotyczy powierzchni o wysokim połysku.

Czarny dywan kuchenny

deco dywan kuchenny minimalistyczne czarno-białe szafki

Ponieważ zarówno umeblowanie, podłoga, jak i ściany są jasne w tej kuchni, nowoczesna, czarna wykładzina kuchenna zmieniła się. Dzięki tej dekoracji z dywanem kuchennym wszystkie detale w pomieszczeniu będą miały swoje własne.

Dekoracja dywanami kuchennymi – bieżniki do kuchni

deco kuchnia dywan perski dywan turecki pastelowe kolory nowoczesny

Udekoruj całą długość kuchni. Biegacz ma ciekawe wzory złożone z różnych pastelowych tonów. Te pastelowe odcienie do dekoracji dywanami kuchennymi dopasowują się do parkietu, a jednocześnie kontrastują z białą kuchnią.

Dywany okrągłe

deco dywan kuchenny okrągły głęboki włos biały czerwony nowoczesne szafki

Równie przyjemnym wariantem dekorowania dywanem kuchennym jest rozłożenie jednego lub więcej okrągłych dywanów w kuchni. W ten sposób połączysz również kilka kolorów i uzyskasz nowoczesne i modne wnętrze.

Patchworkowy dywan

deco kuchnia dywan brązowy patchwork rustykalny styl ciemne drewniane szafki

Patchworkowy wzór jest bardzo modny i nowoczesny w dywanach. Niemniej jednak może również stworzyć rustykalną atmosferę, która jest świetną odmianą w nowoczesnym wyposażeniu kuchni. Ta małoformatowa dekoracja kuchennego dywanu pasuje do koloru szafek, ale stylistycznie przełamuje atmosferę.