Domy marzeń

Nowoczesny solidny dom z przytulnym wewnętrznym dziedzińcem

nowoczesny solidny ogród przydomowy

A nowoczesny solidny dom z przytulnym wewnętrznym dziedzińcem – tak najlepiej można opisać Casa Reforma. Moduły budowlane z litego kamienia rozciągają się poziomo. Dzięki geometrycznym kształtom i braku krzywizn dom został zbudowany w stylu minimalistycznym. Przed wejściem znajduje się oczko wodne, które odzwierciedla kubaturę budynku. Żwirowa ścieżka prowadzi do przytulnego patio z tapicerowanymi siedziskami. Basen jest w zasięgu ręki i zachęca do ochłodzenia się przed gorącym słońcem.

Nowoczesny solidny dom o geometrycznych kształtach

Dach ochronny ze żwirowej ścieżki ogrodowej

A nowoczesny solidny dom o geometrycznych kształtach przyciąga uwagę. Projekt był sponsorowany przez Central de Aruqitectura zaprojektowany i zbudowany, który opracował koncepcję willi miejskiej. Obficie przeszklona fasada otwiera parter na ogród i wpuszcza do domu mnóstwo światła słonecznego. Pergola rzuca cień na salon. Wystrój wnętrza zachwyca wysmakowanymi połączeniami kolorystycznymi i materiałowymi – obficie wykorzystano czerń i szarość, a także akcenty w kolorze wina i pomarańczy. Jasne ściany i podłoga stanowią idealne tło dla rodzinnej kolekcji zdjęć. Fotościanka nadaje akcenty i zapewnia przytulność.

Nowoczesny solidny dom z eleganckim wnętrzem

Sofa krzesła-szklany stolik kawowy

To nowoczesny solidny dom łączy wnętrze z obszarem zewnętrznym. Podobnie jak w przypadku projektu elewacji, preferowano naturalne materiały – do wyposażenia użyto kamienia, drewna, skóry i marmuru. W ściany wbudowano oświetlenie, które w łazience tworzy ciekawe akcenty. Lampa stołowa rozprasza miękkie światło w salonie. Wszędzie urządzono przytulne miejsca do siedzenia – czarno-białe zestawy sof wyglądają wyjątkowo szykownie. A nowoczesny solidny dom, z wygodnym i luksusowym wystrojem wnętrz – tak można opisać Casa Reforma.

Czarno-białe meble w salonie

Lampa stołowa marmurowy stół salon

Duży salon z nowoczesnym systemem wideo

tapicerowana sofa-szara stolik kawowy

Ciekawa podłoga w bibliotece

Zestaw mebli do półek ściennych z biblioteką

Sofa z pluszową tapicerką

minimalistyczna meblościanka-pomarańczowa sofa

Wyposażona kuchnia i mały bar

mały stołek barowy

Beżowo-brązowa łazienka

Pomysł na projekt łazienki meble łazienkowe

Ogród z obsadzonym murem i stawem

nowoczesny projekt ogrodu trawy

Basen w ogrodzie

Stały basen w ogrodzie?

Solidny dom z oczkiem wodnym

Solidny domowy ogród stawowy

Szkic budynku nowoczesnego solidnego domu

Projekt nowoczesnej willi miejskiej

Plan budynku Casa Reforma

Plan domu solidnego szkicu

Projekt domu

Projekt domu-wycięty