Domy marzeń

Nowoczesny dom z otwartym planem od Ando Studio

nowoczesny dom przy basenie z leżakami na tarasie

Projektanci z Izraela Studio Ando dla architektury i designu poświęcili się projektowaniu stylowych, nowoczesnych i niepowtarzalnych przestrzeni życiowych. Ten nowoczesny dom z pewnością nie jest wyjątkiem. Artyści mają jeden nowoczesny budynek mieszkalny zaprojektowany, który daje poczucie wolności. Projekt nie został jeszcze zrealizowany, ale wygląda fantastycznie i bardzo realistycznie.

Nowoczesny dom wizualizowany przez Ando Studio

nowoczesny dom basen-szklane-drzwi-przesuwne-otwarte-na-taras

Wszystko w domu jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach – od zagospodarowania terenu po stylowy, nowoczesny stolik kawowy w salonie. Brama wjazdowa do domu zachwyca odwiedzających z ulicy białym kolorem i filigranowymi, geometrycznymi wzorami. Od razu rozumiesz, że w domu można oczekiwać czegoś wyjątkowego i artystycznego. Po drugiej stronie domu znajduje się podwórko z basenem i tarasem. Jest to miejsce na zabawę lub po prostu relaks na świeżym powietrzu. Można zjeść na zewnątrz, ciesząc się piękną scenerią i przyjemną pogodą. Nawet jeśli pogoda nie dopisuje, można usiąść na zadaszonym tarasie.

Nowoczesny budynek mieszkalny z basenem i podwórkiem

nowoczesny dom basen-trawnik-ando-studio

Otwarty plan piętra oferuje liczne rozwiązania projektowe i daje poczucie wolności i otwartości. Wysoka do pokoju ściana z półkami z książkami służy jako przegroda pokoju i oddziela część dzienną od kuchni. Projekt jest prosty, ale funkcjonalny. Meble w salonie są nowoczesne i mają ciekawe kształty i wzory. Ciemnoszare akcenty, takie jak ściana kominka, relaksujące fotele i niski stolik kawowy, wyglądają bardziej męsko i egzotycznie. Czysta biała, otwarta kuchnia znajduje się na środku pokoju i ma długą wyspę kuchenną do gotowania i śniadania. Kuchnia posiada łatwy dostęp do dwóch stref jadalni – w salonie i na tarasie.

 biała brama wjazdowa

nowoczesny budynek mieszkalny ando studio elementy dekoracyjne bramy wjazdowej

 z filigranowymi, geometrycznymi wzorami

nowoczesny dom ando-studio-wejście-brama-biała-dekoracyjna

 Wejście do domu

nowoczesne-do-domu-mieszkalnego-drzwi-frontowe-płyty-kamienne-bambusowe-trawnik

 półka od podłogi do sufitu

salon-meble-nowoczesne-drewniane-półki-kubki-przegrody-pokojowe

 nowoczesny salon w kolorze szarym i brązowym

salon-meble-nowoczesne-szare-kremowe-drewno-odcienie

 czysta biel, otwarta kuchnia-salon

otwarta-kuchnia-wyspa-jadalnia-wysokiej-polysku-biala-powierzchnie

 zalana światłem sypialnia

sypialnia-nowoczesne-meble-czarno-bialy-kominek