Domy marzeń

Nowoczesny dom architekta z atrakcyjnym projektem elewacji

trzy piętra ibiza hiszpania wakacje

A nowoczesny dom architekta na wakacyjnej wyspie Ibiza w Hiszpanii przyciąga uwagę atrakcyjnym wyglądem elewacji. Budynek prezentuje oryginalną fuzję minimalistycznego języka projektowania z tradycyjną kulturą budowlaną z regionu. W końcu powstała urocza willa, która jest zachęcająca i domowa. Projekt wykonało biuro architektoniczne Atlant del Vent projekt i realizacja w 2011 r..

Nowoczesny dom architekta otwiera się na piękny krajobraz

Pomysły na jadalnię na patio

Budowniczowie od dawna chcieli zbudować dom wakacyjny na pięknej wyspie Ibiza. W 2010 roku w końcu nabyli działkę i zatrudnili utalentowanych architektów z Atlant del Vent, aby zbudować swój wymarzony dom. Określili również otwartą, minimalistyczną architekturę, która również wygląda zachęcająco. Zainspirowani pięknym położeniem na wzgórzu, architekci zdecydowali się na budynek trzykondygnacyjny, dzięki czemu na każdym poziomie można było zaprojektować kilka dziedzińców i duże tarasy. Surowość dobrze skonstruowanej elewacji łagodziła ściana z naturalnego kamienia. Na tej łące nawiązano płynne połączenie tradycyjnej kultury budowlanej regionu z minimalistyczną metodą budowania.

Ale wysoka ściana nie tylko wygląda atrakcyjnie, jest również bardzo praktyczna i osłania parter willi przed widokami z zewnątrz. Drugie i trzecie piętro są bardziej otwarte – jest kilka balkonów i duże tarasy na dachu. Przytulne patia zachęcają do relaksu w ciepłych promieniach słońca, a basen bez krawędzi oferuje orzeźwiające ochłodzenie przed upałem. Kuchnia na świeżym powietrzu daje możliwość przeniesienia życia na zewnątrz latem. Więc nic nie stoi na przeszkodzie towarzyskim wieczorom z przyjaciółmi.

Nowoczesny dom architekta z domowym wnętrzem

ustawianie różowych krzeseł tapicerowana lampa podłogowa w kominku

Również we wnętrzu meble fascynują eklektyczną mieszanką tradycji i nowoczesności. Wnętrze w stylu wiejskiego domu wygląda harmonijnie i przytulnie. Duży kominek, pokryty naturalnym kamieniem, zapewnia ciepło w chłodne dni. Dwa wygodne, tapicerowane krzesła w mocnym różowym kolorze tworzą przytulną część wypoczynkową wokół kominka. Jest to dom, w którym każdy będzie czuł się komfortowo i gdzie latem można naprawdę cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi.

urządzone pomysły w stylu hiszpańskim w stylu country

Meble są w stylu nowoczesnej wiejskiej rezydencji

Sypialnia rozkładana łóżko z dużymi frontami okiennymi

Szklana fasada pozwala na daleki widok

Hiszpania Ibiza Duże meble łazienkowe

Łazienka została zaprojektowana z naturalnych materiałów

Basen bez krawędzi wymarzony dom Ibiza Hiszpania

Drewniany stół przytulna jadalnia założona w domu jednorodzinnym na wakacje Hiszpania

Hiszpania nowoczesne ceglane ściany biała fasada

białe oświetlenie wieczorne okna fasady

Pomysły na wieczorne oświetlenie basenu bez krawędzi