Domy marzeń

Nowoczesne umeblowanie mieszkania – współczesne z retro

nowoczesne umeblowanie mieszkania pokój zabaw pokój gościnny sofa dywan

Ten nowoczesny dom znajduje się w Tel Awiwie w Izraelu. Projekt pochodzi od Jacobs-Yaniv Architects i łączy nowoczesność lat 50. z obecnymi, nowoczesnymi wpływami. W ten sposób stał się nowoczesne wnętrze mieszkania osiągnięty, który odpowiada pomysłom właściciela. Do tej pory mieszkali na przedmieściach Tel Awiwu i tam wychowywali swoje dzieci. Ale jej pragnieniem było wrócić do wielkiego miasta.

Nowoczesne wnętrze mieszkania w Tel Awiwie

nowoczesne umeblowanie mieszkania sofa przedpokój biurko kuchnia

Jednym z życzeń właścicieli domów było znalezienie nowoczesnego obiektu mieszkalnego, pozostawiającego jak najwięcej wolnej przestrzeni. Powinno to umożliwić różnorodne zajęcia i rozmowy z całą rodziną. W całym mieszkaniu jest tylko jedna sypialnia, która znajduje się na drugim końcu. Wszystkie pozostałe pomieszczenia, takie jak kuchnia, salon i jadalnia oraz inne zostały rozmieszczone w drugim pokoju i tym samym stanowią środek mieszkania. Istnieje również część biurowa, w której znajduje się biurko dla dwóch osób. Tuż obok kuchni znajduje się również pokój zabaw, który może pełnić również funkcję pokoju gościnnego, a także wyposażony jest w nowoczesny apartamentowiec. Dwoje drzwi przesuwnych oddzielających pokój od kuchni i przedpokoju zapewnia niezbędną prywatność.

Nowoczesne wyposażenie mieszkania – kuchnia dębowa i stalowa

Szafki kuchenne drewno dąb żółty stal gotowanie pieczenie

Prawdziwym celem jest nowoczesne umeblowanie mieszkania w kuchni. Składa się z szafek z jasnego dębu i ma efektowne detale. Równie efektowne są wsporniki wykonane z czarnej stali, które są nie tylko praktyczne, ale również stanowią świetne akcenty w kuchni. Zawiera wszystkie niezbędne kable i sprzęt elektryczny. Obejmuje to oświetlenie, głośniki i panel sterowania dla systemu inteligentnego domu.

Jadalnia mieszkania z nowoczesnym wyposażeniem

mieszkanie jadalnia stół jadalny kuchnia okno miasto parkiet widok

Nowoczesne meble w kuchni mają również stół jadalny, przy którym rodzina może codziennie delektować się posiłkami. Jeśli spodziewanych jest trochę więcej gości, z pomocą przychodzi duży stół jadalny, który znajduje się tuż obok kuchni i oferuje miejsce nawet dla 10 osób. Widać stąd również wspaniałe doniczki z oleandrami. Znajdują się one tuż przed oknami i zapewniają mieszkańcom bliskość natury pomimo miejskiego życia. Naprzeciwko znajduje się przytulny salon z sofą. Rodzina może tam odpocząć o każdej porze. Dzięki dużym przeszkleniom obszar ten jest również bardzo jasny, ponadto można z niego wejść również na balkon, co daje miejsce na nowoczesny apartamentowiec z częścią wypoczynkową i wspaniałym widokiem na miasto..

Nowoczesne wnętrze mieszkania – sypialnia z akcentami retro

sypialnia projekt apartament balkon kosz dywan orientalny

Sypialnia posiada również mały balkon z wygodnymi przesuwanymi drzwiami. Posiada prosty, ale przytulny i nowoczesny apartamentowiec, na który składają się m.in. wiklinowe meble. Dotyczy to również zagłówka. Podobnie jak w pozostałych pokojach, obok drewna, na podłodze znajduje się orientalny dywan. Ten jest jednym z retro akcentów w mieszkaniu, na które właściciele kładą nacisk. Tutaj również masz wspaniały widok na miasto, które w nocy jest zdecydowanie zwieńczone pokazami świetlnymi. Sypialnia posiada również własną łazienkę. Nowoczesne wnętrze apartamentu składa się z prostej, białej konsoli oraz białych płytek. Nie brakuje jednak ciepłej atmosfery. Osiąga się to dzięki drewnianej podłodze i płytkom podłogowym w kolorze kremowym.

Nowoczesne wyposażenie mieszkania – prosta łazienka

łazienka apartament sypialnia biała konsola umywalka ficus

Jeśli jesteście ciekawi i chcecie wiedzieć, jak wygląda reszta nowoczesnego wnętrza mieszkania, możecie po prostu rzucić okiem na poniższe zdjęcia. Przekonasz się, że nowoczesny obiekt nie zawsze musi wyglądać na sterylny. Możesz stworzyć wspaniałą atmosferę za pomocą kilku ciepłych kolorów lub, jak w tym przypadku, za pomocą kombinacji stylów. Ale przekonaj się sam!

Biurko w przedpokoju mieszkania

nowoczesne meble do mieszkania szafa przedpokój biurko projekt krzesła zdjęcia

Nowoczesne wyposażenie mieszkania – hol, pokój gościnny i pokój zabaw

nowoczesne meble do mieszkania biurko design sofa przedpokój parkiet

Nowoczesne wyposażenie apartamentu w pokoju gościnnym – kredens pod telewizor

pokój gościnny projekt kredens tv stół jadalny dywan pokój zabaw

Nowoczesne wyposażenie mieszkania – kuchnia z drewna dębowego ze stalową ramą

jadalnia krzesła kuchnia nowoczesne umeblowanie kafelki dębowe

projektowanie kuchni umeblowanie szafka stalowa dąb apartmen

szafka kuchenna drewno dąb design nowoczesny apartament

projekt mieszkania kuchnia nowoczesna czarna stalowa rusztowanie piec

nowoczesne umeblowanie mieszkania rozkład mieszkania tel awiw

Projekt autorstwa Jacobs-Yaniv Architekci.