Domy marzeń

Jasna i otwarta atmosfera życia we wspaniałej luksusowej willi?

otwarta przestrzeń mieszkalna salon-kominek-drzwi-przesuwne-otwarte

Współczesny wystrój pokoju charakteryzuje się niezakłóconym widokiem i dużą ilością światła dziennego. Nic więc dziwnego, że nowoczesna architektura zawsze opiera się na dużych powierzchniach okiennych. Okna i drzwi sięgające od podłogi do sufitu wnoszą do wnętrza jak najwięcej cennego światła dziennego i zapewniają jasną, otwartą atmosferę mieszkania. W tym kontekście chcielibyśmy przedstawić Państwu wspaniałą luksusową nieruchomość z fantastycznym widokiem. Wybudowana w 2017 roku willa zachwyca przestronnymi, pełnymi światła pokojami i wyjątkowo eleganckimi meblami w neutralnych kolorach.

patio-basen-bioetanol-kominek-miejsce do siedzenia

Suchy pustynny krajobraz u podnóża gór McCullough stanowi idealne tło dla tego współczesnego domu architektonicznego o powierzchni ponad 7200 m². Znajduje się w Henderson w stanie Nevada, zaledwie kilka kilometrów od ostrych świateł Las Vegas. Willa została zrealizowana przez SB Architects i jest pierwszą z sześciu luksusowych nieruchomości, które mają powstać w przyszłym roku. Koncepcja projektu Ascaya koncentruje się wokół wygodnego i otwartego środowiska życia, które jest w harmonii z naturalnym krajobrazem. Luksusowy dom jest wzorowy również pod względem energooszczędności.

przeszklony-balkon-balustrada-widok-ciesz sie-basen

Wyposażenie willi urzeka stylem i funkcjonalnością. Dom składa się z czterech sypialni, sześciu łazienek, przestronnej otwartej części dziennej z kuchnią i jadalnią, dużego gabinetu, kilku salonów i dużego tarasu z basenem. Szklane drzwi przesuwne od podłogi do sufitu można całkowicie otworzyć, dzięki czemu taras i basen stają się przedłużeniem przestrzeni życiowej. Willa nadaje się zarówno jako prywatny azyl dla dwojga, jak i jako miejsce na dużą imprezę wokół zapierającego dech w piersiach basenu?.

basen-taras-lezaki-szklana-balustrada-drzwi-przesuwne

Przez szklane balustrady balkonowe słońce lepiej przenika do poszczególnych pomieszczeń. Oznacza to, że widok nie jest blokowany dla mieszkańców. Wyraźne linie, które określają architekturę domu, dopełniają naturalne materiały i ziemiste kolory. Neutralne kolory, takie jak szary, brązowy, kremowy i biały, charakteryzują wystrój wnętrz i tworzą szykowną atmosferę.

Nawiasem mówiąc, nieruchomość o powierzchni 7200 metrów kwadratowych jest wystawiona na sprzedaż za 7 925 milionów dolarów.

elewacja domu-garaż-szkło matowe-beton-drewno-sufity-szkło-balkony

płytki ceramiczne - drewnopodobne - żwir - kamień naturalny ściany - płyty betonowe

żwir-beton-płyty-płyty-kamień naturalny-ściany-podwyższone-rośliny-aloesu

otwarta przestrzeń dzienna salon-kominek-widok na ścianę

open-life-ambient-drewniany-sufit-biały-sofa

jadalnia-kuchnia-neutralne-kolory

open-life-ambient-kuchnia-wyspa-szara-płyty-granitowe

open-living-ambient-sypialnia-widok-drzwi-przesuwne

open-life-ambient-sypialnia-salon-dostęp-basen-taras

open-life-ambient-łazienka-okno-beżowe-płytki

luksusowa-willa-fasada-dzień-ściany-oporowe-ulica

luksusowa-willa-biała-fasada-ściany oporowe-skarpy

Dzień zamknięty w Los Angeles

luksusowa-willa-plan-pokoje-ulica

plan piętra-środowisko-plan

Projekt autorstwa SB Architekci, Zdjęcia z Velich Studio / Shay Velich