Dom i ogród

Drewniane meble ogrodowe na przytulne godziny z rodziną

Drewniane meble ogrodowe z poduszkami

Śliczny Drewniane meble ogrodowe zapraszają do spędzenia wolnego czasu i posiłków wraz z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy spędzasz tylko popołudnie, cały weekend, czy wakacje w domu, atmosfera musi być odpowiednio dobrana, abyś mógł czuć się komfortowo również poza swoimi czterema ścianami.

Wybierz drewniane meble ogrodowe według członków rodziny

okrągły stół z ławką

Przede wszystkim oczywiście potrzebny jest wygodny stół jadalny z wystarczającą ilością miejsc. Najlepszy sposób na wybór wielkości grupy siedzącej zależy od tego, z ilu osób składa się Twoja rodzina lub ilu gości regularnie przyjmujesz. Jeśli prowadzisz tylko dwuosobowe gospodarstwo domowe, wystarczy przytulny zestaw drewnianych mebli ogrodowych, składający się z małego stolika z czterema do pięciu krzesłami.

Drewniane meble ogrodowe – leżaki

Leżak wykonany z drewna w ciemnej wersji

Aby móc odpocząć po obiedzie i ewentualnie zdrzemnąć się, potrzebne są odpowiednie leżaki. Niezależnie od tego, czy z oparciem z regulacją wysokości, czy w formie huśtawki, dzięki szerokiej gamie dostępnych obecnie tego typu drewnianych mebli ogrodowych, masz gwarancję, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem czegoś odpowiadającego Twoim gustom.

Przytulna część wypoczynkowa

Meble ogrodowe z drewna tekowego

Czy chciałbyś również część wypoczynkową, w której możesz wygodnie odpocząć i porozmawiać? Wtedy drewniane sofy są idealne w połączeniu z fotelami i ładnym drewnianym stolikiem kawowym. Dodaj uroku przestrzeni na zewnątrz, udekorując drewniane meble ogrodowe ładnymi poduszkami i poduszkami.

Meble ogrodowe na dużym tarasie lub werandzie

Poduszki-i-tapicerki-z-ciemnymi-meblami

Jeśli masz duży taras, najlepszą opcją byłoby oczywiście połączenie wszystkich tych drewnianych mebli ogrodowych. Tak więc, w zależności od potrzeb, możesz się zrelaksować, zjeść posiłek lub poopalać się.

Najlepiej kupować meble ogrodowe z drewna tekowego

Meble-ogrodowe-z-poduszkami-tapicerowanymi-na-werandzie

Do wszystkich drewnianych mebli ogrodowych dostępne są różne rodzaje drewna. Jedyną różnicą jest trwałość i pielęgnacja. Zaleca się inwestowanie w drewno tekowe, ponieważ może on trwać przez całe życie bez poświęcania dużej ilości czasu na jego konserwację. Ale wszystkie inne rodzaje drewna również się nadają, pod warunkiem, że chronisz je przed silnym nasłonecznieniem i innymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak śnieg i deszcz.

szykowne-meble-w-stylu

z paletami do układania mebli ogrodowychDrewniana huśtawkameble z jasnego drewna,Meble-drewniane-z-ciemnym-wykończeniemMeble-drewniane-do-ganku