Dom i ogród

Co naprawdę sprawia, że ​​pościel jest dobra?

Wybór dobrej pościeli Porady Kupowanie w sklepie Estella

Każdy, kto ceni optykę i wysoką jakość, jeśli chodzi o modę, powinien również zwrócić uwagę na te dwa punkty, jeśli chodzi o Bielizna pościelowa kłamstwa. Ponieważ ma bezpośredni kontakt z naszym ciałem, a oprócz dobrego materaca, przyzwoity stelaż z listew i kołdra odpowiednia na daną porę roku, przyczyniają się do spokojnego snu. Dobry model powinien być atrakcyjny wizualnie, abyś po prostu lubił w nim spać i czuł się całkowicie komfortowo. Powinien być wykonany z przyjaznych dla skóry, oddychających i łatwych w pielęgnacji materiałów. Jeśli weźmiesz to pod uwagę przy zakupie, z pewnością zadziała przyjemny sen i spokojny sen.

Wybór dobrej pościeli – jakie są rodzaje?

Wybór dobrych wzorów materiałów na pościel

„Kiedy kładziesz się spać, tak kłamiesz” to stare powiedzenie, które niekoniecznie odnosi się do sypialni, ale może być użyte tutaj w sensie dosłownym. Jeśli chcesz wygodnie leżeć, powinieneś również zrobić dobre łóżko – w tym odpowiednią pościel. Zebraliśmy tutaj kilka popularnych rodzajów tkanin. Ponieważ uczucia ludzi są inne. I tak jak nie każda pokrywka pasuje do każdego garnka, tak nie każdy rodzaj pościeli pasuje do każdego rodzaju podkładu.

  • Pościel z dżerseju: Ponieważ jersey to materiał regulujący klimat, który jest elastyczny, miękki i giętki, a także bardzo chłonny, pościel z jerseyu jest bardzo odpowiednia na lato. W zależności od grubości (interlock jersey lub single jersey) może być optymalnie używana przez cały rok.
  • Pościel flanelowa i cienka z bobra: Obie tkaniny to prawdziwe klasyki z branży pościeli zimowej. Przytulna i miękko pościelona, ​​w tej bieliźnie można przeciwstawić się mroźnym zimowym wieczorom.
  • Pościel satynowa: Można jej używać przez cały rok, jest milutka i ma działanie regulujące temperaturę. Jednak są też różnice, jeśli chodzi o kompleksy wykonane z satyny, pościel satynowa Mako jest szczególnie wysokiej jakości.
  • Jedwabna pościel: Jedwab na skórze to coś bardzo przyjemnego – a zatem jedwabna pościel oznacza luksusowy sen przez cały rok. Jest szczególnie odpowiedni dla osób z alergią na kurz domowy lub neurodermitem.

Oprócz tego rodzaju tkanin istnieją oczywiście inne materiały na pościel, prześcieradła, dopasowane pokrowce itp. Ważne jest, aby przy dokonywaniu wyboru zapewnić dobrą jakość. Tanie wzory pościeli mogą być łatwe w portfelu, ale ostatecznie dobry sen jest bezcenny. I dlatego zdecydowanie powinieneś tu zainwestować trochę więcej i zwrócić uwagę na pieczęcie atestów i testów. Wysokiej jakości modele można znaleźć na przykład w sklepie Estella (estella-shop.de) w wielu różnych wzorach. Marka używa przyjaznych dla skóry i oddychających materiałów – a to wszystko jest najważniejsze.

Zwróć uwagę na odpowiednią pielęgnację

Projektowanie sypialni Wybór dobrych wskazówek dotyczących pościeli

Wydamy jeden Większość naszego życia w łóżku – Nie należy więc zaniedbywać sypialni, ale stworzyć ogólnie przyjemną atmosferę. Materiały wysokiej jakości mają w tym duży udział, ale ostatecznie należy zadbać o odpowiednią pielęgnację. Pościel musi być regularnie prana i wietrzona, aby zapewnić maksymalny komfort we własnym łóżku przez długi czas. Ponieważ nasz organizm co noc uwalnia dużo wilgoci poprzez oddychanie i pory skóry, pościel, która dobrze wchłania wilgoć, również powinna być zmieniana raz w tygodniu. Decydując się na łatwe w pielęgnacji i nieżelazne komplety, nie masz dużo pracy i nadal dużo robisz dla spokojnego snu, a tym samym dla własnego dobrego samopoczucia.

Wybór cienkiej pościeli Porady Sztuczki Śpij dobrze

 Zdjęcia: 1,2 – sklep estella

3 – det-anan sunonethong

4 – Phase4Photography