Dekoracje i uroczystości

Tak się udaje impreza z lat 90. – pomysły na stroje, muzykę, jedzenie i nie tylko

Czy to w muzyce, czy w modzie, zawsze lubi się wykorzystywać trendy z ostatnich dziesięcioleci. Retro jest absolutnie modny, a także idealny jako motto na kolejne urodziny lub letnią imprezę. Dzięki naszym wskazówkom możesz cofnąć się w czasie ze swoimi gośćmi i stworzyć ożywioną imprezową atmosferę lat 90. Czytaj dalej i znajdź świetne pomysły na imprezę z lat 90..

Impreza z lat 90. – dźwięk tworzy muzykę

Trend kasetowy z muzyką z lat 90.

Muzycznie lata dziewięćdziesiąte miały wiele do zaoferowania: od masowo produkowanego trance i techno, przez ponury i pokoleniowy grunge, po kolorowe gwiazdy popu z czynnikiem skrzeczącym. Lista artystów jest nieskończona, ale żadna impreza retrospekcji z lat 90. nie przetrwa bez hitów Spice Girls, dr. Alban, Nirvana, Rednex and Co. Możesz znaleźć inspirację do idealnej playlisty tutaj. Być może na strychu czeka taki lub inny skomponowany przez siebie mixtape z młodości? Rozpakuj stary boombox i doprowadź do perfekcji muzycznego stylu retro z minionej epoki.

Pomysły na przyjęcie z lat 90-tych-dekoracje-strój-więcej

Strój imprezowy z lat 90. – między tandetem a ikoną stylu

Stroje imprezowe z lat 90. damskie sukienki lateksowe topy

Dla niektórych lata 90. to także dekada modowych grzechów, ale z drugiej strony moda od dawna nie sprawiała tyle radości. Motto brzmi: najważniejsza jest neon, brokat i zawsze trochę over-the-top. Bawoły, łańcuszki z tatuażami i fałszywe kolczyki sprawiają, że jesteś ikoną stylu lat 90., a jeśli chodzi o makijaż, możesz zagłębić się w pudełko z farbami. Jeśli chcesz udoskonalić swój strój: Jedź do Wheelys! Trampki na kółkach już dawno zniknęły, ale teraz można je ponownie znaleźć na przykład w różnych sklepach internetowych w Intersport.

Strój męski z lat 90. – modne stylizacje dla mężczyzn z ostatnich kilku lat

Sam zrób serowe jeże – przepis i fajne pomysły na pyszne jedzenie na imprezę

Najpiękniejsze akcesoria do włosów na lato – ponad 40 inspiracji!

Przekąski i napoje

lata 90-te-impreza-jedzenie-kolorowe-owocowe-galaretki-węże

Prawa do zdjęć: Flickr – Fotografia Purple Sherbet 

Żadnej imprezy bez tematycznego jedzenia? Z tym mottem robi się trochę trudno. Ponieważ Mett-Hedgehog, hawajskie tosty i gulasz nie są dla wszystkich i są co prawda nieco ciężkie w żołądku. Jeśli chcesz pozostać wiernym mottem, nadal będziesz serwować przysmaki, a może znajdziesz jeszcze jednego lub drugiego tajemniczego fana partyjnej kuchni. Albo tworzysz nowe interpretacje. A może klasyczny hawajski tost z kozim serem i ananasem na bruscetcie? Podobnie wygląda z napojami, a w menu znajdziemy galaretę wódkową, poncz ze śnieżkami i kolorowe napoje energetyzujące. Cokolwiek jest możliwe: małe smakołyki, które przypominają ci własne dzieciństwo i młodość. Poczucie kiosku z owocowymi gumowatymi wężami i wszelkiego rodzaju zwierzętami, chupa chups i centralnym amortyzatorem sprawią, że Twoi goście będą zadowoleni.

Sięgnął do ozdobnego pudełka

Dekoracje imprezowe z lat 90.-smoczek-trend-plastikowa przyczepa

Większość obserwujących Generacja X lub Generacja Golf Na strychu lub w piwnicy kryje się jeszcze jeden lub dwa ozdobne skarby: od myszy Diddl i Tamagotchi po kolekcje małych plastikowych rolek i smoczków. Każdy, kto nie rozumiał wtedy trendu na smoczki, z pewnością nie jest sam, ale zawartość pudełka z zabawkami z pewnością będzie świetnie wyglądać jako dekoracja stołu. Czego oczywiście nie powinno zabraknąć: Gwiazdy serialu lat 90-tych. Przyjaciele, Full House lub Beverly Hills 90210: Zorganizuj ekran i projektor i pokaż kilka odcinków swojego ulubionego sitcomu na zakończenie imprezy z lat 90..

Dekoracje imprezowe z lat 90-szalone-słomki-kolorowe

Pomysły na imprezy z lat 90. Postacie z gier Lata 90-te imprezowe-co-ubrać-kolorowe-ubrania

Strój imprezowy z lat 90

Strój imprezowy z lat 90-tych-rnb-aliyah-style

90s party kobieta strój w stylu grunge nirvana

Kombinacja pomysłów na imprezę z lat 90. dla kobiet

90s-imprezowy-strój-męski-ekstremalne-spodnie-denim-bezradny

fryzury-britney-spears na imprezę z lat 90-tych

pomysły-na-stroje-na-imprezowe-lat 90-tych-z lokami w kucyk