Dekoracje i uroczystości

Kreatywne fotokafelki od Okhyo – pomysły na projekt ściany

Kreatywne-foto-płytki-od-Okhyo-piasek-i-kamień

Kreatywne płytki fotograficzne mogą dodać miłego akcentu do pokoju, który wymaga renowacji i odświeżenia, ale jest zbyt mały, aby pomieścić specjalne autentyczne dekory. Duże rzeźby i figurki, ceramiczne talerze i misy, duże obrazy i pamiątki nie sprawdzają się tak dobrze na małych i wąskich półkach. Piękne fotokafelki z pracowni artystycznej Okhyo to fantastyczny pomysł na gustownie urządzony dom.

Kreatywne płytki fotograficzne i pomysły na projekt ścian

Kreatywne-foto-płytki-z-Okhyo-miasto-kuchni

Produkty, które zespół Okhyo prezentuje w swoim nowym portfolio, są atrakcyjne i nadają się do kreatywnego projektowania ścian w domu. Przedstawione tutaj fotokafelki to idealne motywy przewodnie dla minimalistycznego pokoju. Wąskie pomieszczenie można uzupełnić tymi pięknymi i niezwykłymi płytkami fotograficznymi. Zapamiętaj kilka pomysłów na swoją kuchnię i łazienkę, a będziesz zachwycony fajnym efektem, jaki uzyskasz.

Kreatywne fotokafelki do kuchni i łazienki

Kreatywne-foto-płytki-z-tylnej-kuchni-Okhyo

Główną ideą w portfolio oferowanym przez Okhyo jest znalezienie niesamowitego projektu do Twojej kuchni i łazienki. Firma stale się rozwija i przyczynia się do efektywnego procesu modernizacji aranżacji wnętrz, pozostawiając przestarzałe pomysły na remont kuchni i zmianę wystroju. Kolekcja przyciągających wzrok i atrakcyjnych nadruków i fotografii na tych fotokafelkach sięga od magicznych naturalnych krajobrazów (wodospad, egzotyczna samotna wyspa z palmami, zachód słońca na wybrzeżu itp.) po nowoczesne obrazy samochodów, obrazy, obrazy artystyczne i abstrakcyjne, mozaiki.

Kreatywne-foto-płytki-z-Okhyo-kabina-prysznicowa

Zaletą fotokafelków w kuchni są mocne i ciemne kolory, które doskonale maskują plamy i zabrudzenia. Mogą również podkreślać piękne obrazy, które tworzą, oprócz ich dekoracyjnego przeznaczenia, na wypadek przeprowadzki do nowego mieszkania. Urocza atmosfera, którą stworzysz za pomocą tych płytek fotograficznych, będzie hitem.

Kreatywne-foto-płytki-z-Okhyo-zebra-obraz

Projekt łazienki, ozdobiony tymi fantastycznymi fotokafelkami od Okhyo, to klasyczny wybór miłośników luksusu i awangardowych dusz. Absolutnie dynamiczny i artystyczny, ten rodzaj dekoracji wnosi świeży akcent do całego domu. Nawet jeśli posiadasz małe, skromne mieszkanie, na pewno Cię na to stać, bo jest tanie i łatwe w utrzymaniu.

Obudź swoją wyobraźnię – kreatywne płytki fotograficzne od Okhyo

Kreatywne-foto-płytki-od-Okhyo-kuchenne-jabłka

Twoja oferta kreatywnych płytek fotograficznych do kuchni i łazienki zostanie nawet rozszerzona. Studio projektowe oferuje również możliwość wybrania własnego, specjalnego obrazu i fotografii na kafelkach fotograficznych. Zrób ulubione zdjęcie rodzinne lub najlepsze zdjęcie z ostatnich wakacji w egzotycznym regionie, który odwiedziłeś i stwórz niepowtarzalny projekt za pomocą kafelków ze zdjęciami. Piękny moment w ich życiu można umieścić na ścianie, aby Ci przypomnieć.

Kreatywne płytki fotograficzne o świeżym designie

Kreatywne-foto-płytki-od-Okhyo-świeże-projektowanie-biura

Nie odmawiaj i bądź kreatywny dzięki kreatywnym płytkom fotograficznym Okhyo. Użyj swojej wyobraźni i podziel się swoim pomysłem z kreatywnym studiem projektowym, które oferuje ten sprytny pomysł.

 Abigail

Kreatywne fotokafelki w łazience

Kreatywne-foto-kafelki-Okhyo-przybrzeżne-krajobrazy

Kreatywne-foto-płytki-z-Okhyo-przyroda-krajobraz

Kreatywne-foto-płytki-by-Okhyo-meer