Dekoracje i uroczystości

Bajeczne dekoracje ścienne podkreślą Twoją indywidualność w domu

salon-ciepły-kolor-schemat-drzewo-dekoracja-ścienna

Ściany w domu są jak puste płótno, które czeka tylko na dekorację. Obrazy, których użyjesz do dekoracji ścian, będą dla Ciebie wyjątkowe. Na poziomie podświadomości będziesz reprezentować swoje pomysły, marzenia i osobowość poprzez dekorację ścienną. To pozytywna rzecz, jak kombinacja wybranych przedmiotów, która nadaje Twojemu domowi własny charakter. Istnieje wiele produktów, które mogą wzbogacić Twój dom. Wśród obrazów, fotografii, zegarów ściennych, ceramiki itp. znajdziesz szeroką gamę przedmiotów, które możesz wyeksponować na ścianie. Nie trzeba kupować w sklepie elementów do dekoracji ścian, aby uzyskać coś innego i bardziej wyrazistego.

Kolaż zdjęć rodzinnych – dekoracja ścienna w salonie

kolaż zdjęć rodzinnych salon

Spersonalizuj swój projekt policzka za pomocą elementów ekspozycyjnych lub oryginalnej grafiki. Zamiast wybierać wiele małych przedmiotów, zrób wrażenie dużymi kawałkami, aby uzyskać schludny, nowoczesny wygląd. Zdjęcia rodzinne mogą wyglądać na małe i nieistotnie indywidualne, ale być może znacznie powiększone specjalne ulubione stają się potężnymi dziełami sztuki. Alternatywnie utwórz kolaż i wyświetl pełną kolekcję zdjęć i innych pamiątek w jednym miejscu, aby stworzyć sensowne oświadczenie projektowe.

żywa dekoracja ścienna z roślinami

żywe-ściany-dekoracja-rośliny

dekoracja ścienna roślin

Inne nietypowe ozdoby ścienne wpuszczają do domu krajobraz lub ogród. Jak żywa ściana z roślinami na pionowej płaszczyźnie. Będą wyglądać bajecznie i okażą się dobrym tematem do rozmowy. Jeśli ten pomysł jest nieco ekstremalny, powieś rośliny ozdobne bezpośrednio na ścianie, aby wnieść do domu świeżość bujnych liści. Inne naturalne lub organiczne byty mogą być kojącymi ustawieniami wody, które brzmią tak dobrze, jak wyglądają. Lub nawet akwarium, zainstalowane jako przezroczysta ściana, stanowi fascynującą dekorację ścienną, która zawsze zmienia swój kolor i kształt.

Bądź więc kreatywny, wykorzystaj wybraną dekorację ścienną, aby dodać oryginalności i niepowtarzalnej osobowości do wystroju wnętrza.

przez Jaz

Aranżacja zdjęć rodzinnych w jadalni

zdjęcia rodzinne-aranżacja-jadalnia

dekoracja ścienna z płytek ceramicznych

Kolaż zdjęć dekoracja ścienna do salonu

rustykalny salon i ceramiczne talerze na ścianie

rustykalna-salon-ceramiczna-dekoracja-ścienna

  fioletowa dekoracja drzewa sypialni

delikatne malowanie ścian w przedszkolu

delikatna-ścienna-malarstwo-pokój dziecięcy

dekoracja ścienna-salon

brązowe-ściany-kolorowe-naklejki-ścienne

niebieska-ściana-pokojowa-biała-ścienna-dekoracja-kwiaty      dekoracja ścienna-przedszkole-motyw morski

Kalkomania ścienna jednorożca