Dekoracje i uroczystości, salon

Pomysły na umeblowanie salonu – shabby chic z kwiatowymi wzorami

Sofa w stylu shabby chic z motywem kwiatowym

Do romantycznego, wesołego i słonecznego wnętrza bezwzględnie potrzebujesz kwiatów. Dlaczego nie włączyć bukietu kwiatów do projektu i salonu? Shabby chic z kwiatowymi wzorami Stwórz?

Shabby chic z kwiatowymi wzorami – wybierz kolorystykę

różowy kwiatowy wzór salonu

Shabby chic z kwiatowymi wzorami to przede wszystkim kombinacje kolorystyczne i materiałowe. Wybierz główny kolor – różowy, jasnoniebieski, czerwony lub trawiasta zieleń. Jeśli Twój salon jest dobrze oświetlony, możesz wybrać odważny kolor. W przeciwnym razie wybierz miękki różowy lub zielony. Aby meble i akcenty miały swoje własne, ściany, sufit i podłoga muszą być pomalowane w neutralnej kolorystyce.

Shabby chic w kwiatowe wzory – sofa z poduszkami

ciemny róż-kolor-shabby-chic-dekoracja-romantyczny-salon

W centrum każdego salonu w Shabby chic z kwiatowymi wzorami – Styl to sofa. Możesz wybrać jednolitą sofę o prostym wzorze w głównym kolorze, a następnie ozdobić ją kolorowymi poduszkami z motywami kwiatowymi lub pokryć sofę tkaniną z motywami kwiatowymi. Wybierz dywan w tym samym głównym kolorze i połącz go z zasłonami. Ważne, aby wszystkie trzy elementy były w tym samym odcieniu – w przeciwnym razie pożądany efekt nie zostanie osiągnięty.

Shabby chic z kwiatowymi wzorami – wybierz odpowiednią dekorację ścienną

Pomysły na umeblowanie-salon-zielone-kwiaty-tapety

Do Shabby chic z kwiatowymi wzorami należy do pasującej dekoracji ściennej. Pomaluj wszystkie ściany na neutralny kolor i przyklej tylko część ściany tapetą. Zaaranżuj wnętrze za pomocą starych ceramicznych wazonów, orchidei lub lamp stołowych. W kontrastowych kolorach lub uroczym małym metalowym stoliku w kolorze białym. Stare zegary ścienne lub obrazy to miły dodatek, który nada pomieszczeniu przytulnej atmosfery. Shabby chic z kwiatowymi wzorami jest dla wszystkich romantycznych dusz, które cieszą się życiem i zawsze pozostają wierne sobie.

Delikatne różowe wnętrze shabby chic

delikatny-różowy-shabby-chic-salon

Romantyczne wnętrze

Shabby-chic-kwiatowe-wzory

Czerwona tapeta w salonie

czerwone-kwiatowe-tapety-salon-storczyki

Różowo-czerwone poduszki w kwiaty

różowo-czerwony-kwiat-poduszki-biały-pokój dzienny

Różowe zasłony

Shabby chic różowe zasłony

Żółto-szary salon w stylu lat siedemdziesiątych

żółto-szary-salon-styl lat siedemdziesiątych

Kwiecista część wypoczynkowa w salonie

kwiaciarnia-salon-salon-żółto-zielona

 Kolejne 100 pomysłów na salony