Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Świeży projekt mieszkania

Sztuka w małym mieszkaniu

Ten prosty apartament z jedną sypialnią znajduje się na ostatnim piętrze budynku w Szwecji i zachwyca uroczą kolorystyką, pełną energii i radości życia. Świeży Płaska konstrukcja pochodzi ze szwedzkiej firmy zajmującej się nieruchomościami i projektowaniem wnętrz Alvhem Mäkleri&Zaprojektowane wnętrze. Studio projektowe postawiło sobie za cel stworzenie idealnego mieszkania, które zaspokoi potrzeby klienta. To mieszkanie należy do szczęśliwej osoby, która cieszy się pełnią życia. Świeży Płaska konstrukcja działa uspokajająco pomimo wielu kolorów i różnorodnych faktur.

Nowoczesny i przytulny projekt mieszkania ze Szwecji

małe mieszkanie - nowoczesny salon

Powierzchnia użytkowa mieszkania to 60m2 i obejmuje część dzienną z kuchnią, jadalnię, salon oraz oddzielną sypialnię. Świeży Płaska konstrukcja od razu wchodzi w rachubę. Przy wejściu jasny korytarz prowadzi do części dziennej, gdzie uwagę przykuwa duży czerwony obraz. Po lewej stronie zaprojektowano jadalnię, która jest płynnie połączona z kuchnią. Salon wygląda na otwarty i zachęcający. Ściany są pomalowane na biało – z jednej strony optycznie powiększa to pomieszczenie, z drugiej strony białe powierzchnie odbijają światło słoneczne, które wpada w obfitości przez szklaną ścianę. Tak łatwo jest stworzyć jasną atmosferę – idealne tło dla kolorowych mebli.

Elegancka płaska konstrukcja z kolorowymi akcentami

nowoczesna elegancka sypialnia

Tapeta w kwiatowy wzór w sypialni

Mocne kolory mebli i dekoracje tworzą w pomieszczeniu uroczą, zabawną atmosferę. Szczególnie uderzająca jest różowa sofa i kolorowa półka na książki. Sypialnia została również udekorowana stylową kolorystyką. Wielokolorowa tapeta z kwiatowym wzorem i kolorowymi akcentami dekoracyjnymi. Na koniec należy wspomnieć o wspaniałym otwartym tarasie na dachu, który obiecuje wiele przyjemnych godzin na świeżym powietrzu. Przytulny teren na zewnątrz i zdecydowanie jedna z najważniejszych atrakcji na świeżym powietrzu? Płaska konstrukcja.

K.H. Christova

prosta praktyczna kuchnia do małych mieszkań

nowoczesne wnętrze małego mieszkania

białe nowoczesne biurko do małego mieszkania

biała nowoczesna wyposażona kuchnia