Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Wygodne meble drewniane – elegancki pomysł na aranżację wnętrz

nowoczesne meble drewniane wnętrze

Otoczone tropikalną roślinnością to wspaniałe studio pisarza znajduje się na pagórkowatym terenie. To idealne odosobnienie, którego potrzebuje osoba kreatywna. Wnętrze oparte jest na stylowym pomyśle – wygodne drewniane meble nadać pomieszczeniu przytulną atmosferę. Dom celebruje tradycję i wykorzystanie drewna zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Wygodne drewniane meble w pracowni pisarza

otwarta-drewno-kuchnia-nowoczesny-pomysł-na-projekt

Wygodne meble drewniane w ciepłym naturalnym kolorze zostały wybrane do wnętrza domu. Konstrukcja domu jest ściśle prostokątna i nadal wygląda zachęcająco. Wiele ciekawych tarasów oferuje rozległe widoki na okolicę, a piękny dziki teren łagodzi nowoczesną minimalistyczną konstrukcję.

Wygodne drewniane meble zapewniające przytulną atmosferę w domu

Panele drewniane-salon-nowoczesna-dekoracja wnętrz

Minimalistyczny wystrój wnętrz jest wyraźnie wyczuwalny we wnętrzu, a jednak nacisk kładziony jest na wygodne drewniane meble. Mebel wizualnie łączy wnętrze z otoczeniem. Łóżko, schowek czy szafka – wszystko jest wykonane z drewna, co tworzy jednolity motyw w aranżacji wnętrz. Jednocześnie drewno jako materiał działa uspokajająco i można naprawdę się zrelaksować.

Dom na wzgórzu – spektakularne widoki i nowoczesne wnętrze

Nowoczesna architektura nachylenie domu

Dzięki przepięknemu położeniu domu, przed oczyma rozciągają się cudowne widoki. Inspirację można znaleźć w środku natury, a pisarz również powinien czuć się tu komfortowo – beton i metal na elewacji nadają budynkowi masywnego wyglądu, ale wygodne drewniane meble stworzyć miłą atmosferę we wnętrzu. Podczas gdy dom jest utrzymany w neutralnej kolorystyce, niektóre odważne kolory, takie jak pomarańczowy, dodają ciekawych akcentów w łazience. Odkryty basen obiecuje wiele przyjemnych godzin z rodziną i przyjaciółmi.

Ten wygodny dom Architekci Bertram oferuje nowoczesne schronienie, w którym pisarz może odpocząć od zgiełku codziennego życia w mieście i znaleźć nowe pomysły.

Od Jaz

Wygodne drewniane meble w sypialni

wygodna sypialnia z drewnianymi meblami

Drewniana umywalka w łazience

Drewniana umywalka w łazience

Nowoczesny niski stolik kawowy

nowoczesny-dolny-stolik-salon

Duży drewniany stół do jadalni

duży drewniany stół w jadalni

Basen zewnętrzny

Basen na zewnątrz domek leśny

Nowoczesna minimalistyczna fasada

bajeczna-lokalizacja-dom-pisarzy