Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Nowoczesny wystrój wnętrz

minimalistyczna architektura - domek letniskowy

Zaprojektowany przez Heliotrope Architects, ten spektakularny nowoczesny Projektowanie wnętrz wygląda, jakby unosił się w powietrzu. Dzieje się tak, ponieważ fundament domu nie znajduje się na poziomie gruntu. Wybitny budynek znajduje się na zabytkowym placu, na którym zabrania się kładzenia solidnych fundamentów na poziomie gruntu. Ten dom letniskowy o nowoczesnym wystroju wnętrz powinien być zbudowany zupełnie inaczej.

Nowoczesna aranżacja wnętrz – stylowa, elegancka i praktyczna

minimalistyczny salon - aranżacja wnętrz

Ale wszystko jest możliwe, jeśli architekt jest kreatywny. Nowoczesny dom stoi na podporach – stąd efekt „pływania”. Nowoczesny Projektowanie wnętrz oferuje wszystko, czego możesz potrzebować. Jest prosty, praktyczny, funkcjonalny, a jednocześnie bardzo elegancki i wyposażony w wysokiej jakości materiały. Meble są gustownie połączone, aby stworzyć stylową atmosferę.

minimalistyczny wystrój wnętrz w nowoczesnym domu

nowoczesna elegancka kuchnia w kolorze białym

Dom posiada przeszkloną fasadę, dzięki której właściciele mogą cieszyć się pięknym otoczeniem – nowoczesnym Projektowanie wnętrz sprawia, że ​​widok staje się samowystarczalny. Wnętrze jest przestronne i obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię, super szykowną sypialnię, ogromny salon z dużym regałem na książki, szafą i dużą łazienką. To Projektowanie wnętrz od nowoczesnego domku letniskowego przeznaczonego po prostu do wypoczynku.

Rebecca T.

Fotograf: Benjamin Benschneider

nowoczesne stylowe wnętrze - biała sypialnia

nowoczesne wnętrze - biała półka

biała minimalistyczna łazienka