Dekoracje i uroczystości, meble

Luksusowe meble Bamax – perfekcja w domu

nowoczesne-projektowanie-sypialni-Bamax

 

Teraz łatwo o perfekcyjną aranżację wnętrza. Jedyne, czego potrzebujesz, to efektowne meble włoskich mistrzów Bamax. Twoje produkty z pewnością Cię zainspirują – wyrafinowane i wysokiej jakości, oferują wszystko, o czym możesz marzyć. Przedstawiamy tylko kilka z tych imponujących projektów – a luksusowe meble na pewno Cię zafascynuje!

Luksusowe meble Bamax – produkty i kolekcje

Luksusowe beżowe meble z drewna szafki

Bamax zajmuje się produkcją glamour luksusowe meble specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych wnętrz dopasowanych do wszystkich stylów i gustów. Dwie kolekcje dedykowane są na dzień i na noc – jadalnia, salon i sypialnia. Kuchnie Bamax charakteryzują się jakością, oryginalnością i funkcjonalnością – wszystkimi ważnymi cechami nowoczesnego designu kuchni. Nowoczesne wnętrza są miłym dodatkiem do każdego domu – i łączą się ze wspaniałymi dekoracjami.

Luksusowe meble firmy Bamax – perfekcja w dzień iw nocy

Luksusowe beżowe meble z drewna szafki

Dwie kolekcje w klasycznym stylu Bamax to ekscytująca mieszanka tradycyjnych i eleganckich elementów designu. Jeśli spojrzysz na portfolio włoskiej firmy, możesz znaleźć wiele ciekawych luksusowe meble znaleźć z drewna. Rzeźba w drewnie jest oczywiście wykonywana ręcznie przez doświadczonych pracowników firmy. Sofa i fotel tworzą przytulną i zachęcającą atmosferę w salonie.

Kolekcja klasyczna – mieszanka stylu vintage i kolonialnego

elegancka czarno-biała toaletka

Meble z kolekcji classic to eklektyczna mieszanka stylu vintage, kolonialnego i klasycznych tradycji. Dekoracja tworzy dynamikę we wnętrzu i nadaje domowi gustowny wygląd. Kolekcja nocna stawia na wygodę – piękno luksusowe meble Przede wszystkim powinno być wygodne i przytulne. Na pierwszy rzut oka jednak może się to mylić – mimo klasycznego wyglądu wszystkie meble zostały wykonane przy użyciu nowoczesnych technik produkcyjnych, dzięki czemu są bardzo trwałe i solidne.

Luksusowe meble od Bamax

Luksusowa sypialnia Bamax

Między innymi Bamex zaprojektował kolekcję specjalnie do nowoczesnych wnętrz domowych. Pokażemy Ci kilka przykładów. Chociaż luksusowe meble z Bamax są nowoczesne, dużą wagę przywiązuje się do materiałów – są przyjazne dla środowiska, a także bardzo trwałe. Egzotyczne zdobienia i dekoracja w stylu japońskim tworzą tajemniczą atmosferę. Wygodne regały oferują wszystkim fanom książek stylowe miejsce do przechowywania.

Od Abigail

Nowoczesny projekt jadalni autorstwa Bamax

nowoczesna-jadalnia-projekt-Bamax

Elegancka toaletka w sypialni

drewniana toaletka sypialnia

Biały regał w stylu klasycznym

elegancki-klasyczny-regał

Vintage beżowa sypialnia

beżowa sypialnia klasyczny design

Bamax- luksusowe wnętrze szafki

Wnętrze szafki Bamax