łazienka

Wystawa nowoczesnych łazienek – projekt wnętrz Zahy Hadid dla Roca

Ciekawy projekt sufitu Zaha Hadid

Niedawno swój ostatni projekt zaprezentowała pracownia architektoniczna Zaha Hadid. Wysokiej jakości marka Roca zleciła projektantom wnętrz zorganizowanie dla nich wystawy łazienkowej. Przestrzeń powinna być podzielona na strefy lounge, bary, sale konferencyjne oraz strefy recepcji klienta.

Wystawa łazienkowa – stylowy projekt wnętrza inspirowany ruchem wody

Wpuszczone ściany gipsowe w oryginalnym kształcie biały czarny

Projekt postawił kilka wyzwań dla Zaha Hadid Architekci. Dostępna powierzchnia, zlokalizowana w samym sercu Londynu, wynosiła 1100 metrów kwadratowych. Powinien być skonfigurowany jak najbardziej wielofunkcyjny, aby nie Zła wystawa i prezentacje mogą być prowadzone. Aby przestrzeń spełniała wymagania klientów, architekci włączyli do projektu specjalne systemy audio, wideo i oświetleniowe. Woda odegrała ważną rolę i była inspiracją przy projektowaniu. Ruch wody odbijał się we wnętrzu. Jest elementem łączącym wnętrze z projektem elewacji. W ten sposób nadano budynkowi jednolity wygląd.

Wielofunkcyjna przestrzeń na wystawę łazienkową Roca

nowoczesne oświetlenie wnętrza Zaha Hadid

Jako materiały do ​​dekoracji wnętrz i aranżacji ścian preferowano beton, szkło i płyty gipsowo-kartonowe. Wnętrze wygląda na otwarte, poszczególne obszary są ze sobą płynnie połączone. Dominują liczne krzywizny i ciekawe sufity, które sprawiają wrażenie, że woda przepływa przez jaskinię. Moc wody, która może być ożywcza, a jednocześnie destrukcyjna, czuć wszędzie. To nie przypadek, że wnętrze charakteryzują subtelne odcienie szarości i bieli – dlatego ceramiczne meble wysuwają się na pierwszy plan i przyciągają uwagę. Naturalne kształty i błyszczące powierzchnie tworzą niezapomniane wrażenie i inspirują odwiedzających. Właśnie w tej atmosferze pojawia się wysoka jakość  Zła wystawa do lepszej przewagi. Rezultatem jest fascynująca gra między naturą a architekturą.

Stylowe wnętrze uzupełnia meble łazienkowe

nowoczesna łazienka wystawa londyn betonowe ściany

Zainstalowano systemy wideo, audio i oświetleniowe

biały showroom Roca wysokiej jakości szlachetny

Efektowny salon z wysokiej jakości meblami łazienkowymi

luksusowe meble łazienkowe bidet sanitarny Roca

Ruch wody zainspirował architektów w ich projektowaniu

Włoskie meble łazienkowe oryginalne wnętrze

Wnętrze jest stylistycznie skoordynowane z projektem elewacji

Wystawa Umywalki do wanien ceramicznych Roca

Nowoczesne oświetlenie – Roca Salon wystawowy

Wystawa Roca Design Bath Londyn

Dystrybucja pomieszczeń – plan

Rozkład pomieszczeń w planie wystawy łazienek