łazienka

Wyjątkowe wizualizacje 3D łazienek autorstwa dwóch utalentowanych projektantów

Wizualizacje 3d łazienki Semsa Bilge kolorowa farba drewniana podłoga

Kto nie chciałby mieć domu o doskonałej aranżacji wnętrz? Z nieskazitelnymi sypialniami, salonami i kuchnią? Łazienka też? Jeśli chcesz mieć nowoczesną i kolorową łazienkę, spójrz na te wyjątkowe Wizualizacje łazienki 3D z Studio Daymon i Semsa Bilge.

Wizualizacje łazienki 3D od Semsa Bilge

Wizualizacje 3d łazienki Semsa Bilge mozaika w stylu japońskim

Jasne kolory i graficzne nadruki, które zdają się skakać ze ściany, można zobaczyć w projektach Semsy Bilge. Połączenie grafik pokrywających ściany i zlewy w jasnych kolorach nadaje projektom świeży i jasny wygląd. Być może największe wrażenie robi projekt łazienki, w której wkomponowano słynny drzeworyt z „Wielkiej fali Kanagawy” japońskiego artysty Edo Hokusaia. Ściany, płytki i brzeg wanny są skoordynowane z japońskim motywem.

Wizualizacja łazienki 3d Semsa Bilge mozaika płytki drewniane meble łazienkowe  Projektant wizualizacji łazienki 3d Semsa Bilge drewno beżowy biały

planowanie łazienki brązowo-beżowy Semsa Bilge

projekt łazienki szary fioletowy dywan kobiecy Semsa Bilge

Utworzono Daymon Wizualizacje łazienki 3D, które reprezentują koncepcję mniejszej łazienki o kolorowym i purystycznym designie. Projekty są atrakcyjne wizualnie, ponieważ wszystkie są luksusowe, wygodne i mają naturalny dotyk.

Wizualizacje 3D łazienki od Daymon Studio do małych pomieszczeń

mała łazienka z skośnym oknem dachowym Daymon Studio

Daymon Studio uwielbia tworzyć kolorowe, czyste projekty z dużą ilością uroku i osobowości. Piękne, duże, beżowe kafelki na ścianach i mniejsze, brązowe okalają prostokątną wannę. Proste lustro wisi na ścianie, a drewniana umywalka dodaje naturalnego akcentu. W ręczniku i wazonie znajdujemy plamy koloru. Mata podłogowa wprowadza radosną atmosferę do małego pokoju.

wizualizacja łazienki brązowa wanna narożna Daymon Studio

Tutaj zaplanowałeś łazienkę, w której jedną ścianę i podłogę wyłożono brązowymi płytkami, a drugą ścianę i sufit kremem. Ten wybór sprawia, że ​​pokój jest ekscytujący, łamiąc tradycyjne zasady projektowania.

 projekt małej łazienki wizualizacja 3d Daymon Studio

wizualizacja łazienki brązowe płytki ścienne Daymon Studio  projekt łazienki drewno białe szafki Daymon Studio

Wizualizacje 3d łazienki daymon design mała wanna