łazienka

Wanna wolnostojąca nadaje łazience wyrafinowany wygląd

białe płytki ścienne w kolorze ścian betonowych

Łazienka Rexa zachwyca stylowym, minimalistycznym wyglądem. ten wanna wolnostojąca jest inspirowany naturą i zapewnia komfort dla ciała i duszy.

Wanna wolnostojąca o purystycznym designie

Podłoga z ciemnej deski Deco

Wyraźne linie i prosta konstrukcja definiują wanna wolnostojąca od Rexy. Całość w kolorze białym emanuje ponadczasową elegancją. To nie przypadek, że panele wanny imitują diament. Narożniki i krawędzie tworzą ekscytującą grę światła i cienia i tworzą akcenty w nowoczesnej łazience. Niezależnie od tego, czy planujesz obiekt w stylu klasycznym, czy minimalistycznym – ta wanna z pewnością dopełni projekt. Jednocześnie kształt wanny wewnętrznej jest zaokrąglony dla większego komfortu. Pojemnej konstrukcji nie da się oszukać – wanna jest niezwykle stabilna i stabilna. Szerokie półki zapewniają dobre samopoczucie podczas kąpieli i zapewniają miejsce do przechowywania przyborów łazienkowych. O co więcej można prosić!

Wanna wolnostojąca – kolekcja Warp odmienia łazienkę

Podłoga drewniana do wanny umywalkowej

Jest częścią nowej kolekcji Warp włoskiego producenta mebli łazienkowych Rexa. Duży nacisk kładzie się na ochronę przyrody – meble powstają w hali zasilanej energią słoneczną. Meble łazienkowe szlacheckiej marki inspirowane były klasycyzmem i renesansem. Ich prosta konstrukcja i purystyczna kolorystyka gwarantują, że nigdy nie wyjdą z mody. Ofertę uzupełniają kabiny prysznicowe ze szkła i z plastikową podłogą, umywalki o minimalistycznym designie, białe półki ścienne, kwadratowe lustra i duże płytki ścienne o purystycznym wyglądzie. Absolutną atrakcją pozostaje jednak minimalistyczna wanna wolnostojąca. Łazienka ozdobiona dodatkami w królewskim stylu. Kryształowe żyrandole, klasyczne świeczniki z ozdobami i stare zdjęcia na ścianie sprawiają, że pokój wygląda ekscytująco i eklektycznie.

Wanna z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania dla większego komfortu

Meble włoskie do sypialni z wanną

Łazienka ze ścianą fotograficzną

oryginalna okładzina wanny deco

Białe płytki ścienne do łazienki

Płytki łazienkowe meble włoskie

The Warp Collection – wysokiej jakości meble łazienkowe

Oświetlenie okien łazienkowych, deski podłogowe

Świeczniki do nowoczesnej łazienki

meble łazienkowe prostokątne w połysku białe