łazienka

Urządź małe łazienki w sposób oszczędzający miejsce i stylowy dzięki Noken

małe łazienki szare-okładziny-płytki-ścienne-nisze-zlewozmywaki-wanny

Małe domy często mają tę wadę, że pokoje są dość małe. Szczególnie cierpi na tym łazienka. Nie jest to jednak powód, aby zrezygnować ze stylowego i nowoczesnego wyposażenia łazienki. Różnorodne elementy wystroju i designerskie meble można wykorzystać, aby uczynić łazienkę bardziej przestronną. Firma Noken, która jest odpowiedzialna za wyposażenie łazienek Porcelanosa Grupo, dzięki swoim kolekcjom i elementom zapewnia wygodną i przestronną atmosferę małe łazienki.

Zaprojektuj małe łazienki z Noken

mała-baeder-drewniana-ścienna-wanna-rośliny-toaleta

Firma specjalizuje się w opracowywaniu produktów do mniejszych łazienek. Produkty te idealnie dopasowują się do ograniczonej przestrzeni i zapewniają użytkownikowi pełen relaks i komfort. Praktyczne i efektywne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni typowej dla małych łazienek gwarantuje wyposażenie łazienek firmy Noken!

Małe łazienki z armaturą do ścian

małe-łazienki-marmur-biały-szary-bidet-efekt pływający

Przede wszystkim małych łazienek nie należy blokować dużą ilością mebli. Jak najwięcej podłogi powinno być wolne. Doskonale nadają się do tego elementy umeblowania do zawieszenia Noken. Wykorzystują wolną przestrzeń na ścianach, której nie można w inny sposób wykorzystać. W ten sposób o wiele łatwiejsze jest również sprzątanie wąskiej łazienki. Dzieje się tak, ponieważ unika się narożników i nisz.

Biały obiekt

mały-baeder-stone-optyka-szara-noken-design

Białe wnętrze przyczynia się również do optycznego powiększenia pomieszczenia. Jeśli są też sanitariaty w kolorze białym, efekt jest spotęgowany. Noken oferuje szeroką gamę stylowych produktów o tej charakterystyce, w tym różne style, dzięki czemu możesz znaleźć to, co najlepsze do swojej łazienki.

Zlew ścienny

małe-łazienki-szare-meble-ścienne-meble-lustro-szafka

Umywalki naścienne nie tylko wyglądają nowocześnie. Oferują również możliwość umieszczenia szafki lub przynajmniej szuflady pod spodem. W ten sposób otrzymujesz potrzebną przestrzeń do przechowywania, która w przypadku małej łazienki może być bardzo ograniczona. Jeśli schowasz produkty higieniczne i inne rzeczy, małe łazienki wyglądają znacznie schludniej.

Światło dla większej przestrzeni

small-baeder-compact-design-storage-space-wall-lustro-round

Nie tylko kolorystyka mebli wpływa na wielkość łazienki w naszym odbiorze. Co najmniej równie ważne jest światło. Przy odpowiednim użyciu można wizualnie sprawić, że małe łazienki będą wydawały się znacznie większe. Dużą zaletą jest tutaj duża ilość naturalnego światła. Źródła światła powinny być również najlepiej umieszczone w tylnej części pomieszczenia.

Wybierz prysznic

małe-łazienki-wąskie-pokojowe-mokre-komorowe-umywalka-nowoczesne

Prysznice mogą zajmować dużo miejsca. Tak więc dokonanie właściwego wyboru jest również czynnikiem, który może przyczynić się do większej przestronności łazienki. Elementy tam powinny być ograniczone do minimum. W przypadku małych łazienek brodzik powinien być jak najniżej, a nawet wpuszczony w podłogę. To również wygląda bardziej elegancko i dotyczy również głowicy prysznicowej. Zbuduj całość lub połowę w suficie.

Lustro w łazience

small-baeder-dark-wall-lustro-design-laminat

Pewnie już wiesz, że lustra powiększają pomieszczenie. Wykorzystaj tę wiedzę również do małych łazienek! W połączeniu z naturalnym światłem i jego odbiciami powstaje idealna iluzja, dzięki której otrzymujesz pozornie większą łazienkę. Możesz powiesić lustra nad umywalką, ale także na drzwiach lub ścianie.

Uporządkowana łazienka

małe łazienki biała-armatura-porcelanowa-umywalka-kamienna-płytki

Wspomnieliśmy już o znaczeniu przestrzeni magazynowej. Jeśli w pokoju stoją nasze rzeczy osobiste, to nie tylko wygląda na niechlujny, ale także znacznie mniejszy. Dlatego szczególnie małe łazienki powinny być w stanie je schować i zapobiec chaotycznemu wnętrzu. To samo dotyczy dekoracji. Używaj ich też oszczędnie.

Kolekcje do małych łazienek

małe-łazienki-drewno-imitacja-płytki-prysznic-szkło-stolik

Meble łazienkowe Noken z kolekcji Mood, Chelsea i Lounge doskonale nadają się do wyposażenia małej łazienki. Szafki i półki do małych łazienek zapewniają niezbędną funkcjonalność, ale nie zakłócają minimalistycznego szyku nowoczesnej łazienki.

Eleganckie i proste projekty

małe-łazienki-zlewozmywaki-vintage-flair-półka-ścienna

Noken oferuje również mniejsze elementy łazienki z odpowiednimi wzorami. Armatura sanitarna, taka jak smukła głowica prysznicowa, nie przyciąga wzroku, dzięki czemu nie przyciąga uwagi i jest idealna do małych łazienek, które nie powinny wyglądać na zbyt zatłoczone. Stosowane są zintegrowane systemy, które wizualnie otwierają pomieszczenie.

Podwyższona umywalka

małe-łazienki-design-umywalka-brąz-nogi-metalowa-szuflada

Węzły sanitarne Noken gwarantują, że w małej łazience nie stracisz cennego centymetra. Wynikający z tego komfort niewątpliwie czyni codzienne życie przyjemniejszym i bezstresowym. Możesz rozpocząć każdy dzień w dobrym nastroju i zakończyć go wieczorem, bo właśnie to osiąga idealnie zaprojektowana łazienka.

Miejskie-C

małe łazienki atrakcyjne-wnętrza-oszczędność miejsca-sprzęt-prysznic

Kolekcja Urban C firmy Noken jest również bardzo nowoczesna i stylowa. Podniesiono tu sanitariaty i armaturę. Gładkie i zaokrąglone linie to kolejna cecha kolekcji. Dzięki prostemu wzornictwu produkty tworzą orzeźwiającą atmosferę zarówno dla małych łazienek, jak i dla nich. Ale to nie wszystko, co można powiedzieć o tej kolekcji.

Małe umywalki

małe łazienki monochromatyczny design-wieszak-ścienny-akcesoria

Umywalki są stosunkowo niewielkie – idealne do małych łazienek, w których trzeba zaoszczędzić miejsce. Z kolei wanna wykorzystuje każdą wolną przestrzeń. Dzięki temu można go łatwo umieścić w tylnej części pokoju lub pod oknem. Jest lekko podniesiony i podobnie jak umywalki ma mniejszy rozmiar.

Wanna o małym rozmiarze

mała-baeder-porcelanosa-grupo-okienna-płytki-podłogowe-wieloformatowe

Wanna z kolekcji Acore jest bardzo odpowiednia. Jest montowany poziomo w pomieszczeniu, dzięki czemu zajmuje całą szerokość łazienki w tylnej części pomieszczenia. Grzejnik łazienkowy jest również bardzo kompaktowy. Można go przymocować do ściany na dowolnej wysokości i umożliwia szybki dostęp do ręcznika po kąpieli.

Kolor płytek

małe-łazienki-toaleta-minimalistyczny-wzór-płytki

Jeśli naprawdę chcesz położyć ciemne płytki w swojej małej łazience, powinieneś używać ich oszczędniej. Przynajmniej to prawda, jeśli w pomieszczeniu nie ma dużo światła dziennego. Połącz z jasną ścianą i zdecydowanie z białą hydrauliką, jak to zrobiono w tym przykładzie.

Akcesoria ścienne

mały-baeder-dozownik-mydła-kubek-grzebień-płytka-mozaika

Do ściany można przymocować nie tylko większe systemy i szafki. Noken oferuje również mniejsze akcesoria do łazienki, które po przymocowaniu do ściany pozostawiają miejsce na blatach, aby uzyskać więcej miejsca. Przykładem tego są dozowniki mydła i szklane zlewki do małych łazienek. Są jednocześnie stylowe i praktyczne, jeśli szukasz alternatyw oszczędzających miejsce.

Nowoczesna szafka łazienkowa

mała-łazienka-szafka-do-przechowywania-szuflada-wzór-3d-biały

Szafka łazienkowa firmy Noken jest montowana na ścianie. Zachwyca ultranowoczesnym designem wykonanym z białego wysokiego połysku oraz atrakcyjnym frontem. Wewnątrz znajdziesz praktyczny podział, który zapewni większy porządek w szafie. Wysoki połysk to świetna opcja do małych łazienek, ponieważ ma efekt odblaskowy.

Zaprojektowane przez Noken.