łazienka

Nowa kolekcja wanien i brodzików Corian – zrównoważona, elegancka i stylowa

wanna corian owalna biała wolnostojąca ściana o wyglądzie kamienia naturalnego

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o nowej serii kolorów Prima firmy Dupont Corian, a w dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu wysokiej jakości brodziki wannowe i prysznicowe Corian, które zachwycają wyjątkowym luksusowym designem i obiecują najwyższe standardy wykonania, trwałości i higiena. Wanna Corian to uosobienie luksusu, trwałości i elegancji. Przekonaj się w poniższej galerii zdjęć.

Elegancka wanna wolnostojąca Corian w kolorze białym

wolnostojąca wanna z corianu owalne białe lustro

Wanna to bez wątpienia królowa łazienki. Jest to miejsce odosobnienia, w którym można zdystansować się od zgiełku dnia codziennego i odpocząć. Wanny w różnych wzorach są nie tylko elementem funkcjonalnym, ale elementem designu. Na przykład wolnostojąca wanna Corian fascynuje swoim niekwestionowanym wzornictwem i nadaje pomieszczeniu uroku i charakteru.

rośliny owalna wolnostojąca ściana wanny

Wanny Corian oraz brodziki, które poniżej prezentujemy, należą do nowej serii przeznaczonej dla sektora prywatnego i komercyjnego. Nowa kolekcja artykułów sanitarnych dostępna jest od 1 lipca 2016 roku. Produkty z tej serii to wanny Corian Delight, brodziki Corian Smart oraz brodziki Corian Casual. Wanna Corian Delight dostępna jest w trzech wersjach, a mianowicie jako elegancka wanna wolnostojąca, owalna z obrzeżem lub prostokątna z obrzeżem. Brodziki Corian Smart są dostępne w 12 rozmiarach, a brodziki Corian Casual są dostępne w ośmiu rozmiarach.

Wanny do zabudowy z Corian

wbudowana solidna powierzchnia do kąpieli z corianu

Wysokiej jakości wanny i brodziki wykonane są z materiałów mineralnych Corian lub LG HI-MACS. Taka konstrukcja powierzchni pozwala uzyskać organiczne i bezszwowe kształty. Wanny i brodziki Corian można montować bezproblemowo, tworząc ręcznie płynne przejścia. Funkcjonalne i indywidualne estetyczne rozwiązania łazienkowe można stworzyć w połączeniu z okładzinami ściennymi i ochroną przed zachlapaniem lub powierzchniami z Corian.

Armatura do zabudowy wanny z materiału mineralnego złota

Poszerzenie asortymentu o nową serię wanien i brodzików Dupont Corian jest częścią kampanii marketingowej „Endless Evolution” dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Innowacje w zakresie rozwoju produktów, produkcji i działań marketingowych są powiązane z tą inicjatywą, co skutkuje nowymi rozwiązaniami i możliwościami dla projektantów, handlu detalicznego, przemysłu i sektora prywatnego.

produkty do pielęgnacji wanny z materiału kompozytowego corian

wysokiej jakości bezszwowa higieniczna wanna z corianu

okładzina ścienna matowy zielony stół do przechowywania drewniane akcesoria łazienkowe

bezszwowa biała wanna z corianu higieniczna wanna z corianu

Brodziki Corian

brodzik prysznicowy prostokątna wanna z corianu

okładzina ścienna z osłoną przeciwbryzgową wanna z corianu

brodzik z corianu biały materiał kompozytowy, prostokątny

prysznic z brodzikiem corian ze schowkiem ochrona przed zachlapaniem

brodziki corian indywidualnie dopasowujące się białe

brodzik corian materiał powierzchniowy płytki prostokątne

* Dalsze produkty i informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Dupont Corian